Şaşırttılar: Ünlüler Starbucks'a Gittiğinde Hangi Kahveyi İçiyor?

Favorilerime
Ekle

Sosyal medya hesaplarınızda milyonlarca takipçiniz olmayabilir, her yıl vergi rekortmeni olmayabilirsiniz ama aslında hepimizin ünlülerle ortak bir noktası var. Zira dünyaca ünlü isimlerle aslında aynı yerlere gidiyor, sabahları aynı kahveyi içerek ayılıyoruz.

Bugün kameralarımızı Starbucks'a çeviriyor, ünlü isimlerin tercihi olan Starbucks kahvelerine odaklanıyoruz. O şarkılarını defalarca dinlediğimiz, filmlerine hayran olduğumuz isimler Starbucks'ta hangi kahveyi sipariş veriyor, ne içmeden duramıyorlar?

Bakalım hangi ünlüyle ortak noktanızı yakalayacaksınız...

Taylor Swift: Buzlu kahveler tercihi

Taylor Swift, turneye çıktığı zaman karavanına mutlaka grande boy buzlu karamel latte ya da buzlu Americano istiyor. Şeker kullanmayan genç şarkıcı buna rağmen kahvelerine tatlandırıcı eklenmesini istiyor.

Kim Kardashian: Soya sütlü chai tea latte

Ne yapsa gündem olan Kim Kardashian konu kahve olduğunda özellikle süt konusunda seçici. Bu yüzden ne zaman Starbucks'tan kahve sipariş edecek olsa soya sütlü chai tea latte'den yana tercihini kullanıyor.

Reese Witherspoon: Soya sütlü latte

Bir Starbucks baristasının anlattığına göre ünlü oyuncu her sabah Starbucks'a uğrayıp soya sütlü latte sipariş veriyor, kahve oranının fazla olmasını özellikle belirtiyormuş.

Miley Cyrus: Yağsız sütlü white chocolate mocha

Çılgınlıklarıyla tanıdığımız Miley Cyrus söz konusu kahve olduğunda da sıradanlıktan uzak. Şarkıcının değişmez tercihi grande boy yağsız sütlü white chocolate mocha.

Katy Perry: Soya sütlü vanilla latte

Katy Perry de soya sütü tercih edenlerden. Ünlü şarkıcı soya sütlü vanilla latte'nin en büyük hayranlarından.

Nicole Kidman: Cappucino

Hollywood'un en yetenekli isimlerinden Nicole Kidman diğer isimlere göre biraz daha geleneksel. Zira Nicole Kidman'ın Starbucks tercihi cappucino. Ancak mutlaka köpüksüz hazırlanmalı.

Ben Affleck: Buzlu Americano

Batman'imiz Ben Affleck Starbucks'a uğradığında hep aynı kahveyi sipariş veriyor, o da buzlu Americano'dan başkası değil.

Mary-Kate Olsen: Vanilla latte

Bizim Ev dizisinin bıcırığı Mary-Kate Olsen, bir Starbucks baristasının söylediğine göre her geldiğinde venti boy vanilla latte içiyor. Üstelik şekersiz.

Katie Holmes: Kafeinsiz soya latte

Tom Cruise ile boşanıp herkesi şaşırtan Katie Holmes kahve tercihiyle de şaşırtıyor. Zira ünlü oyuncu her sabah grande boy kafeinsiz soya latte ile güne başlıyor.

Renee Zellweger: Pumpkin spice latte

Meşhur Bridget Jones'un tercihi ise Starbucks'ın en sevilen kahvesinden yana. Manhattan'daki Starbucks şubesinde sürekli görülen ünlü oyuncu pumpkin spice latte'siz yapamıyor.

Britney Spears: Her tür frappucino

Bir dönemin gençliğinin birlikte büyüdüğü Britney Spears tam bir frappucino hayranı. Karamelli, vanilyalı olup olmaması ise hiç fark etmiyor.

İsmi yanlış yazılan ünlü bonusu: Helen Hunt

mirror

mirror

Helen Hunt da Starbucks müdavimlerinden. Bir gün yine Starbucks'a gidiyor ve kahve siparişini veriyor. Ardından baristaya "İsmimi söyleyeyim mi?" diyor. Barista ise "Gerek yok, o iş bizde" diyor. Gelen kahveyse yukarıdaki fotoğraftaki gibi. Yani barista Helen Hunt'ı Jodie Foster sanmakla kalmıyor, Jodie'yi "Jody" olarak yazıyor.

Müthiş olay.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?