"Her Mutfağın İhtiyacı" Denebilecek Kadar Kullanışlı ve Şu An İndirimde Olan 10 Harika Ürün

Favorilerime
Ekle

Bir mutfakta olduğu takdirde yemek yapmayı, mutfağı düzenli tutmayı, küçük mutfakları dahi rahat rahat kullanabilmeyi kolaylaştıran ürünlerden söz edeceğiz bugün size. Eğer aranızda mutfağını yeni kuracak olanlar ya da yenileyecek olanlar var ise bu ürünlere mutlaka göz atmalı, ihtiyacı olanları da temin etmeyi unutmamalı.

Tam şu an indirimde olan bu kullanışlı ürünler sayesinde mutfağınızı çok daha keyifli bir hale getirebilir, bu pratik ürünlerin nasıl işlerinizi kolaylaştırdığını görünce "Ben bunu neden daha önce almamışım" diyebilirsiniz.

Buyursunlar, her mutfakta bulunması gereken birbirinden kullanışlı ürünler karşınızda!

Tezgahta çok yer kaplamasın: Bulaşıklık

her-mutfagin-ihtiyaci-urunler-yeni-7

Tezgahta çok yer kaplamayacak ama ihtiyaç duyduğunuz kadar bardağı, tabağı koyabileceğiniz bir bulaşıklık arıyorsanız buyurun hemen böyle. Farklı renkleri de bulunan bu kullanışlı ve şık bulaşıklığın fiyatı 40,93 TL.

Hem de pötikareli: 10'lu Kurulama ve Mutfak Peçetesi

her-mutfagin-ihtiyaci-urunler-yeni-9

Mutfakta en çok kullandığımız ürünlerin başında bu çok amaçlı peçeteler, bezler geliyor. Kurulamadan tutun da bir yiyeceği bir yerden başka bir yere kaldırmaya, birçok alanda destek aldığımız bu tekrar tekrar kullanılabilir peçeteler, pötikareli sevimli görüntüleriyle de mutfağa sempatik bir hava katıyor. Şu an indirimde olan 10'lu setin fiyatı 55,76 TL.

Şık sunumlar, lezzetli sofralar: 6 Kişilik 24 Parça Yemek Seti

her-mutfagin-ihtiyaci-urunler-yeni-3

Mutfakta olmazsa olmazlardan biri tabaklar, kaseler olduğuna göre şöyle şık ve kullanışlı bir sete ihtiyacı olanları da unutmak olmaz. Şu an indirimde olan bu 6 kişilik efsane setin fiyatı 434,90 TL.

Bardak ihtiyacını tümden karşılar: 24'lü Karışık Set

her-mutfagin-ihtiyaci-urunler-1

En baştan bardak seti almayı düşünüyorsanız ya da kırılan bardaklarınızın yerine bir sete ihtiyaç duyuyorsanız bu karışık set tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır. Çay bardağından büyük meşrubat bardağına, toplam 24 parçadan oluşan setin fiyatı da şu an sadece 78,90 TL.

Yiyecekleri sıcağıyla muhafaza etmeniz gerektiğinde: Termoslu Sefer Tası

her-mutfagin-ihtiyaci-urunler-yeni-8

Yaptığınız yemekleri uzun süre sıcağıyla muhafaza etmeniz gerektiğinde, yaptığınız yemeği yanınıza alıp pikniğe, kampa ya da iş yerinize gitmek istediğinizde bu sefer tası çok işinize yarayacak demektir. Damlatmaz ve sızdırmaz yapısıyla çantanızda dahi güvenle taşıyabilirsiniz. Fiyatı 51,97 TL.

Hep elinizin altında bulunsun: Kapaklı Şişe

her-mutfagin-ihtiyaci-urunler-yeni-6

Her mutfağa, hatta her eve lazım ürünlerin başında böyle kullanışlı şişeler geliyor desek yeri. Özellikle de su içmeyi unutuyor ya da buzdolabınıza veya baş ucunuza su koymak istiyorsanız bu şişe tam size göre. Su yerine mis gibi meyveli sular, limonatalar, meşrubatlar da koyabilirsiniz tabii. Fiyatı şu an sadece 34,65 TL.

Depolama alanına ihtiyacı olanlara: 2 Katlı Çok Amaçlı Organizer

her-mutfagin-ihtiyaci-urunler-yeni-2

Yiyeceklerinizi ya da temizlik malzemelerinizi depolayabileceğiniz ekstra bir alana ihtiyaç duyuyorsanız bu çok amaçlı organizer sayesinde istediğiniz alanı fazlasıyla bulabileceksiniz. Fiyatı 44,90 TL.

Tak çıkar saplı: Pancake Tava

her-mutfagin-ihtiyaci-urunler-yeni-4

Puf puf, hepsi birbiriyle aynı boyutta pancake'ler hazırlamanın yolu bu tavadan geçiyor, takıp çıkarabileceğiniz sapı sayesinde mutfak dolaplarına da kolayca yerleştiriliyor, fazla yer kaplamıyor. Fiyatı 36,90 TL.

Servis yapmanın pratik yolu onlardan geçiyor: 5 Parça Servis Takımı

her-mutfagin-ihtiyaci-urunler-yeni-5

Servis yaparken zorlanıyor, gerekli malzemeler olmadığı için klasik kaşık çatallarla servis yapmaya çalışıyorsanız bu set size ilaç gibi gelecek demektir. Yemeklerden tatlılara, yaptığınız her bir lezzeti bu setteki gereçlerle çok şık bir şekilde servis edebilirsiniz. Fiyatı 66,26 TL.

Sunum severlerin favorisi: 6'lı Cam Dondurmalık

her-mutfagin-ihtiyaci-urunler-yeni-10

"Sadece nefis lezzetler hazırlamak yetmez, sunumu da iştah açmalı" diyenlerdenseniz bu dondurmalıklardan temin ederek mükemmel sunumlara imza atabilirsiniz. Bakmayın adının dondurmalık olduğuna, kendisini sütlü tatlılardan tutun meyve salatalarına, birçok lezzeti ikram ederken şık bir servis kasesi olarak değerlendirebilirsiniz. Fiyatı da şu an sadece 27,90 TL.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?