Anneler Günü İçin 100 TL’nin Altında 10 Şahane Hediye Fikri

Favorilerime
Ekle

Anneler Günü'ne çok az kaldı ve hala annenize ne alacağınıza karar veremediyseniz doğru yerdesiniz. Annenizin çok seveceği ve bütçenizi de zorlamayacak birbirinden nefis hediye önerilerini biz sizin için seçtik.

Görseller amazon.com.tr'den alınmıştır.

Tam kıvamında tatlılar, pastalar onların ellerinden çıksın diye: Dijital Mutfak Tartısı

tarti-amazon

Pasta, börek, çörek, kurabiye... Hepsi annenin elinden çıkınca çok daha güzel, çok daha lezzetli değil mi? Bırakın anneniz artık göz kararıyla, aldığı kadarla uğraşmasın, ona bu hassas tartıyı alın, hem mutfakta işi kolaylaşsın hem de tarifleri her zaman tam tutsun!

Temizliği de pek kolay: Cam Kapaklı Yuvarlak Tencere

cam-tencere

Fonksiyonel ve şık, temizliği kolay ve içinde pişen her şey çok lezzetli. Cam kapaklı bu tencere her annenin mutfağında olmasını isteyeceği türden.

Düzenli annelere: Buzdolabı Düzenleyici

buzdolabi-duzenleyici-amazon

Annelerimiz mutfak dağınık diye artık üzülmesinler. Bu düzenleyiciyle sebze ve meyvelerinizi ayrı ayrı yerleştirebilir, tezgah üstü ve mutfak dolabı içi düzenleyici olarak da rahatlıkla kullanılabilirler.

İyi yemeğin sırrı: Tüplü Baharatlık Seti

baharatlik-seti-amazon

Anne elinden çıkan nefis yemeklerin olmazsa olmazıdır baharatlar. Ama baharat deyip geçmemek gerek, onları nasıl en taze ve en lezzetli şekilde muhafaza edilmesi gerektiğini bilmek de gerek.

Keyif kahvesi için karşılıklı: French Press

french-press-amazon

Kahve tutkunu annelere keyifli anlar yaşamaları için nefis bir hediye önerisi var sırada. Bütün işi french press yapsın, size keyfini sürmek kalsın.

Yaza hazırlık: Cam Dondurmalık

dondurmalik-amazon

Havalar ısındı. Zaman dondurma ve soğuk tatlılar zamanı. İster dondurma koysun, ister ev yapımı pudinglerle, supanglelerle, manolya tatlılarıyla doldursun; ama mutfağında bu şık takım mutlaka olsun.

Fırınlar hazırlansın: Tart Kalıbı

tart-kalibi-amazon

Çaylar demlensin, fırından nefis tartlar annenizle içtiğiniz keyif çayına eşlik etsin. Nefis şekilli ve dokulu tartların sırrı ise bu üründe saklı.

Vakit değerli: Mutfak Zamanlayıcısı

zamanlayici-amazon

Yemek pişirme süresini hızlı, kolay ve güvenilir hale getiren, tam da annelerimize göre bir ürün bu. Yemekler pişmeye bırakılsın, ne zaman pişti, daha pişmedi mi derdi, sürekli ocağın, fırının başında bekleme derdi ortadan kalsın.

Mutfağın gizli kahramanı: Kauçuk Spatula

spatula-amazon

Yemek.com stüdyosunda bizim de kullandığımız bu spatulalar makarnadan kek hamuruna her türlü tarifin gizli kahramanı. Anne mutfaklarına da çok yakışacaklar.

Salatalar hazırsa: Yağdanlık

yagdanlik-amazon

Şunda anlaşalım, hiçbir mutfak yağdanlık olmadan tamam değildir. Eğer böyle bir ihtiyaç olduğunu siz de hissediyorsanız aradığınız hediyeyi buldunuz bile.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?