sevgililer-gunu-hediyeleri

Köprüden Önce Son Çıkış: 50 TL'nin Altında 13 Sevgililer Günü Hediye Önerisi

Favorilerime
Ekle

Havada kalpler uçuyor, kalpler küt küt atıyor. 14 Şubat Sevgililer Günü'ne artık sayılı zaman kaldı. Heyecan dorukta olmasına dorukta ama hala en sevdiğiniz o insana ne alacağınıza karar veremediyseniz bir yandan da sizin için alarm çanları çalıyor.

Yani Sevgililer Günü bu kadar çok yaklaşmışken biliyoruz ki son dakikaya bırakıp "Ne alıcam ki, bulurum bir iki kazak tişört" diyenleriniz var. Yapmayın, etmeyin.

Sevdiğiniz kişinin ilgilendiği konularda, birlikte vakit geçirdiğinizde kullanacağınız aletlerde, onu özel hissettirme konusunda fikirlerine değer vermenizde büyük artı puan var. Bu nedenle eğer mutfağa girip çıkan birisiyseniz sofraların hazırlanışından yemeklerin sunumuna kadar sizin için neredeyse her şey mutfak olmuştur.

Tebrikler, dünyanın en sıcak yerindesiniz. Bu yüzden kız ya da erkek arkadaşınıza sizler için belirlediğimiz Sevgililer Günü hediye önerilerini dikkate almanızda fayda var. Belki de güzel bir kupadır vermek isteyeceğiniz belki de 3 kupa. Ancak en önemlisi, son günler, ayın ortası ve sonuç olarak 50 TL'nin altında hediye önerilerimiz.

Pamuk eller alışveriş sepetine.

Zet'ten mutlulukla bir ilgisi olan kahvaltı tabağı

Ona sabahları küçük sürprizler yapmak, birlikte keyifli kahvaltı sofralarına oturmak isteyenler için bir hediye önerisi bu. Sadece kahvaltı için kullanmak zorunda da değil, çerez, abur cubur koyarak film gecelerinizi de birlikte güzelleştirebilirsiniz.

Aşkımız hiç bitmesin diyenlere 29 TL: Zet aşk kahvaltı-çerez tabağı

Zet'ten aşk mektubu yerine geçen tebeşirli kupa

Ona söyleyemedikleriniz mi var? Yazın gitsin. Ne demişler, söz uçar, yazı kalır. Tebeşirle üzerine yazılabilen bu kupayla ona içinizi doya doya dökün.

İçindeki şairi ortaya çıkarmak isteyenlere 29,50 TL: Zet tebeşirli yazı tahtası kupa

Zet'ten içine sevgi katılan tüm yemekler için sevimli mi sevimli mutfak önlüğü

Bir yemeği lezzetli yapan şey malzemeler kadar, el maharetiniz kadar içine kattığınız sevgidir de. Sevgiliniz kendini mutfakta da sevilsin hissetsin, daha keyifli yemek yapsın isterseniz doğru yerdesiniz.

Mutfaktan çıkmak istemeyenlere 50 TL: Zet mavi empirme desen kalpli önlük

English Home'dan düğün pastasına göz kırpan katlı servis

Ellerinizle yaptığınız cupcake'lerle birlikte verirseniz daha fazla sevindirebileceğiniz bu hediyeyle sevgilinize küçük mesajlar da verebilirsiniz. Cevabının olumlu olacağından ise şüphemiz yok.

Tatlı yiyelim, tatlı konuşalım diyenlere 34,99 TL: English Home luna metal katlı servis

Tantioni'den aşkla demlenen çaylar, kahveler

Sevdiceğiniz en çok sizi, sizden sonra ise çay ve kahveyi seviyorsa tam onluk bir önerimiz var. Öyle sevimli ve şık ki her çay-kahve içtiğinde sizi hatırlamaması imkansız. Bu da günde en az 6-7 kereye tekabül ediyor

İçimiz ısınsın diyenlere 28,80 TL: Tantioni pembe kalp şekilli bitki çayı kahve presi

Tantitoni'den bir dondurmanın iki kaşığı olalım mesajı veren dondurma kaşıkları

Yaz kış demeden aynı keyfi almayı bilenlere, sevgilisiyle bir dondurmayı kaşıklamayı kabul edenlere diyoruz. Öyle tatlı ve retrolar ki canınız çeker, içiniz gider.

