Herkese Mutfağı Sevdirecek Kadar Kullanışlı 20 TL'nin Altında 14 Ekonomik Ürün

Favorilerime
Ekle

Mutfakta zaman geçirmek keyifli olsa da insan zaman zaman yemek yapacak, mutfağı düzenleyecek vakti ya da enerjiyi bulamayabiliyor, pratik çözümler böyle durumlarda hayat kurtarıyor. Ama bu pratik çözümleri sunan araç-gereçleri de iyi belirlemek, bütçeyi çok yormadan onları temin etmek önemli, doğruya doğru.

Tam da bunun için bugün mutfakta size yardımcı olacak, bütçenizi de çok yormayacak ekonomik ve kullanışlı ürünleri bir araya getirdik. İçlerinde yemek yaparken harcadığınız vakti neredeyse yarı yarıya indirecek olanlar da var, sizi her gün mutfağı düzenlemekten kurtaracak kadar yerden kazandıracak olanlar da...

Mutfağa her adım attığınızda mutlu olmanızı sağlayacak, size her an desteğe hazır ekonomik ürünler karşınızda!

Sürahi şeklinde: Pirinç Süzgeci

50-tl-alti-mutfak-urunleri-1

Pirinçleri önce yıkayıp ardından süzmekle uğraşmayın, tek seferde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bu sürahi şeklindeki pirinç süzgeciyle işlerinizi kolaylaştırın. Şu an indirimde olan ürünün fiyatı da sadece 12,44 TL.

Hem şık hem kullanışlı: Tekli Şekerlik

50-tl-alti-mutfak-urunleri-3

Bakmayın adının şekerlik olduğuna, onu şekerden tuza, üzerini kapalı olarak muhafaza etmek istediğiniz tüm yiyecekler için kullanabilir, dilerseniz birden fazla alarak tam da burada olduğu gibi tatlı sunumlarınızda kullanabilirsiniz. Hem şık hem de çok kullanışlı bu ürünün fiyatı da sadece 11,69 TL.

Fazla yağdan kurtulmanın pratik yolu: Çelik Maşalı Süzgeç

50-tl-alti-mutfak-urunleri-4

Mis gibi pişilerden çıtır tavuklara, bolca yağda kızartarak pişireceğiniz tüm yiyeceklerde en büyük destekçiniz bu çelik maşalı süzgeç olacak. Onun sayesinde yiyeceklerin üzerinde kalan fazla yağ şipşak süzülüp gidecek. Fiyatı 15,90 TL.

Sevimli figürleriyle: Dondurma Kalıpları

cocuklarla-mutfakta-eglenmenizi-saglayacak-urunler-6

Ev yapımı dondurma ve buzları bu kalıplara koyarak evde sağlıkla ferahlamanın yolunu bulabilirsiniz. Daha pratik lezzetler isterseniz ev yapımı yoğurt, bal ve meyvelerle çok pratik dondurmalar da hazırlayabilirsiniz. Şu an indirimde olan bu sevimli kalıpların fiyatı 20,00 TL.

Mükemmel tasarımı sayesinde çok kullanışlı: Süzgeçli Kepçe

50-tl-alti-mutfak-urunleri-7

Geniş hazneli ve süzgeçli bu kepçe sayesinde fazla suyunu süzdürerek kullanmak isteyeceğiniz yiyecekleri kolayca kullanabilir, haşladıktan sonra süzmek istediğiniz sebzeleri, makarnaları ayrı bir süzgece almak zorunda kalmadan, işlerinizi pratik bir hale getirebilirsiniz. Fiyatı 19,99 TL.

Mutfağı düzenlemenin kolay yolu: Düzenleyici Sepet

50-tl-alti-mutfak-urunleri-8

Buzdolabının içini ya da mutfak dolaplarınızı daha verimli bir şekilde kullanmak istiyorsanız bu uygun fiyatlı ve kullanışlı sepetlerden destek alarak yerden kazanabilir, küçük mutfaklarınızda dahi ferah alanlar oluşturabilirsiniz. Fiyatı 7,90 TL.

