Bir Rüya Gerçek Oluyor: Starbucks 2015'te Paket Servisi Yapacak

Starbucks Mobil Uygulama Paket Servis
Zeynep Yılmaz
Zeynep Yılmaz
51 takipçi108 içerik

Sıkça Yenen Konular

Zeynep Çetin
Ekim 18, 2016
Öznur Doğan
Mayıs 22, 2015
YENİ
5
Sütaş
Ekim 22
15 dakika
Öznur Doğan
Temmuz 10, 2015

Yerel kahvecilerin sayısı arttıkça Starbucks şubelerinin de yıldızı geçmişe kıyasla daha az parlıyor ancak Türkiye'de, özellikle İstanbul'da önemli bir kısım insanın gözünde Starbucks halen bir cazibe merkezi.

Yıllardır da söylenir, "Starbucks neden eve servis yapmıyor, karamel macchiato'mu neden televizyonumun karşısında yudumlayamıyorum lanet olsun dostum?" ya da "bir beyaz yakalı olarak neden ofise non-fat, extra hot, nane shotlı chai tea latte isteyemiyorum?" denir. Evet, deniyor. Dalga da geçmiyoruz, abartmıyoruz da. İnsanlar Starbucks'ın 80 bin farklı içeceğini evlerine ve iş yerlerine sipariş etmek istiyor.

Bu hayal ABD'de 2015 yılının ikinci yarısında gerçek olacak. Starbucks ABD'li müşterilerinin favori kahvesini, istedikleri spesifik şekilde, boyda ve muhteviyatta kapılarına kadar getirecek.

Ancak eve ve iş yerine siparişten yalnızca yeni mobil uygulamayı kullananlar, mobilden sipariş vererek faydalanabilecek.

Starbucks'ın eve ve iş yerine paket servisi Türkiye'ye ne zaman gelir?

Bu konuda henüz bir açıklama yok ancak şurası bir gerçek ki Starbucks'ın eve siparişi için önce ABD'nin belli bölgelerinde denemeler yapılmasını ve sonrasında da dünyanın farklı bölgelerinde aynı sistemin adapte edilmesini beklemek zorundayız.

Görsel: Firstwefeast

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?