Okulların Açılmasına Az Kala Tüm Hazırlıklarını Tamamlamak İsteyenlere 13 Kullanışlı Ürün Önerisi

Favorilerime
Ekle

Okullar açılıyor, uzun bir aradan sonra çalacak o okul zilinin heyecanı ise şimdiden hissediliyor.

Sizin de çocuğunuz, kardeşiniz ya da bir başka yakınınız okula başlayacaksa ya da üniversitesine kavuşmayı dört gözle bekleyenlerdenseniz bu listeye mutlaka göz atın deriz. Zira bu listedeki ürünler hem okulda çok işinize yarayacak hem de sağlıklı beslenmenize katkıda bulunacak. Dile kolay, günün büyük bir kısmı okulda geçiyor, sadece dersleri değil, öğle yemeklerini, atıştırma saatlerini de mutlaka düşünmek, hazırlıkları ona göre yapmak gerekiyor.

Hadi gelin, hep birlikte okulda hayatınızı kolaylaştıracak o ürünleri inceleyelim, içlerinden ihtiyacınız olanları belirleyip hemen temin etmeyi unutmayın.

Şimdiden tüm öğrenciler, veliler ve öğretmenler için sağlık ve mutluluk dolu bir dönem olsun!

Önce çantamızı hazırlayalım: Beslenme Çantası

beslenme-cantasi-kopek

Bu sevimli çanta sadece görüntüsüyle değil işlevselliğiyle de harika bir beslenme çantası seçeneği oluyor. Üstelik içinde sağlık açısından zararlı kimyasallar da bulunmuyor. Mis. Fiyatı 170,73 TL.

Bir sete ihtiyacınız varsa: Okul Çantası Seti

okul-cantasi-cambridge-polo-club

Sadece beslenme çantasına değil, okul çantasından kalem kutusuna dek uzanan bir sete ihtiyacınız varsa bu üçlü seti temin etmeniz yeterli. Hem sevimli hem de tahmin ettiğinizden bile çok kullanışlı! Fiyatı da 110,20 TL.

Sağlıkla için diye: Kılıflı Cam Matara

cam-matara-detoks-sisesi

Okulda olacağınız süre boyunca en çok ihtiyacınız olacak şeylerden biri tabii ki su. Suyu da en sağlıklı şekilde, cam mataralarda yanınızda götürebilir, kılıfı sayesinde de onu hem güvenle hem de sağlıkla muhafaza edebilirsiniz. Fiyatı 39,90 TL.

Sıcak ve soğuk içecekler için: Termos Bardak

stanley-klasik-trigger-action-termos

"Sadece su şişesi olmaz, bana termos gerekiyor" diyenleri de unutacak değiliz tabii ki. Sıcak ya da soğuk içeceklerinizin sıcaklığını korumak için destek alabileceğiniz bu termos bardaklar hem sızdırma yapmıyor hem de kolayca temizleniyor. Fiyatı 221,20 TL.

Beslenme kutusu mu istemiştiniz: Taşınabilir Öğle Yemeği Kutusu

beslenme-kutusu-ogle-yemegi-kutusu

Mis gibi ev yemeklerini okulda sağlıklı bir şekilde yemenin yolu bu beslenme kutularından geçiyor. Kolayca taşınabilen, sızdırma, akma yapmayan bu rengarenk kutular nefis bir öğle yemeği deneyimi sunuyor. Fiyatı 143,03 TL.

Yemeğiniz sıcaklığını korusun: 3 Katmanlı Sefer Tası

yemek-termosu-sefer-tasi-3-katmanli

"Ben sabahtan akşama kadar okulda oluyorum" diyen gençler ya da çocuğunun yanına koyacağı yemeğin soğumamasını isteyen veliler, toplanın! Bu üç katmanlı sefer tası tam size göre! Katmanları sayesinde yemekler birbirine karışmayacak, sıcaklığı ise uzun süre koruyabileceksiniz. Özel taşıma çantasıyla onu taşımak da çok pratik üstelik. Fiyatı 299,00 TL.

Çevre dostu: Taşınabilir Yeniden Kullanılabilir İçecek Pipetleri

tasinabilir-pipet-yeniden-kullanilabilir

Eğer içecekleri doğrudan şişeden içmekte zorlanan bir çocuğunuz varsa ya da siz, içeceklerinizi pipetle içmeyi tercih ediyorsanız tekrar tekrar kullanabileceğiniz, yanındaki taşıma kutusu sayesinde tertemiz bir şekilde taşıyabileceğiniz ve yanında gelen fırçasıyla kolayca temizleyebileceğiniz bu pipetleri tercih edebilirsiniz. Fiyatı 116,07 TL.

