Kahvaltıyı Her Şeyden Çok Sevenlerin Mutfağında Mutlaka Olması Gereken 12 Kullanışlı Ürün

Favorilerime
Ekle

Günün ilk ve en sevilen öğünü kahvaltılarınızı renklendirecek nefis fikirlerimiz var bugün! Kısa sürede muazzam kahvaltılıklar hazırlamanızı sağlayacak kadar kullanışlı, kolayca sofranızı donatmanızı sağlayacak kadar pratik ürünlerden söz edeceğiz.

Görünce "Benim de buna ihtiyacım var" demeden edemeyeceğiniz, mutfakta işlerinizi tahmin ettiğinizden de çok kolaylaştıracak bu kullanışlı kahvaltılık ürünlere mutfağınızda yer açın.

Minik bir not: Yazımızda söz ettiğimiz fiyatlar stok durumuna göre değişiklik gösterebilir, aklınızda bulunsun. İçeriğimizde yer alan ürünler arasından alışveriş yaparsanız Yemek.com, Amazon Gelir Ortaklığı programı kapsamında burada yer alan bağlantılardan gelir elde edebilir.

Çaysız kahvaltı olmaz: Beyaz çaydanlık takımı

kullanisli-kahvaltilik-urunler-2

Kahvaltı demek birçoğumuz için şöyle tam kıvamında demlenmiş mis gibi çay demek, biliyorsunuz. Eğer şu aralar çaydanlık almayı düşünüyorsanız ya da klasik çaydanlıklardan daha şık duran bir çaydanlık takımı istiyorsanız buyurun sizi hemen böyle alalım. Fiyatı 168,90 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Beyaz çaydanlık takımı

"Ben daha fazla çeşit görmek istiyorum" diyenler buraya: Çaydanlıklar

Amazon Prime üyelerine özel, ücretsiz ve hızlı kargo hizmetinden faydalanmak isterseniz üyelik için hemen şuraya tıklayabilirsiniz. Amazon Prime üyeliği sayesinde istediğiniz ürünleri bugün alıp yarın teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik Prime üyeliği ilk 30 gün ücretsiz, bizden söylemesi.

Şipşak kahvaltıların sırrı: Mandallı pratik meyve ve sebze dilimleme aparatı

kullanisli-kahvaltilik-urunler-3

Kahvaltı sofralarımızın olmazsa olmazlarından domatesler, salatalıklar ve sevdiğiniz daha pek çok meyve-sebze bu kullanışlı aparat sayesinde kısa sürede şekil alacak, size de elinizi kesme tehlikesine girmeden aynı boyutta kesilmiş mis gibi sebzelerin, meyvelerin tadını çıkarmak kalacak. Hem kullanımı hem de temizlemesi çok pratik bu aparatın fiyatı sadece 29,87 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Mandallı pratik meyve ve sebze dilimleme aparatı

"Ben daha fazla çeşit görmek istiyorum" diyenler buraya: Mutfak dilimleyicileri

Tam kıvamında yumurtalar için: Yumurta pişirici

kullanisli-kahvaltilik-urunler-5

Yumurtanızı rafadan mı seversiniz, tam pişmiş mi yoksa kayısı kıvamında mı? İşte tüm bu farklı kıvamları şipşak yakalamanızı sağlayacak bu pişirici işlerinizi kolaylaştırmaya hazır. Üstelik dilerseniz bu pişiricide mis gibi göz yumurtalar da hazırlayabilirsiniz. Çok amaçlı kullanabileceğiniz bu pişiricinin fiyatı 179,00 TL.
Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Yumurta pişirici

"Ben daha fazla çeşit görmek istiyorum" diyenler buraya: Yumurta pişirme makineleri

Yumurta soymanın en pratik hali: Paslanmaz çelik yumurta açıcı

kullanisli-kahvaltilik-urunler-4

Yumurta soymanın en pratik hallerinden biri karşınızda duruyor. Bu aparat sayesinde yumurta sevmeyen çocuklar bile sırf onu soymak için dahi olsa yumurtaya yeniden bir şans veriyor. Özellikle taze yumurtalarda yaşanan kabuğun kolay kolay soyulmaması sıkıntısından kurtulmak isteyenleri hemen aşağıya doğru alalım. Fiyatı 115,06 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Paslanmaz çelik yumurta açıcı

"Ben daha fazla çeşit görmek istiyorum" diyenler buraya: Yumurta kesiciler

Peynirler rendelensin, kahvaltı keyfi uzasın: Kirpi rende

kullanisli-kahvaltilik-urunler-6

Biliyorsunuz, söz konusu özellikle hafta sonu kahvaltıları olduğunda rendelenmiş peynirlerle hazırladığımız fırında ya da tost makinesinde pişirdiğimiz mis gibi kahvaltılıklara bayılıyoruz. İşte tam da bu kahvaltılıkları hazırlamak için ihtiyacınız olacak rendelerin en sevimlisi karşınızda bu kez. Kullanmadığınız zamanlarda dahi tezgahın üzerinde tutmak, onu dekoratif bir ürün olarak değerlendirmek isteyeceksiniz. Fiyatı da sadece 16,89 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Kirpi rende

