Starbucks Mobil Uygulama Paket Servis

Bir Rüya Gerçek Oluyor: Starbucks 2015'te Paket Servisi Yapacak

Favorilerime
Ekle

Yerel kahvecilerin sayısı arttıkça Starbucks şubelerinin de yıldızı geçmişe kıyasla daha az parlıyor ancak Türkiye'de, özellikle İstanbul'da önemli bir kısım insanın gözünde Starbucks halen bir cazibe merkezi.

Yıllardır da söylenir, "Starbucks neden eve servis yapmıyor, karamel macchiato'mu neden televizyonumun karşısında yudumlayamıyorum lanet olsun dostum?" ya da "bir beyaz yakalı olarak neden ofise non-fat, extra hot, nane shotlı chai tea latte isteyemiyorum?" denir. Evet, deniyor. Dalga da geçmiyoruz, abartmıyoruz da. İnsanlar Starbucks'ın 80 bin farklı içeceğini evlerine ve iş yerlerine sipariş etmek istiyor.

Bu hayal ABD'de 2015 yılının ikinci yarısında gerçek olacak. Starbucks ABD'li müşterilerinin favori kahvesini, istedikleri spesifik şekilde, boyda ve muhteviyatta kapılarına kadar getirecek.

Ancak eve ve iş yerine siparişten yalnızca yeni mobil uygulamayı kullananlar, mobilden sipariş vererek faydalanabilecek.

Starbucks'ın eve ve iş yerine paket servisi Türkiye'ye ne zaman gelir?

Bu konuda henüz bir açıklama yok ancak şurası bir gerçek ki Starbucks'ın eve siparişi için önce ABD'nin belli bölgelerinde denemeler yapılmasını ve sonrasında da dünyanın farklı bölgelerinde aynı sistemin adapte edilmesini beklemek zorundayız.

Görsel: FirstwefeastDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

Mükerrem Burcu Uçkun5 Ocak 2019 1:19
Yıl 2019 hala paket servis yok ??????
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?