Her çantada bulunmalı: Maske Saklama Kutusu

maske-saklama-kutusu

Malum, okulda en çok yapılacak eylemlerden biri maske değiştirmek olacak. Bunun için de yanımızda birden çok maske götürmemiz en ideali olacak. İşte o maskeleri doğru, temiz bir şekilde saklamanın yolu da bu kullanışlı kutulardan geçiyor. Çocuklar da bu sayede hem maskelerini kaybetmiyor ya da düşürmüyor hem de temiz temiz değiştirebiliyor. Fiyatı 22,99 TL.

Sağlıkla yemek yiyebilmek için: Çatal-Kaşık Taşıma Kutusu

catal-kasik-tasima-kutusu

Tıpkı maske kutusu gibi hem çocukların hem de genç ve yetişkinlerin çantasında bulundurması gereken bir başka ürün de bu çatal kaşık taşıma kutuları aslında. Sefer tası ya da termoslardan destek alarak yanınızda götürdüğünüz yemekleri afiyetle yiyebilmek için ihtiyacınız olan kaşıkları-çatalları da yanınızda tertemiz taşıyın, gönül rahatlığıyla yemeğinizi yiyin. Fiyatı da sadece 9,99 TL.

Yiyecekleri gruplandırmak onlarla çok kolay olacak: Silikon Pişirme Kalıpları

silikon-pisirme-kaliplari

"Pişirme kalıbının bu listede ne işi var" diye düşünüyor olabilirsiniz ama bu kalıpları sadece bir şeyler pişirirken kullanmak şart değil sonuçta. Eğer beslenme kutunuzda yeterince bölme yoksa bu silikon kalıplardan destek alarak çocuğunuzun yiyeceği farklı atıştırmalıkları, sebzeleri, meyveleri ayırabilir, böylece yiyecekleri tatları birbirine geçmeden, birbirine karışmadan taşımasını ve yemesini sağlayabilirsiniz. Tekrar tekrar kullanabileceğiniz bu silikon kalıpların fiyatı 57,99 TL.

İsrafa son: Balmumu Kumaş

balmumu-kumas-tekrar-kullanilabilir

Çocukların yanına koyacağınız ya da okula giderken yanınıza alacağınız sandviçleri, tostları, meyveleri, atıştırmalıkları, kısacası her türlü yiyeceği kullan-at ambalajlara koymaktan, streç film, alüminyum folyo ya da yağlı kağıda sarmaktan vazgeçme zamanı şimdi. Tüm bu malzemeleri israf etmek yerine bu balmumu kumaşlardan temin ederek tıpkı klasik bir ambalaj gibi kullanabilir, bu özel kumaşı ardından yıkayıp kurutarak defalarca kez kullanabilirsiniz. Fiyatı 69,00 TL.

Klasik bir beslenme çantasından çok daha fazlası: Soğutucu Çanta

sogutucu-canta-termal-canta

En başında güzel bir beslenme çantası önerisi yaptık ama bu, bir beslenme çantasından fazlası. Zira içi soğutuculu bir çanta var bu kez karşınızda. Eğer çocuğunuzun yanına koyduğunuz ya da okula giderken yanınıza aldığınız yiyeceklerin, içeceklerin soğuk kalmasını, soğukta muhafaza edilmesini istiyorsanız bu çantaları tercih edebilirsiniz. Malum, henüz havalar sıcak, yanınızda götürdükleriniz sıcaklara maruz kalıp bozulmasın, suyunuzu serin serin içebilin. Fiyatı 139,40 TL.

80 yapraklı: Kareli Defter

kareli-defter-yesil

Biz sizin için şöyle kullanışlı bir defter seçtik ama siz tabii ki öğretmenlerinizin önerdiği defterleri temin etmeye özen gösterin. Eğer bu defter dersleriniz için uygunsa hemen aşağıdan tüm renklerine ulaşabilirsiniz. Diğer tüm defter modelleri için de ikinci linkte buluşalım. Unutmadan, bu defterin fiyatı şu an 7,51 TL.

Tatlı son: Okula giderken yanınızda götürebileceğiniz nefis tarifler isterseniz sizi hemen aşağıdaki şahane videomuza doğru alabilirizDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?