"Ben daha fazla çeşit görmek istiyorum" diyenler buraya: Peynir rendeleri

Kahvaltı sofrasına şıklık geldi: 6'lı çay bardağı

kullanisli-kahvaltilik-urunler-7

Çay bardaklarının olmadığı bir kahvaltı sofrası düşünemeyenleri görebilir miyiz? Klasik çay bardaklarından sıkılanlar ya da bir-iki bardağı için takımı bozulanlar ve yeni bir çay bardağı takımı almak isteyenlere önerimiz bu şık çay bardakları olacak. Fiyatı 18,69 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: 6'lı çay bardağı

"Ben daha fazla çeşit görmek istiyorum" diyenler buraya: Çay takımları

Sıcacık kahvaltılar için: Çelik omlet sahan

kullanisli-kahvaltilik-urunler-8

"Benim yaptığım omletler neden annemin yaptıkları gibi olmuyor" diyenlerin aklındaki bu sorunun cevabı bu nefis çelik omlet sahanda saklı. Bundan böyle hangi malzemelerle hazırlarsanız hazırlayın omletiniz tam istediğiniz kıvamda pişecek, sıcak sıcak sofradaki yerini alacak. Fiyatı 56,13 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Çelik omlet sahan

"Ben daha fazla çeşit görmek istiyorum" diyenler buraya: Omlet tavaları

Tül gibi krepler, pofuduk pancake'ler için: Krep ve pancake tavası

kullanisli-kahvaltilik-urunler-9

Tıpkı omlet gibi krep ve pancake hazırlamak da aslında çok kolay. Ama doğru araç-gereçlerden destek alınca! Eğer krep ya da pancake hazırlamak için doğru tavanız yoksa incecik yapmak istediğiniz krepler yanabilir, puf puf kabarması gereken pancake'leriniz tavaya yapışıp kalabilir mesela. İşte bu ve benzeri sorunlardan sizi uzak tutacak, tam kıvamında krepler ve pancake'ler pişirmenizi sağlayacak tava karşınızda. Fiyatı 192,78 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Krep ve pancake tavası

"Ben daha fazla çeşit görmek istiyorum" diyenler buraya: Krep ve pancake tavaları

Daha pratiği yok: Bambu kapaklı kahvaltı seti

kullanisli-kahvaltilik-urunler-10

Çeşit çeşit peynirlerden zeytinlere, reçellerden marmelatlara, en sevdiğiniz kahvaltılıkları bu tepside yer alan kaselere yerleştirin ve kahvaltı sofrasına bir seferde çıkarın. İşiniz bittiğinde kapaklarını kapatıp doğru buzdolabına yerleştirin. İşte şipşak kahvaltı sofraları kurmak bu kadar kolay! Fiyatı da sadece 69,90 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Bambu kapaklı kahvaltı seti

"Ben daha fazla çeşit görmek istiyorum" diyenler buraya: Kahvaltı tepsileri

Ortalık batmasın, her yer yapış yapış olmasın: Bal kavanozu

kullanisli-kahvaltilik-urunler-11

"Kahvaltı tatlısız olmaz" diyenler, ekmeğe tereyağı ya da kaymak sürüp üzerine de bal gezdirmeyi sevenler ya da çayını balla tatlandıranlar buraya. Bilirsiniz, klasik kavanozlardan bal almaya çalışırken zaman zaman etraf batar, bir anda kavanoz ve eliniz dahil her yer yapış yapış olur. İşte bu sorunu ortadan kaldıran bir bal kavanozu karşınızda! Kullanımı kolay ve temiz, kendisi de pek sevimli bu kavanozun fiyatı ise 128,07 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Bal kavanozu

"Ben daha fazla çeşit görmek istiyorum" diyenler buraya: Bal kavanozları

Sofraya renk gelsin: Kahvaltı takımı

kullanisli-kahvaltilik-urunler-13

Eğer mutfağınızı en baştan kuracaksanız, bir kahvaltı takımına ihtiyaç duyuyorsanız doğru yerdesiniz demektir. Bu nefis kahvaltılık takımı sofranıza renk katacak, her gün kahvaltı sofrasına iştahla oturmanızı sağlayacak. Fiyatı 479,00 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Kahvaltı takımı

"Ben daha fazla çeşit görmek istiyorum" diyenler buraya: Yemek takımları

Ve kahve zamanı: Vestel Sefa Inox Türk kahvesi makinesi

kullanisli-kahvaltilik-urunler-1

Kahvaltılar yapıldı, şimdi kahvaltı keyfini katlama zamanı! Evde, her seferinde tam da istediğiniz gibi bol köpüklü kahveler hazırlamanın en pratik yolu ondan geçiyor. Temizlemesi de kolay bu Türk kahvesi makinesi sayesinde kahvaltı en lezzetlisinden noktalanıyor. Fiyatı 249,90 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Vestel Sefa Inox Türk kahvesi makinesi

"Ben daha fazla çeşit görmek istiyorum" diyenler buraya: Türk kahvesi makineleri


Editör
Doyamayanlar için bir önerimiz daha var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?