Mutfağı Küçük Olan Herkesin İmdadına Yetişecek 12 Derli Toplu Ürün

Favorilerime
Ekle

Mutfağınız küçükse, kullandığınız mutfak malzemelerini, tencereleri, tavaları, hatta bardakları, kupaları nereye sığdıracağınızı bir türlü bulamıyorsanız imdadınıza yetişebilecek ürünler var.

Mutfağınızı en verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak bu ürünlerle yerden kazanabilir, çok daha ferah bir mutfağa sahip olabilirsiniz. Aşağıda sizi bekleyen ürünler içinden ihtiyacınız olanları hemen belirlemeyi ve temin etmeyi unutmayın.

Tezgahta yer yoksa: Bulaşık Kurutma Rafı

bulasik-kurutma-rafi-ekim-2021

Meyveleri, sebzeleri ve bulaşıkları yıkadığınızda tezgahta kurumaya bırakacak kadar alanınız yoksa lavabonun üzerine koyabileceğiniz şöyle bir kurutma rafından destek alabilirsiniz. Fiyatı 173,16 TL.

Kullanamadığınız alanları da kullanın: Üst Üste Geçirilen Mutfak Rafı

ust-uste-gecirilen-mutfak-rafi-ekim-2021

Üst üste geçirilebilen bu kullanışlı mutfak rafları sayesinde kombi dolabı, gider borusunun bulunduğu lavabo altı dolabı ve daha pek çok yeri daha verimli bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Fiyatı da sadece 14,26 TL.

Çöp kovası koyacak yer yoksa: Portatif Katlanabilir Çöp Kovası

portatif-katlanabilir-cop-kovasi-ekim-2021

Mutfağınızda klasik çöp kovası koyacak alan bulamıyorsanız bu portatif çöp kovalarından alarak mutfakta işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Kullanmadığınızda katlayıp kaldırabileceğiniz, dolaplarınıza asarak kendinize yer açabileceğiniz bu çöp kovasının fiyatı 44,99 TL.

Depolama alanlarınızı arttırın: Asılabilir Dolap Düzenleyici Sepet

asilabilir-dolap-duzenleyici-sepet-ekim-2021

Mutfakta temizlik malzemelerinizi, el bezlerinizi, çöp poşeti, pişirme kağıdı gibi sıkça kullanılan ürünleri koyacak alanınız yoksa bu dolap içi askıları değerlendirerek kendinize yer açabilirsiniz. Fiyatı 17,00 TL.

Verimsiz alanları değerlendirmek elinizde: Lavabo Arkası Bulaşık Kurutma Rafı

lavabo-arkasi-bulasiklik-ekim-2021

Tezgahınızda bulaşıklık koyacak kadar alanınız yoksa lavabo arkasındaki verimsiz alanı değerlendirebileceğiniz şöyle bir kurutma rafı alabilirsiniz. Tabaklardan kaşıklara, kesme tahtasından sıvı sabunlara kadar her şeyinizi bu rafa sığdırabilirsiniz. Fiyatı 457,64 TL.

İç içe geçirilebilir: Buzdolabı Düzenleyici Şişe Rafı

buzdolabi-duzenleyici-sise-rafi-ekim-2021

Süt, meyve-sebze suyu, su şişesi gibi şişeleri buzdolabına sığdıramıyorsanız, raflarınızın boyu şişelerin boyuna yetmiyorsa bu yatay raflardan destek alarak tüm şişeleri buzdolabınıza kolayca yerleştirebilirsiniz. Fiyatı 19,97 TL.

Yiyecekler için de çözüm var: Buzdolabı Düzenleyici

buzdolabi-duzenleyici-ekim-2021

Buzdolabınızı daha verimli bir şekilde kullanmak için yiyeceklerinizi de bu düzenleyicilere koyabilir, bu sayede kullanım kolaylığı da sağlayabilirsiniz. Fiyatı 9,99 TL.

Tekerlekli olduğu için kullanımı da kolay: 4 Kademeli İnce Saklama Arabası

tekerlekli-ince-saklama-arabasi-ekim-2021

Mutfağınızda tezgah yanı, buzdolabı kenarı gibi alanlarda ince boşluklar varsa o boşlukları bu saklama arabalarıyla daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Tekerlekli olduğu için kullanım kolaylığı da sunan bu kullanışlı arabanın fiyatı 259,22 TL.

Baharatlara yer açın: Çift Katlı Baharat Düzenleyici

baharat-duzenleyici-cift-katli-ekim-2021

Baharatlarınız hep gözünüzün önünde olsun, nereye koyduğunuzu unutmayın istiyorsanız, onlara mutfakta yeterince yer bulamıyorsanız bu çift katlı düzenleyiciden destek alabilirsiniz. Duvara ya da dolaplara monte edebileceğiniz bu düzenleyicinin fiyatı 85,48 TL.

Duvarları, dolapları değerlendirmenin farklı yolu: Metal Sepet Askı Ve Kanca

metal-sepet-aski-ekim-2021

Küçük mutfaklarda dolapların üzerini, içini ya da duvarları değerlendirebilmek büyük önem taşıyor. İşte bu özel sepetli askı da bu konuda size yardımcı olmaya geliyor. Sepetine mutfakta en sık kullandığınız yağları, sosları, baharatları koyabilir, askılarına kepçelerinizi, süzgeçlerinizi, el bezlerinizi asabilirsiniz. Fiyatı 59,90 TL.

Çok işlevli: Duvara Asılan Soğan Sarımsak Saklama Çantası

duvara-asilan-saklama-cantasi-ekim-2021

Onlara isterseniz patates, soğan, sarımsak koyun, isterseniz çöp poşetlerinizi, pişirme kağıtlarınızı, el bezlerinizi yerleştirin, hiç fark etmez. Onlar, mutfakta size ihtiyaç duyduğunuz o depolama alanlarını oluşturmaya hazır. Fiyatı 81,80 TL.

Çekmecelere sığmayan gereç kalmayacak: Çekmece Düzenleyici

cekmece-duzenleyici-ekim-2021

Yatay yapısıyla boyu sebebiyle çekmecelerinize sığdıramadığınız baharatlıkları kolayca çekmecelere sığdırabileceğiniz bir aparat karşınızda! Fiyatı da 78,78 TL.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?