Dışarıdan Aldıklarınızdan Daha Güzel Olacak Ev Yapımı Pastalar İçin İhtiyacınız Olan 10 Harika Ürün

Favorilerime
Ekle

Evde dışarıdan aldıklarınız kadar güzel ve şık pastalar yapmak aslında sandığınızdan da kolay. Bu pastacılık ürünleri sayesinde kusursuz ev yapımı yaş pastalar yapacak ve artık tüm doğum günlerini kendi yaptığınız pastalarla kutlayacaksınız.

Profesyonel bir pastacı olmanız için artık hiç bir engel yok! En güzel pasta tariflerine buradan, bu tarifleri yapabilmek için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm mutfak ürünlerine ise aşağıdaki listeden ulaşabilirsiniz.

Şimdiden ellerinize sağlık!

Her noktada eşit ısıtma: Kelepçeli kek/pasta kalıbı

kelepceli-pasta-kalibi-amazon (1)

Yüksek sıcaklıklara dayanıklı, uzun ömürlü bir pasta kalıbınız olduktan sonra tüm tarifler size kolay! Bu pasta kalıbı her noktada eşit ısıtma sağlıyor ve hiçbir kötü sürprize yer bırakmıyor.

Kusursuzluk arayanlara: Pasta çemberi

pasta-cemberi-amazon (1)

Pastanızın lezzeti kadar görünüşüne de özen gösterenlerdenseniz ona mükemmel şekli verecek pasta çemberlerinden mutlaka mutfağınızda bulundurmalısınız. Bu çemberin boyutları 16x30 cm, derinliği ise 8 cm.

Hepsi bir arada: Pasta hazırlık seti

pasta-seti-amazon

Pasta yapmak için ihtiyacınız olan tüm kaplar bu sette bir arada! Tam 8 parçadan oluşan bu set iç içe de geçebildiği için mutfakta yer kaplamaz üstelik.

Tarifler tam tutsun: Dijital mutfak terazisi

hassas-terazi-bluefox-amazon (1)

Pasta tariflerinde gramajlar sandığınızdan çok daha önemli. Eğer yaptığınız reçetenin birebir tutmasını istiyorsanız sıvı ve katı malzemeleri kolayca ve anında ölçen bu hassas dijital mutfak terazisi tam size göre.

Pastalardan sanat eserleri yaratın: Krema pombası seti

krema-pompasi-seti-amazon (1)

Pastacılık için gereken temel malzemelerden biri olan krema sıkma torbası ve uçları bu sette bir arada. Pastalarınıza o son mükemmel dokunuşları bu ürün sayede kolayca yapabileceksiniz.

Pratik çözümler için: Pasta dilimleyici

pasta-dilimleyici-amazon (1)

Pastayı eşit dilimlere bölmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. O kadar emek harcadığınız pastanızı bu ürün sayesinde bozmadan dilimleyecek ve misafirlerinize gururla ikram edeceksiniz.

Kolay ve rahat pasta dekorasyonu sağlar: Dönen pasta standı

donen-pasta-standi-amazon (1)

Pastanızı süslerken size kolaylık sağlayacak bir ürün bu. 360 derece dönebilen bu pasta standı sayesinde pasta dekorasyonu hiç olmadığı kadar az zamanınızı alacak.

3 parça birden: Çiçek desenli pasta süsleme aracı

cicek-makas-amazon (1)

Profesyonel pastacıların da kullandığı bu ürün pastanıza istediğiniz şekilleri vermeyi kolaylaştıracak. Yüksek ısıya da dayanıklı olan bu uzun ömürlü süsleme aracı en güzel kutlama pastalarını yapmak isteyenler için geliyor.

Hayat paylaştıkça güzel: Pasta kaldırıcı

pasta-kaldirici-amazon (1)

Düz üçgen kısmı her parçanın altına kolayca kayan ve tabaktan nazikçe kaldıran bu pasta kaldırıcı pastaları servis etmenin de en kolay yolu. Şık ve sade tasarımıyla her mutfağa çok yakışacak.

Güvenle taşınsın: Pasta kabı

pasta-kabi-amazon

13,5 cm yüksekliğe kadar pasta ve pastaları saklamak ve taşımak için kullanabileceğiniz bu pasta kabı olukları sayesinde pastayı eşit büyüklükte parçalar halinde kolay kesme, çatal bıçak takımları, peçeteler için plaka altında ek depolama alanı da sunuyor.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?