Misafir Ağırlamayı Sevenlerin Sofrasına Şıklık Katacak 12 Zarif Ürün

Favorilerime
Ekle

Misafir geleceği zaman sofralarınıza özen gösteriyor, en şık, en alımlı ürünlerinizi çıkarıyor ve lezzet kadar sunuma önem veriyorsanız doğru yerdesiniz. Zira bu harika sofra servis ürünleri tam sizlik!

Tabağından bardağına, fincanından tepsisine bu şık ürünleri mutfağınızda bulundurmak isteyecek ve özel davetlerinizde kullanırken de çok keyif alacaksınız.

Hazırsanız öyleyse başlıyoruz.

Zarif tasarımıyla: 4'lü Çay Fincanı Takımı

cay-fincani-amazon-coco (1)

"Ne zamandır çay bardaklarımı yenilemek istiyordum" diyenlere şık, kibar görüntüsüyle dikkat çeken bir ürünle başlıyoruz. İnce kulplu, ayaklı bu çay fincanı takımı çay davetlerinize ayrı bir hava katmaya kararlı. Fiyatı ise sadece 26,61 TL!

Yüksek kalite camdan: 6'lı Cam Dondurmalık

cam-dondurmalik-amazon (1)

Her mevsim dondurma tüketenler, misafirlerine dondurma ikram etmeyi sevenler mutfağınızda şık bir dondurmalık seti mutlaka bulunmalı. Bu 6'lı cam dondurmalıkta üstelik sadece dondurma değil tatlılarınızı da servis edebilirsiniz. Fiyatı sadece 25,90 TL!

Geniş hacimli: 5 Parça Sürahi Seti

surahi-seti-amazon (1)

İster su, ister meşrubatlarınızı ikram etmek için kullanacağınız bu set bir sürahi ve bardaklardan oluşuyor. Şık ve modern tasarımıyla sofralarınıza yakışacak bu takımın fiyatı şu an 32,43 TL!

Dört parçadan oluşuyor: Peynir Tabağı

peynir-tabagi-amazon (1)

Paslanmaz çelikten üretilmiş çatal, bıçak, spatula ve sunum tahtası olmak üzere 4 parçadan oluşan bu seti sadece peynir tabağı olarak değil sunum tahtası ya da kahvaltı tepsisi olarak da kullanabilirsiniz. Fiyatı 99,99 TL.

Eksik olmasın: Meyve Tabağı

meyve-tabagi-amazon-coco (1)

Etnik tasarımıyla servislerinize etno-modern bir hava katacak bu meyve tabağı misafirlerinizin de dikkatini çekecek. Sadece meyve tabağı olarak değil ihtiyacınız olan her türlü sunarken de kullanabilirsiniz. Fiyatı 26,45 TL.

Fiyatı da çok uygun: 6'lı Ananas Çerezlik

ananas-cerezlik-amazon (1)

Gören herkesin nereden aldın diye soracağı bu ürün çerezlerinizi, kuru yemişlerinizi, atıştırmalıklarınızı daha şık göstermeye kararlı. Ananas şeklindeki bu 6'lı setin fiyatı ise sadece 15,99 TL!

Sıradanlıktan uzak: Ahşap Tepsi

ahsap-tepsi-amazon (1)

Klasik tepsilere ara vermenin zamanı geldi. Ahşaptan yapılma bu tepsi sunumlarınıza farklılık katacak. 320X160X55mm boyutlu bu tepsinin fiyatı ise 28,90 TL.

Sen nasıl istersen öyle: Tekli Cam Şekerlik

tekli-sekerlik-amazom (1)

Şekerlik dendiğine bakmayın, içine kesme şeker kadar çikolata, lokum, kuru meyve de koyabilir, hatta görseldeki gibi aşure gibi tatlılarınızı da onunla servis edebilirsiniz. Sevimli bir tasarıma sahip bu ürünün fiyatı sadece 9,90 TL.

Çini deseniyle: Kuvars Demlik

kuvars-demlik-amazon (1)

"Çay olmadan asla" diyenlerin bayılacağı bu demlik mavinin tonlarındaki tasarımıyla huzuru keyifli çay saatleri vaat ediyor. Herkesin nereden aldığınızı soracağı bu ürünün fiyatı 108,78 TL.

Sabahlar artık daha güzel: 26 Parça Kahvaltı Seti

26-parca-kahvalti-seti-amazon (1)

6 kişilik bu kahvaltı takımının içinde yok yok! 6 adet çay bardağı, 6 adet çay tabağı, 4 adet reçellik, 2 adet orta boy kayık ve 2 adet peynirlikten oluşan bu kahvaltı takımı desenlerinin çıkmayacağının da sözünü veriyor. Kahvaltıya misafir çağırma isteği uyandıran bu geniş setin fiyatı 363,33 TL.

İçi dışı bir: 6 Parça Cam Kahve Seti

cam-kahve-seti-amazon (1)

Kahve sohbetlerinizi baştan yazacak bir ürünle tanışmaya hazır olun. Yüksek sıcaklığa dayanıklı cam cezve ve Alec borosilikat cam fincanlardan oluşan bu şık set farkınızı ortaya koyacak. Fiyatı 64,50 TL.

Yemeğe misafir varsa: 24 Parça Yemek Takımı

24-parca-yemek-takimi-amazon (1)

Akşam yemeğine özel misafirleriniz olduğunda gündelik tabaklarımızı kullanmak istemiyoruz haliyle. Eğer şık ve kaliteli bir yemek takımı ihtiyacınız varsa 6 adet servis tabağı, 6 adet çukur tabak, 6 adet pasta tabağı ve 6 adet kaseden oluşan bu sete şans verebilirsiniz. Fiyatı 369,99 TL.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?