https://www.instagram.com/scarlettskinner/ | instagram

Eski Erkek Arkadaşı Yüzünden 4 Yıl Boyunca Her Gün Pantolon Giyen Kadın

Favorilerime
Ekle

Başka insanlar hakkında yaptığımız yorumların, hatta zaman zaman acımasızlığa kaçan eleştirilerin ne denli etkileri olabileceğini düşünmemiz gerektiğini aslında hepimiz biliyoruz ama iş, bunu uygulamaya gelince nedense tökezleyenler, hatta deyim yerindeyse çuvallayanlar oluyor.

İşte birazdan okuyacağınız hikaye de tam da böyle. Düşüncesiz bir erkek arkadaşın sevgilisine belki de hiç istemeden dayattığı bir yaşam tarzı ve ardından yaşananlar...

Kısacası, bugün sizi 23 yaşında genç, güzel ve kendi ayakları üzerinde duran bir kadınla tanıştıracağız. Ondan söz etmemizin nedeniyse koskoca 4 yıl boyunca erkek arkadaşı yüzünden her gününü pantolon giyerek geçirmesi.

"Neden ki?" diye düşünenleri fazla merakta bırakmayalım ve sizi Scarlett ile tanıştıralım.

Buyursunlar...

Scarlett Skinner için her şey üniversite yıllarında yaşadıklarıyla başlamış

Scarlett Skinner, şimdilerde 23 yaşında olan genç bir kadın. Onu tanımamıza neden olan hikayesiyse bundan seneler önce, üniversiteye başladığı yıllara dayanıyor.

Yaklaşık 4 yıl önce, o dönemki erkek arkadaşının kendisinin kilosuyla ve bacaklarındaki selülitlerle dalga geçtiğini ve bunun onu tahmin ettiğinden de fazla yaraladığını anlatan Scarlett o dönem başından geçenleri ve yaşadıklarını şöyle anlatıyor:

"Bol pantolonların içinde asla rahat rahat yemek yiyemediğim, hep kendimi suçlu hissettiğim zamanları hatırlıyorum. Erkek arkadaşım sözde ‘kendi iyiliğim için’ hep pantolon giymemi önermişti çünkü ona göre insanlar arkamdan gülüyorlardı. Başkasına vücudu hakkında utanç verici şeyler söyleyebilen insanlar iğrenç insanlardır diye düşünüyordum ama bana bunu yapanlardan biri de aslında erkek arkadaşımdı ve ben onun dediklerini yıllarca yaptım."

O dönem çok sağlıksız bir yaşam tarzı olan genç kadın, erkek arkadaşından ayrılınca da bu durumdan hemen kurtulamamış

Scarlett, onu olumsuz etkileyen erkek arkadaşından üniversite yıllarında ayrılmış ve hatta kendi tabiriyle hala birlikte olduğu "harika" erkek arkadaşına kavuşmuş ancak yine de sağlıksız yaşam tarzından kurtulamamış.

“Kahvaltıda dahi kızartmalar yer, cipsleri, tatlıları, çikolataları hayatımdan eksik etmezdim. Öz güvenim de yerlerdeydi. Vücudumu saklamaya çalışırdım ve ona uygun giyinirdim. Giydiğim her şeyin uzun kollu, bacaklarımı kapatan, bol şeyler olmasına dikkat ederdim. Kendimi hiç çekici hissetmiyordum.” diyen genç kadın üniversite yıllarında yoğun bir ders programı olmasının, bunun yanı sıra haftada üç gün de bir işte çalışıyor olmasının, kısacası hayatının o dönem çok yoğun olmasının da bu durumda etkili olduğunu, 6 ay öncesine kadar eski erkek arkadaşının söylediklerinin ruhundaki etkilerinden de bir türlü kurtulamadığını ekliyor.

Ev arkadaşının spora başlaması üzerineyse kendisi de hayatını değiştirmeye karar vermiş ve spora başlamış

Onu psikolojik olarak yıpratan eski erkek arkadaşından kurtulmuş olsa da hala hayatında bir şeylerin yanlış gittiğini düşünen Scarlett için değişimin ilk adımıysa ev arkadaşından gelmiş desek yeri. Çünkü Scarlett, ev arkadaşı Amy'nin kendisini koşuya davet ettiği bir günün sonunda spora başlamaya karar veriyor. O gün, arkadaşına yetişmeyi bırakın yolun yarısındayken tıkanıp kaldığını söyleyen Scarlett, ev arkadaşından da aldığı destekle spora başlıyor. O an yaşadığı duygularıysa şöyle anlatıyor:

"Bir değişiklik yapmanın vakti gelmişti. Artık aynada ne gördüğüme inanamıyordum. Kendimden nefret ediyordum. Ev arkadaşımın başarısını görünce onun gittiği spor salonuna gitmeye karar verdim çünkü onda harika bir şekilde işe yaramıştı. İlk elden sonuçları görünce haliyle heyecanlandım."

Bu kararın ardından hem sıkı bir şekilde spora başlayan hem de beslenme programını değiştiren genç kadın, 6 ay gibi kısa bir sürede hem selülitlerinden hem de onu mutsuz eden kilolardan kurtulmayı başarmış.

4 yıl boyunca her gün pantolon giyen o genç kadın, şimdilerde kendisiyle benzer hikayesi olanlara ilham veriyor

instagram

instagram

Eski erkek arkadaşının "onun iyiliği" için yaptığı acımasız eleştirilerden derinden etkilenen ve 4 yıl boyunca pantolon giyen bu genç kadın, şimdilerde vejetaryen beslenme düzenine sahip olmasının yanı sıra şekeri de tamamen hayatından çıkarmış durumda. Aynı zamanda porsiyonlarını sürekli kontrol altında tutan, haftada 4 gün spora gideen, yeni erkek arkadaşıyla mutlu bir hayata sahip olan Scarlett, kendisiyle benzer durumlar yaşamak zorunda olan insanlara da ilham oluyor.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?