Batman Burger Yemek İsteyenler İçin Bayram Rotası: Hong Kong

Favorilerime
Ekle

Hem Batman fanatiğiyseniz hem de bayram tatili için henüz plan yapmadıysanız önümüzdeki hafta için rotanızı çiziyoruz.

İstanbul-Hong Kong. Bir ya da iki aktarma ile yaklaşık 16-20 saat arası seçenekler var. Neden Hong Kong? Çünkü McDonalds Hong Kong, Justice League temalı hamburgerlerini satışa çıkarmaya başladı ve ilk burgerin onuru da Batman'in oldu.

Batburger'de çift köfteye cheddar peyniri, yumurta, soğan, barbekü sos ve şu an çözemediğimiz bir adet sos daha görüyoruz. Yanındaki patates için peynir sos ve kurutulmuş bacon parçaları veriyorlar. İçecek ise yeşil elma çayı. İstanbul'un en iyi hamburgercileri yanında tabii ki biraz çerez kalıyor artık bu hamburgerler ama Batman Burger'i de denemek isterdik. Maksat süper kahraman pazarlamasına bir katkımız olsun.

Bunun bir Justice League serisi olduğunu unutmadan, reklamdan da ipucu alırsak eğer, sonraki burgerlerin Superman, Flash ve Green Lantern için yapılacağını da tahmin edebiliriz.

Bir de dayanamadık 1995 yapımı Batman Burger'e selam çakalım istedik.

Hong Kong'a kadar -doğal olarak- gidemeyecekler için şöyle bir önerimiz de var: Mutfağı Şehrin En İyi Hamburgercisine Çevirecek 9 Ev Yapımı HamburgerDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

muratahmetyunal.org29 Eylül 2014 8:45
kurban bayramında hamburger yemek ? hmm.. muratahmetyunal.org
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?