Batman'a Türk Kahvesi İçiren Nefis Türk Hava Yolları Reklamı

yemek.com
Ufuk Utaş
Fırından yeni çıkmış mozzarella peyniri, ızgara bonfilenin üstünde uzanan karame ... Devamını okuyun
Ufuk Utaş
252814 takipçi390 içerik

Sıkça Yenen Konular

Neşe Gülmez
Ağustos 6, 2015
Zeynep Yılmaz
Temmuz 6, 2014
Vestel
Nisan 12
YENİ
Yemek.com
Nisan 16

Reklam dünyasını yakından takip edenler Super Bowl'un yeni reklamlar için yeryüzündeki en büyük fırsat olduğunu bilirler. Amerikan Futbol Ligi finali anlamına gelen bu gecede markalar en pahalı, ajanslar en yaratıcı işlerini bu geceye saklarlar. Tıpkı Türk Hava Yolları'nın dün gece yaptığı gibi.

Hepinizin malumu Türk Hava Yolları Türkiye'den çıkmış en büyük markalardan biri. Hatta birçoğuna göre algı açısından en büyük markası. Çünkü şu ana kadar yalnızca Türkiye'de değil globalde de ses getiren sponsorluklara ve iletişim çalışmalarına imza attılar. Hafızalarınızı biraz yokladığınızda Barcelona'yı, Kobe'yi, Messi'yi ve daha nicesini hatırlayabilirsiniz.

Dün gece de nice Amerikan markasının milyar dolarlar harcayarak getirdiği sesi bir gecede, 2 reklamla getirdi Türk Hava Yolları. Spoiler vermek istemiyoruz ama ucu Batman'ın yani Bruce Wayne'in yani Ben Affleck'in Türk kahvesi içtiği bir reklam olacak. Reklam, Batman'in şehri Gotham'da geçiyor.

Biz Batman'ın üzerinde durduk ama bir de Superman'in yaşadığı Metropolis'de geçen bir reklamı daha var THY'nin. Orada da Lex Luthor yani Jesse Eisenberg Türk çayı içiyor.

Türk Hava Yolları'nın böyle reklamlar çekmesinin esas sebebi ise geçtiğimiz haftalarda Batman v Superman: Dawn of Justice filmine sponsor olmaları.

Lafı daha da uzatmadan bu kadar kaliteli işlerle adımızı tüm dünyaya başarılı bir şekilde duyurduğu naçizane teşekkür ederek, reklamlara geçelim.

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?