Çikolatalı dondurma bir başkadır diyenlere 45,00 TL: Tantitoni dondurma kaşığı seti

Yves Rocher'den çatlamış dudaklara su serpen kiraz özlü ruj

Hazır havalar soğukken sevgiliye hediye edilebilecek ve içindeki vişne özüyle mis gibi kokacak bir şey: Yves Rocher kiraz özlü ruj. Hem sevdiceğin dudakları korunsun, hem güzelce parlasın hem de her sürdüğünde sizi hatırlasın diye.

Parlayan ve parlatan dudaklara 33,53 TL: Yves Rocher kiraz özlü ruj

D&R'dan tabakları aşkla dolduran kitap

Biraz cüretkar, biraz lezzetli bir hediye peşinde koşanlar için Elif Edes Tapan'ın hazırladığı Afrodizyak Yemekler - 44 Tabak Aşk isimli kitabı ideal. Siz şimdiden akşam yemeğini hayal etmeye başlayın.

Bir tutam aşka karşı koyamayanlara 34,30 TL: Afrodizyak Yemekler - 44 Tabak Aşk

D&R'dan mutluluk hormonunu harekete geçiren bir film: Chocolat

Sevdiğiyle birlikte film izlemekten keyif alanların atlamaması bir seçenek de onu mutlu edecek bir film seçmek. Öyleyse içinde çikolataların şova kalktığı, Johnny Depp'in de ayrıca büyülediği Chocolat neden olmasın?

Fransızca aşk başkadır diyenlere 13,99 TL: Chocolat - Çikolata DVD

Buldumbuldum'dan kişiselleştirilebilir alyans kesme tahtası

Hep diyoruz aşk demek mutfak demek. Alyans desenli bu kesme tahtasını özelleştirerek sevdiğinizin mutfağını mis gibi aşk kokutabilirsiniz.

Yemek hazırlamayı sonsuz bir aşka benzetenlere 39,90 TL: Buldumbuldum'dan alyans kesme tahtası

Buldumbuldum'dan kendinden sürprizli inci kolye

Sevdiğinize kendini özel hissettirmek istiyorsanız en az onun kadar eşsiz bir kolye almaya ne dersiniz? Üstelik bu gerçek inci kolye istiridye içerisindeki gerçek bir midyenin bağrından geliyor ve sevgilinizin boynunda anlam kazanıyor.

Değeri ölçülmeyenlere 29,90 TL: Buldumbuldum'dan istiridye içinde gerçek inci kolye

Daha fazlası için buldumbuldum.com'un Sevgililer Günü Hediyeleri kategorisine göz atabilirsiniz.

Karınca Design'dan beyefendi kavanoz

Kalbinizin beyine keyifle içebileceği bir bardak hediye etmeye ne dersiniz? Bu bardak kavanozla ortamların en havalısı o olacak.

Tüm beylere 29,00 TL: Karınca Design'dan bardak kavanoz siyah

Karınca Design'dan yememek için kendinizi zor tutacağınız dudak parlatıcı doughnut

karincadesign - sevgililer günü hediye önerileri

karincadesign - sevgililer günü hediye önerileri

Soğuktan dudaklar çatlamasın, keyifler kaçmasın isteyenlerin hediye paketini açar açmaz aşık olacağı bu donut görünümlü dudak parlatıcının mutlu edemeyeceği kimse yok.

Kendine önem verenlere 15,00 TL: Karınca Design'dan dudak parlatıcı doughnut vanilya


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?