The Walking Dead'in Yeni Sezonu İçin 'İnsan Burgerli' Tanıtım

yemek.com
Zeynep Yılmaz
Zeynep Yılmaz
54 takipçi106 içerik

Sıkça Yenen Konular

Öznur Doğan
Temmuz 10, 2015
Öznur Doğan
Aralık 2, 2014
Pepsi BadgeAdvertisement
Pepsi
Şubat 9
Öznur Doğan
Ocak 21, 2015

Sinema tarihinin kült konusu olan zombi istilasını (ve insanların hayatta kalma çabalarını) beyaz cama (ve tabii öncesinde çizgi roman külliyatına) nefis bir şekilde taşıyan The Walking Dead'in beşinci sezonu 12 Ekim'de başlıyor.

Bundan sonrası için The Walking Dead'in son sezonunu izlemeyenler çok çok ufak bir spoiler ile karşılaşacaklar.

Walking Dead izleyicileri hatırlayacaktır; Rick Grimes ve ekibini dördüncü sezonun son bölümünde Terminus'ta, insan eti yiyerek hayatta kalan bir grup ile karşı karşıya bırakmıştık. Yeni sezonun fragmanlarında ve dedikodularında da Rick'in ekibinden birilerinin tabaklara meze olacağı işaretini vermişlerdi.

Bu gelişmelerden hareketle Miss Cakehead ve London Mess ekipleri, yeni sezonu kutlamak ve hem zombilere hem de yeni sezonun insan eti yiyicilerine selam çakmak isteyerek "insan burgeri" yaratıyorlar.

İsminin "insan burger" olduğuna bakmayın; burgerin içinde süt danası, dana ve domuz eti ile tavuk ciğerinden oluşan bir et kokteyli var. Merak edenler için London Mess'in Facebook sayfasında bu fantastik burgerin tarifi de yer alıyor.

Bu zombili etkinliği kaçırmak istemeyenler 30 Eylül'de Londra'ya gidebilir. "Böyle bir şey için Londra'ya gitmeye ne gerek var, evde normal burger yapalım da yiyelim işte. O değil de yeni bölümün torrent'i düşmüş mü?" diyenleri ise hamburger tariflerimize alabiliriz.

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?