Şık, Sade, Biraz da Japon Instagram Hesabı: utosh

Favorilerime
Ekle

Bu hafta takip etmenizi önereceğimiz şık Instagram hesabı, Toshihiro Ueki'ye ait olan ve 2013 yılının Aralık ayından beri güne mutlu başlatan @utosh. Kendisi 33 yaşında, grafik tasarımcısı, Tokyo'da yaşıyor ve adaylarını bekliyor. Yani, öhöm, takipçilerini bekliyor.

Çektiği her fotoğrafı dumanı tüten bir kahve ile süslemesiyle gönlümüzü ekstra alıyor, aldığı "like"ları hak ediyor. Hem Avrupa hem Asya mutfaklarını da güzel bir şekilde harmanlayan Toshihiro Ueki ile ilgili ilginç bir ayrıntı da harika yemek fotoğrafları çekmesine rağmen mutfakta pek becerikli değilmiş. Eğer karnı gurulduyorsa donmuş pizzaları ısıtıp öğünleri geçiştiriyormuş.

Yemek fotoğrafçılığı ile ilgilenenlere tavsiye de verip, "perdeleri açın, tabakları doldurmayın" diyor. Biz de yemek fotoğrafçılığına heves etmiş okuyucularımıza "Yemek Fotoğrafçılığı 101" tadındaki yazımızı hatırlatıyor, sizlere utosh hesabından birkaç örnek sunarak veda ediyoruz.

Japanese New Year's dishes. 'Osechi' ????????????????????????????????????????????

@utosh tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Bu gönderiyi Instagram'da gör

??????Fried salmon & potatoes with miso. ????? #?????? ?????????? . ?????????????????????? ???????????????? ????????????? ??? . ???????????????—???????????????? ???????—??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? . ????????????????—???????????????????????????80?????????????????????—???????????????? ????????????????????????????????????????????????????????… . ???????????????????????! ?????????! . ????????????????????—?—?????????????????????????? ????????????????????????????????????????????! . ????????????????!! . . ?????????????????v . _______ . ??????????????(2??) . ??(??) 2?? ????? 4? . ?? ???1 ??? ???2 ? ???1 . 1??????????????????(8?????)?10????????????????????????????????????4?????? 2????????????????????????????????????????????????????????????! . _______ . . #???? #????? #???? #soroi #??????? #??????? #???????? . #ellegourmet#lunch#brunch#breakfast#foodporn#instagramjapan#vsco#IGersJP#onthetable#???#??????#?????#???#???????#cooking#homemade#??????#????#japanesebreakfast

Toshihiro Ueki #??—?UP???? (@utosh)'in paylaştığı bir gönderi ()

Bunları seven bunu da sevdi bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Günaydın! Havanın bozuk oluşuna bozulmamak için gülen sebepler getirdik #yemekcom

Yemek.com (@yemekcom) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?