TARİF / YAZI GÖNDERMEK İÇİN
/

Her Hallerine Hayran Olduğumuz Ünlülerin Kimseyle Paylaşmadığı 12 Güzellik Sırrı

yemek.com
Sevdiğim insanlara "annesinin balı" diye hitap ederim.

Sıkça Yenen Konular

Onlar ekranın, kamera önünün parlayan yıldızları. Sadece başarılarıyla değil dış görünüşleriyle de bizi kendine hayran bırakan ünlülere hep gıpta ediyor, o kusursuzluklarının, yıllar geçse de her zaman genç ve güzel olmalarının altındaki sırları merak ediyoruz.

Sonuçta her kadın güzel ve genç gözükmek ister. Öyleyse sizin de ünlülerin kendilerine özgü bu güzellik sırlarından ilham alacak çok şeyiniz olabilir. Yalnız bir kısmı çok cesaret istiyor, uyaralım

Hazırsanız başlıyoruz.

Tülin Şahin: Cildini çay ve haşlanmış pırasa suyu ile temizliyor
nasil

Sabah ve akşam düzenli olarak cildini çay ve haşlanmış pırasa suyu ile temizleyen Tülin Şahin ayrıca cildine düzenli olarak bal maskesi de uyguluyor. Ayrıca sıvı tüketimine de çok dikkat ediyor.

Angelina Jolie: Yüzünü havyarla temizliyor
huffingtonpost

Birçok Hollywood yıldızı gibi Angelina Jolie de havyarın yeniden yapılandırıcı etkisini cildini sıkılaştırmak ve nemlendirmek için kullanıyor. Zenginlik böyle günler için lazım.

Özge Özpirinççi: Soda limondan buz küpleri yapıyor

dizinot

Annesinin kremlerinden vazgeçemeyen Özge Özpirinççi ayrıca kantaron yağı da kullanıyor. Soda-limondan buz küpleri yapıp cildine süren Özpirinççi doğal yöntemleri kullanmayı tercih edenlerden.

Cameron Diaz: Süt tozuyla yüzüne masaj yapıyor
hauteliving

Genç kızken sivilce ve aknelerden çok çeken Cameron Diaz cildinin daha fazla yıpranmaması için peeling yerine çok daha doğal bir yöntem kullanıyor. Süt tozunu hafif ıslatarak yüzüne halkalar şeklinde masaj yapan yıldız böylelikle yumuşak ve taze bir cilde kavuştuğunu söylüyor.

Ajda Pekkan: Sık sık soğuk duş alıyor
internethaber

Asla yaşlanmayan ve güzelliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Ajda Pekkan sırlarını paylaşmayı çok sevmese de bacaklarının elastikliğini kaybetmemesi için sık sık soğuk su altında duş alıyor.

Victoria Beckham: Kuş pisliği yiyor

marieclaire

Victoria Beckham'ın yöntemi en ilginçlerinden. Zira Victoria Beckham kuş pisliği yiyerek güzelliğini ve gençliğini koruyabildiğine inanıyor.

Ebru Akel: Göz altı şişlikleri için hemeroid kremi kullanıyor
sinematurk

Ebru Akel, göz altında oluşan şişlik ve morlukları indirmek için farklı bir yol izleyerek hemeroid (basur) kremini bu bölgeye sürüyor. Söylediğine göre çok da işe yarıyormuş.

Demi Moore: Sülük tedavisi uyguluyor
bbc

Yaşını hiç göstermeyenlerden olan Demi Moore'un sırrı meğerse sülüklermiş. Sülük tedavisiyle kanına detoks uygulayan Moore böylelikle sonsuza kadar genç görüneceğine inanıyor.

Esra Erol: Yüzüne pişik kremi sürüyor

kimdir

Cilt bakımı konusunda takıntılı olduğunu söyleyen Esra Erol mucize kreminin ise pişik krem olduğunu anlatıyor. Erol, pişik kremini haftada 2-3 kez yüzüne uyguluyormuş.

Julia Roberts: Ellerini zeytinyağına batırıyor
vanityfair

El bakımı için zeytin yağını tercih eden Julia Roberts bunun için özel bir kür kullanmıyor. Bildiğiniz ellerini zeytinyağı içine daldırarak bekletiyor. Vardır bir bildiği.

Sinem Kobal: Saçlarına yılan yağı sürüyor
sempatiklopedi

Hem saçı beslediği, hem de hızlı uzamasını sağladığı söylenen yılan yağını saç bakımı için kullanıyor Sinem Kobal. Ancak duyduğumuza göre kokusundan çok da memnun değilmiş.

Bade İşçil: Salatanın içinde gördüğü salatalık ve domatesleri yüzüne koyuyor
ensonhaber

Güzelliğiyle herkesi büyüleyen Bade İşçil'in salatalara karşı zaafı var. Zira Bade İşçil eğer salata içinde salatalık ve domates görürse ve yüzünde makyaj yoksa direkt suratına koyuyormuş. Hayırlısı olsun.

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?