Ünlü Annelerin Hamileyken Aşerdiği Hepsi Birbirinden Değişik 13 Yiyecek

Favorilerime
Ekle

Şu an anne adayı olanlar da çocuk sahibi olmuş tüm anneler de çok iyi bilir; hamilelik döneminde zaman zaman insanın canı çok garip yiyecekler çekebilir, akla hayale gelmeyen şeyler aşerebilir.

Ünlü anneler de bizden farklı değil. Onlar da hamilelik dönemlerinde öyle garip yiyecekler aşermişler ki şaşırmadan edemeyeceksiniz.

Bakalım, sizinle benzer şeyler aşermiş ünlüler var mıymış?

Drew Barrymore: Kızarmış şehriye

Hollywoood'un ünlü isimlerinden Drew Barrymore, hamileyken en ilginç yemeklerden birine aşerenlerden. Zira güzel oyuncu hamilelik dönemindeyken canı hep tavada kızartılmış şehriye istiyormuş.

Natalie Portman: Patlamış mısır

Oğlu Aleph'e hamileyken hep canı patlamış mısır istemiş Natalie Portman'ın. Ayrıca ekşi her şeye ilgi duymaya başlayan Natalie Portman bol bol sirkeli yiyecekler tüketmiş.

Reese Witherspoon: Yosun

Üçüncü çocuğuna hamileyken bol bol muzlu ve çilekli yoğurt yemek isteyen Reese Witherspoon'un en şaşırtan aşermesi ise yosun olmuş.

Mariah Carey: Közlenmiş kırmızı biber

İkizlerini beklerken Mariah Carey'in aşerdiği çok değişik bir üçlü var ve insan şaşırmadan edemiyor. Közlenmiş kırmızı biber, hamburger ve elma şekeri!

Victoria Beckham: Portakal reçeli

Eski Spice Girl'lerden Victoria Beckham kızına hamileyken kızarmış ekmek üzerine portakal reçeli sürüp yemeden duramadığını söylüyor.

Jennifer Lopez: Salsa sos

Jennifer Lopez, yani J-Lo, ikizlerine hamileyken en fazla salsa sos ve çikolata aşerdiği söylüyor. İkisini beraber yiyorsa gerçekten de bravo!

Britney Spears: Çamur

Hamile kadınların ilginç bir şekilde sık sık toprak, çamur aşerdiğini duyuyoruz. Bunlardan biri de dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears. Britney, hamileyken çamur aşerdiğini ama yemediğini söylüyor.

Kim Kardashian: Sushi

Şu aralar çocuklarını sosisli sushiyle beslediği için eleştirilen Kim Kardashian kızına hamileyken de sushiye aş eriyormuş. Tabii hamileyken çiğ balık yemesine izin olmadığı için bu isteğini bastırmak zorunda kalmış. Bunun yerine şöyle bir çözüm bulmuş Kim Kardashian: "Suşi aşeriyorum ama yiyemeyeceğimi biliyorum bu yüzden bol bol ranch soslu havuç ve kereviz sapı yiyorum."

Sema Şimşek: Karnabahar ve salam

Burak Hakkı'yla 12 yıllık evliliklerini bitirse de hala en ünlü annelerden olan Sema Şimşek oğlu Rüzgar'a hamileyken en fazla diyet kolaya aşermiş. Ancak bebeğe zarar vereceği için tüketmeyen Sema Şimşek'in diğer bir aşerdiği ve çiğ et olduğu için tüketemediği diğer yiyecekse salam. Birkaç kere ise karnabahar aşermiş ve afiyetle de yemiş.

Seçkin Piriler: Hamburger ve kola

Kaan Tangöze ile evlenip boşanan Seçkin Piriler ise hamileliğinde Sema Şimşek gibi canı kola içmek isteyenlerden. Gecenin bir yarısı o zamanki eşi Kaan Tangöze'den hamburger ve kola istediğini anlatan Seçkin Piriler bunların zararlı olduğunu bilmesine rağmen dayanamadığını ve yediğini söylüyor.

Ebru Destan: Çağla

Ünlü mankenlerden Ebru Destan ise ekşi şeyler aşerenlerden. Hamileliğinin ilk döneminde sırf çağla aşerdiği için İzmir'e annesinin yanına giden ve 2 kilo çağla yiyip dönen bir isim o.

Doğa Rutkay: Mor lahana

İkizlerini kucağına alacağı günü iple çeken Doğa Rutkay ise sağlıklı şeyler aşeren isimlerden. Şöyle anlatıyor Doğa Rutkay: "İştahlı bir tipim, güzelliğime çok takık değildim. ‘Ben bittim çok kilo alacağım’ dedim. Hamburger, makarna aşereceğim sanıyordum ama havuç, marul, mor lahana aşerdim."

Bonus: Pınar Tevetoğlu - Risotto ve pizza

haber365

haber365

Geçtiğimiz aylarda yayınladığı o çok konuşulan videosuyla "Baba oluyorum" müjdesi veren megastar Tarkan'ın hamile eşi Pınar Tevetoğlu'nun üstüne titrediğini biliyoruz. Bundan kısa süre önce gece geç saatlerde canı risotto ve pizza isteyen eşi için Etiler'den bir mekandan yemek siparişlerini alınırken görüntülenmişti Tarkan.

Ne diyelim, afiyet olsun.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?