Rüyaları Süsleyen Yenilebilir Kar Küresi ve Karlar Ülkesi

yemek.com
Öznur Doğan
Öznur Doğan
305 takipçi391 içerik

Sıkça Yenen Konular

YENİ
Zeynep Çetin
Nisan 16
Zeynep Çetin
Nisan 7
Vestel
Nisan 12
YENİ
Yemek.com
Nisan 16

Kış aylarının tadını çıkarmak ve evde kendinizi şımartmak istediğinizde mutfağa girmek kaçınılmaz sonuçlardan bir tanesidir. Dışarıda yağan kara eşlik edebileceğiniz, özenle hazırlayacağınız ve afiyetle yiyebileceğiniz pastalar, kurabiyeler, tatlılar ya da tuzlular için hazırlık yapar ardından da kolları sıvarsınız.

Ancak hazırlamak istediğiniz bazı kurabiyeler ve konseptler vardır ki sizi arkadaşlarınız arasında yemeklerin kraliçesi ya da kralı olarak isimlendirir. Hem görünüşü hem de lezzetiyle kendisine aşık eder ve akıllara kazınır.

Bunlardan ilki önce suflesini hazırladığınız, ardından üzerine kurabiyeleri koyduğunuz ve bir yuvarlak bardakla kapatıp üstünü pudrayla kapladığınız yenilebilir kar küresi, diğeri ise zencefilli kurabiyelere farklı şekiller vererek hazırlayabileceğiniz karlar ülkesidir.

Yaratıcılık tamamen size kalmış. Evde olan tüm kalıpları bir araya getirip dilerseniz ülke yaratır dilerseniz de süs niyetine saklamak isteyeceğiniz kar küreleri hazırlayabilirsiniz.

İlham olsun diye aşağıya müthiş güzellikte örnekler bırakıyoruz. Dilerseniz kendi tarifinizi yaratabilir, dilerseniz de yılbaşı kurabiyesi tarifimizden yardım alabilirsiniz.

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?