Başında beklemek yok, "ocak kirlendi" derdi yok: Süt Taşırmaz

sut-kaynatma

Süt kaynatmanız gerektiğinde taşmasın diye sürekli başında beklemekten kurtulun, sütünüz taşmasın, ocağın üstü kirlenmesin. Nasıl mı? İşte bu pratik ve az yer kaplayacak taşırmaz sayesinde. Fiyatı da şu an sadece 12,98 TL.

Sunum severlere: Paslanmaz Çelik Kornet

50-tl-alti-mutfak-urunleri-11

Muhallebili milföy külahlardan külah köfteye, içi dolgulu tatlı ve tuzlu birçok lezzet hazırlayabilmenizin yolu bu kullanışlı kornetlerden geçiyor. Üstelik paslanmaz çelik olduğu için uzun süre güvenle kullanabileceğiniz bu kornetler şu an indirimde ve fiyatı 14,94 TL.

Yiyecekleri uzun süre muhafaza edin: Cam Kapaklı Kavanoz

50-tl-alti-mutfak-urunleri-2

Yiyecekleri sağlıkla saklamanın yolu cam kavanozlardan geçiyor, bu kavanoz da kapak kısmında bulunan vakumlar sayesinde yiyeceklerin havayla temasını keserek onları uzun süre sağlıkla koruyabiliyor. Şıklığıyla mutfağınıza da hava katacak bu kavanozun fiyatı da 18,00 TL.

Limon çekirdekleriyle uğraşmak istemeyenlere: Limon Sıkacağı

50-tl-alti-mutfak-urunleri-5

Hemen her evde bulunan bu pratik limon sıkacaklarından henüz sizde yoksa hemen bir tane edinerek kolayca limonun suyunu sıkmaya başlayabilirsiniz. Limonun suyunu neredeyse son damlasına kadar çıkaran bu aparat, aynı zamanda limon çekirdekleriyle uğraşmaktan sizi kurtaracak, etrafa limon suyu sıçratmayacak. Fiyatı da sadece 6,47 TL.

Her yiyeceği rahatça çevirebilmek için: Uzun Spatula

50-tl-alti-mutfak-urunleri-9

Yaptığınız yemekler tencerelere, tavalara yapışmasın, tam zamanında çevirebilin diye bu uzun spatulaları kullanabilir, kreplerden omletlere, küçük uçlu spatulalara rahatça sığdıramadığınız yiyeceklerin bölünmesinin de önüne geçebilirsiniz. Fiyatı 19,10 TL.

Eliniz yorulmasın: Bas Çek Çırpma Teli

50-tl-alti-mutfak-urunleri-10

Klasik çırpma telini kullanırken bir süre sonra eliniz, bileğiniz yorulmaya başlıyor, istediğiniz sonuçları da bir türlü alamıyorsanız bu bas-çek çırpma teli işlerinizi kolaylaştırmaya hazır. Fiyatı şu an 14,94 TL.

İçi dolgulu lezzetler hazırlamak için: Muffin Delici

50-tl-alti-mutfak-urunleri-6

İçi dolgulu muffin'ler, cupcake'ler, kekler ya da farklı hamur işlerinde bu deliciyi kullanarak kolayca dolgu için yer açabilir, mükemmel sunumlara ve içi dolu dolu enfes tatlılara imza atabilirsiniz. Çekmecede de çok yer kaplamayacak bu pratik ürünün fiyatı ise 6,50 TL.

Malzemeleri ölçmek artık daha kolay olacak: 5'li Pratik Ölçü Kabı

50-tl-alti-mutfak-urunleri-12

Tatlı ve hamur işi gibi bazı tariflerde ölçüye harfiyen uymak doğru kıvamı yakalayabilmek için çok önemlidir, bilirsiniz. Ama o ölçüleri tam tamına tutturmak her zaman kolay olmaz. En azından şu ana kadar olmazdı. Ama bu farklı ölçülerdeki pratik ölçü kapları sayesinde bundan böyle çok daha kolay olacak. Bu 5 parçalı setin fiyatı da sadece 16,45 TL.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?