Mama Karşılığında Düğün Fotoğraflarınızı Çeken Proje: Doyuran Kareler

yemek.com
Mert Öndaş
Her şeyi unuturum, dün ne yediğimi asla!
Mert Öndaş
1 takipçi303 içerik

Sıkça Yenen Konular

Ceren Sungur
Ocak 4, 2016
Öznur Doğan
Ocak 14, 2015
Zeynep Çetin
Ekim 18, 2016
Öznur Doğan
Şubat 6, 2015

Bu dünyada hala iyi insanlar var. Hala güzel şeyler, güzel olaylar görüyor gözlerimiz. Bunun en canlı kanıtı ise Doyuran Kareler. Yahu bir düşünsenize en mutlu olduğunuz o günde, anı ölümsüzleştirmek için orada oluyorlar ve beş kuruş para almadan!

Yapmanız gereken sadece belirlenen yerlere mama bağışlamak. Kalın kalın yazalım dedik, aslında her insanın yapması gereken bir konudur mama bağışı yapmak. Ancak, yeter ki biz yapalım diye güzel insanlar, güzel vakitlerini harcıyor.

"Evlenirken sokak hayvanlarını doyurmak ister misiniz?” sloganıyla ortaya çıkan projenin amacı sokak hayvanlarına ve barınaklara mama alınması karşılığında, yeni evlenecek çiftlerin düğün fotoğraflarını çekmek.

Bu hizmet karşılığında mama harici başka hiçbir ödeme şekli kabul edilmiyor. Mama karşılığı dahi olsa kesinlikle para alınmıyor. Bu hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken tek şey, sokak hayvanları için 1500 lira tutarında mama almak.

Doyuran Kareler yeni evlenecek çiftlere profesyonel fotoğraf hizmeti vermeyi ve bunu tamamen sokak hayvanlarına mama alınması karşılığında gerçekleştirmeyi teklif ediyor. Yani en mutlu günlerinden birini yaşayan çiftlerimiz bir yandan en güzel karelere sahip olurken, diğer yandan sokak hayvanlarının karnını doyurma şansına sahip oluyor. Adı üstünde “Doyuran Kareler”.

Doyuran Kareler’in en önemli hedefi ise bugünden yarına sokak hayvanlarının beslenmesi için sürdürülebilir ve kalıcı bir proje olmak.

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?