cinsel-iliskiye-girmek-icin-zayiflayan-cift

Toplamda 200 Kilo Vererek Evlendikten 7 Yıl Sonra İlk Kez Cinsel İlişkiye Girecek Çift

Favorilerime
Ekle

Bugün size ilginç bir çiftin hikayesinden bahsedeceğiz.

Onlar 2010'da evlenmiş, yani yedi senedir evli olan ve birbirini çok seven bir çift. Ancak Lin Yue ve Deng Yang'in mutluluklarının önünde tek bir engel var: Fazla kiloları.

Kiloları yüzünden evlendikleri günden beri hiç cinsel ilişkiye girememiş olan Çinli çift, toplamda tam 362 kilo vererek "gerçek bir aile" olmayı ve bebek sahibi olmayı hedeflediklerini açıkladılar ve şimdiden 200 kilo verdiler bile.

Fazla kiloları cinsel ilişkiye girmelerine ve bebek sahibi olmalarına engel oluyor

Lin Yue ve Deng Yang 2010 yılında büyük bir aşkla evlenmişler. Her ikisi de şu an 30 yaşında olan Çinli çiftimiz ancak o günden bugüne hiç cinsel ilişkiye girememiş. Sebebi fazla kilolarının buna engel olması.

Ama bebek sahibi olmak isteyen çiftimiz bu hayallerine kavuşmak için fazla kilolarından kurtulmaya karar veriyor. Zira doktorlar Lin'in bu kiloda hamile kalmasının tehlikeli olduğunu söylüyorlar. Böylece Çinli çiftin zorlu kilo verme süreci başlıyor.

Tedavi ve diyetle toplamda 200 kilo veriyorlar

scmp

scmp

Bu kararı aldıktan sonra akupunktur ve Çin'e özgü geleneksel ısı terapisine başvuran Lin ve Deng ayrıca birbirlerini de motive ederek düzenli olarak spor yapıyorlar. Beslenme alışkanlıklarında da değişikliğe gidip daha az et tüketen, onun yerine daha fazla sebze ve meyve yiyen çift toplamda 200 kilo vermeyi başarıyor.

Her ne kadar doktorlar artık Lin'in doğum yapmasının önünde bir engel kalmadığını, düşük yapma ya da sağlıksız bir bebek dünyaya getirme riskinin oldukça azaldığını söylese de çift henüz istedikleri kiloya gelemediğini düşünüyor.

Şimdi Lin ve Deng'in hedefi kilo vermeye devam ederek ilk cinsel ilişkilerini yaşamak ve dünyaya çok sağlıklı bir bebek getirmek.

Umarız hayalleri gerçek olur.

Kaynak: delish.com, thestar.com


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?