şeffaf tost makinesi

Ekmeğin Yanıp Yanmadığını Gösteren Şeffaf Ekmek Kızartma Makinesi

Favorilerime
Ekle

Şöyle kallavi bir kahvaltı keyfi yapmak için hafta sonlarını iple değil de halatla çekenler arasında, o kızarmış ekmeğin kokusu ve sıcaklığı için ip yerine halatı tercih edenler var. Çok da hak veriyoruz kendilerine. Hayatta çok az şey kızarmış ekmeğin çok kısa bir süre devam eden sıcaklığının ve mis kokusunun yerini alabilir.

Kızartılmış ekmeği bu kadar önemsiyorsanız eğer, yanma derecesini de önemsiyor olmalısınız. Kızarmış ekmeğin rengi hafif değişmeli ama ne beyaz kalmalı, ne de siyaha dönmeli. Hafif çıtır olmalı ama katır kutur da olmamalı. Bunlar gerçekten önemli konular.

O yüzden Tayvanlı tasarımcı Chaya Harntaweewongsa'nın konsept ürünü olan bu ekmek kızartmasını istiyoruz.

İçindeki ekmeğin yanıp yanmadığını gösteren bu şeffaf ekmek kızartma makinesinde, ekmeğin aldığı hali görüp istediğiniz noktada ekmeği makineden çıkartabilir ve mutlu yarınlara (yani kahvaltı masalarına) koşar adım neşeyle varabilirsiniz.

O zaman sorumuz şu: Bu içini gösteren ekmek kızartma makinesini neden daha önce kimse akıl edemedi? Ya da zaten birileri akıl ettiyse ve ürettiyse nerede satılıyor, hemen alalım biz onu?Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?