Sevgilisi ve Ailesi Sebebiyle Aldığı Kilolardan Mutluluk Duyan Ünlü Model

Favorilerime
Ekle

Çeşitli sağlık problemleriyle kilo alma sorunu yaşayanlar bir yana, kilo almak aslında birçoğumuz için sinir bozucu bir durum olabiliyor, dış görünüşümüzde yaşanan değişimden tutun da fazla kiloların beraberinde getirdiği sağlık sorunlarına, hastalıklara kadar birçok can sıkıcı durum yaşanabiliyor.

Özellikle kilo alan insan ünlü bir isim olduğunda genelde ağır eleştirilere maruz kalıyor, her zaman göz önünde bulunduğu için "seyircisine saygısızlık etmek" gibi oldukça olumsuz tepkilere ve sözlere bile katlanmak zorunda kalabiliyor.

Ama gelin görünki birazdan okuyacağınız durum, bir hayli farklı. Ünlü manken, model ve oyuncu Kelly Brook, fazla sayılabilecek miktarda kilo aldığı, hatta kendi deyimiyle "balon gibi şiştiği" için çok mutlu olduğunu açıklıyor ve hikayesini şöyle paylaşıyor.

Buyursunlar...

Şimdilerde 38 yaşında olan Kelly Brook, 90'lardan bu yana dünyaca ünlü bir model ve oyuncu

1979 doğumlu Kelly Brook, 1990'larda dünyaca ünlenen İngiliz bir manken ve model olarak tanınıyor. Kariyerinin ilerleyen yıllarında modelliğin yanı sıra oyunculuk da yapmaya başlayan ünlü yıldız, son yıllara kadar hep formda hali ve güzelliğiyle konuşulan başarılı bir isimdi.

Son yıllardaysa ekranlardan biraz daha uzak kalmayı seçen Brook, geçtiğimiz günlerde verdiği röportajda herkesi şaşırttı ve "yeni" Kelly'yi anlattı.

"40'lı yaşlarıma yaklaştıkça kendimi çok daha mutlu ve huzurlu hissetmeye başladım"

Neredeyse kariyeri boyunca sürekli güzelliği, vücudu ve özellikle kıvrımlı hatlarıyla övgüler yağdırılan model, son yıllarda aldığı kilolarla konuşulmaya başlanmıştı ki yaptığı açıklamalarla hayranlarını bir kez daha şaşırttı desek yeri.

Zira Kelly, kendi anlatımıyla sarkmış göğüslerinden, aldığı 10 kilodan fazla kilodan, kısacası yeni hayatından çok memnun olduğunu söylüyordu.

"40'lı yaşlarıma yaklaştıkça kendimi çok daha mutlu ve huzurlu hissetmeye başladım. Kilo alıp verme derdim olmadığı için her zamankinden daha mutlu hissediyorum. Kısacası balon gibi şiştim ve mutsuz değilim." diyen 38 yaşındaki ünlü isim, bunun nedeninin de artık kendisine ve vücuduna daha fazla güvenmesi olduğunu söylüyor ve ekliyor: "Artık aşırı zayıf, kalıplara sıkıştırılmış o figür olmak zorunda değilim ve bu yüzden hayatımı istediğim gibi yaşıyorum."

"Yaşlandıkça daha az umursamayı ve kendimi kendim olduğum için sevmeyi öğrendim"

"Kilolu, sarkık göğüslü vs. Her neyse, işte bu benim." diyen ve "Bunları diyebileceğiniz yaşa geldiğinizde gerçekten mutlu oluyorsunuz" diyerek ekleyen Kelly, şu sıralar beden olumlama akımının en önde gelen isimlerinden sayılıyor. Herkese ilham olabilecek açıklamalarına da şöyle devam ediyor:

"Yaşlandıkça daha az umursamayı ve kendimi kendim olduğum için sevmeyi öğrendim. Gençliğimde üzerimde moda endüstrisinin baskısını çok hissettim, artık o kalıplar içinde kalmak zorunda olmadığımı biliyorum. Sadece fit ve sağlıklı olmaya çalışıp ruhumu doyuruyorum. Bu sayede vücudumla gençken olduğumdan çok daha barışığım."

Kelly tüm bu değişimin en önemli parçasının ve destekçisininse erkek arkadaşı olduğunu söylüyor

3 yıldır birlikte olduğu erkek arkadaşı Jeremy Parisi ile şehirden uzak bir çiftlikte, sessiz sakin bir hayat sürmeye başlayan Kelly, hem fiziksel hem de psikolojik olarak geçirdiği bu değişimin nasıl gerçekleştiğini de anlatmadan geçmiyor tabii.

Kendisi gibi deneyimli bir model ve aynı zamanda sporcu olan erkek arkadaşıyla yaşamaya başladığından bu yana 10 kilodan fazla kilo aldığını ama bunun onu mutlu ettiğini söyleyen Kelly, Jeremy'nin ailesinde birçok aşçı bulunduğunu, öyle bir evde büyüyen bir çocuk olarak kendisinin de nefis yemekler hazırladığını söylüyor.

Kelly, özellikle erkek arkadaşının ailesiyle birlikte uzun uzun oturduğu yemek masalarına bayılıyormuş

Kelly, sadece şehirden ve stresten uzak çiftlik hayatının değil Jeremy'nin ailesiyle olan ilişkilerinin de kendisini çok etkilediğini ekliyor ve şöyle anlatıyor: "Jeremy'nin yaptığı yemekler bir yana, annesi ve büyükannesi de harika yemekler yapıyor. Onun ailesiyle tanışmaya gittiğim ilk günden bu yana geçirdiğimiz tüm zamanlar çok güzel ve lezzetli oluyor. Ziyaretlerine gittiğim ilk gün sofrayı gördüğümde şaşırıp kalmıştım. Çünkü yemeğe makarna ile başlamıştık ve bilirsiniz bir yemek makarna ile başlıyorsa devamında çok daha fazlası olacaktır."

Ünlü yıldız, erkek arkadaşı ve ailesiyle oturduğu sofraların keyfini hiçbir şeyle değişemeyeceğinin altını çizmeyi ihmal etmiyor. Ona göre erkek arkadaşı ve ailesiyle bir sofrada geçirdiği vakit ne kadar çok olursa mutluluğu da o denli katlanıyor. Öyle ki Kelly, sırf bunun için çift olarak hem aile ziyaretlerini hem de kendi çiftliklerinde verdikleri yemekleri düzenli bir hale getirmiş ve onlarla daha sık bir araya gelmeye özen gösteriyormuş.

Kelly, herkesin kendini mutlu hissettiği şekilde yaşaması ama kimsenin sağlığını ihmal etmemesi gerektiğini de ekliyor

instagram

instagram

İlişkisi ve erkek arkadaşının ailesiyle olan bağının bu denli güçlü olmasının ona kilo aldırdığını ama bu durumdan çok memnun olduğunu açıklayan Kelly, kendisini takip eden hayranlarına önemli uyarılarda bulunmayı da ihmal etmiyor ve kilo almanın da sağlıklı bir şekilde olması gerektiğini düşündüğünü ekliyor.

Erkek arkadaşıyla birlikte düzenli olarak yüzme, yürüyüş gibi egzersizler yaptığını, hayvanlar ve sebze meyvelerle dolu 600 yıllık çiftliğiyle bizzat ilgilendiğini söyleyen Kelly, çoğunlukla kendi yetiştirdiği sebze ve meyveleri yiyerek beslendiğini de söylemeden geçmiyor.

Peki, siz Kelly'nin geçirdiği bu değişim hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum olarak yazmayı unutmayın.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?