Mutfağınızı Düzenlerken Size Yerden Kazandıracak 50 TL'nin Altında 10 Kullanışlı Ürün

Favorilerime
Ekle

Mutfağınızı düzenlerken neyi, nereye koyacağınızı bilemiyor, tüm dolaplarınızın ağzına kadar dolu olmasından şikayet ediyor, tezgahın üzerinde dahi yer kaplayan mutfak araç gereçlerini daha düzenli bir şekilde muhafaza etmek istiyorsanız hemen aşağıda sizi bekleyen kullanışlı ürünlerle hiç vakit kaybetmeden tanışmalı, ihtiyacınız olanları en yakın zamanda edinip mutfağınıza rahat bir nefes aldırmalısınız.

Buzdolabınızın, hatta derin dondurucularınızın içinde alan açmanızı sağlayacak, dolapların içinde hem yiyeceklerinizi hem de tencere-tavalarınızı düzenli bir şekilde saklamanızı sağlayacak bu ürünler sayesinde küçük mutfağı olanlar da çok rahat edecek, mutfağın her köşesi en güzel şekilde değerlendirilebilecek.

Tezgah üstü rahatlasın, yiyecekler bayatlamasın: 3'lü saklama kabı

mutfagi-duzenleyecek-urunler-2

Hazırladığınız kurabiyelerden tutun kahvaltılık gevrek ya da kahveye, her biri paketlerinde duran ya da tezgahın üzerinde yer kaplayan yiyeceklerinizi bu saklama kaplarına koyarak daha derli toplu bir hale getirebilirsiniz. Kapağı düz olduğu için dilerseniz bu kapları üst üste koyarak yerden çok daha fazla kazanabilirsiniz. Fiyatı 37,90 TL.

Dolap kapakları da değerlensin: Askılı organizer

mutfagi-duzenleyecek-urunler-3

Mutfak dolaplarına sığamadığınız için yakınıyor, mutfakta yeterince saklama alanınız olmadığını düşünüyorsanız şimdi dolap kapaklarını da değerlendirme zamanı! O nasıl olacak derseniz, işte bu askılı organizer sayesinde. Askısından mutfak dolaplarınızın içine kolayca yerleştirebileceğiniz bu düzenleyicinin içine mutfakta kullandığınız temizlik ürünlerini, bulaşık süngeri, eldiveni, el bezi gibi yedekleyerek kullandığınız malzemeleri koyabilirsiniz. Fiyatı 25,90 TL.

"Bir havlu asacak yerim dahi yok" diyenleri böyle alalım: Dolap içi havluluk

mutfagi-duzenleyecek-urunler-4

Mutfağınızın küçük olmasından yakınıyor, bir havlu, bir el bezi asacak yer dahi bulamıyorsanız bu minik aparat sayesinde tam da elinizin altında duracak şekilde havlularınızı, el bezlerinizi asabilirsiniz. Fiyatı sadece 26,73 TL.

Mutfağın her yerine uygun aslında: 4'lü buzdolabı düzenleyici

mutfagi-duzenleyecek-urunler-1

Buzdolabının içini düzenlemek, sebze ve meyveleri ayrı ayrı saklayabilmek için kullanabileceğiniz bu düzenleyicileri dilerseniz tezgah üstünde, dilerseniz dolap içlerinde, hatta dilerseniz derin dondurucuların içinde kullanabilirsiniz. -18 santigrat dereceye kadar soğuğa dayanıklı bu dört parçadan oluşan ürünün fiyatı da 49,90 TL.

Tüm tabak ve bardaklarınız sığsın diye: Dolap içi raf düzenleyici

mutfagi-duzenleyecek-urunler-6

Dolap içlerine tabaklarınızı, bardaklarınızı sığdıramıyorsanız bu dolap bölmeleri sayesinde dolapları çok daha verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Fiyatı 40,00 TL.

Raf üstleri uygun olmayanlara: Raf altı düzenleyici

mutfagi-duzenleyecek-urunler-7

Eğer klasik raf düzenleyiciler için dolap içleriniz uygun değilse bu raf altı düzenleyiciler imdadınıza koşmaya hazır. Üstelik fiyatı da sadece 29,90 TL.

Tezgah su olmasın: Lavabo kenarı tezgah üstü süzgeçli bulaşık sepeti

mutfagi-duzenleyecek-urunler-8

Elinizle hızlıca yıkadığınız birkaç parça bulaşığı tezgahın üzerine koyup her yerin su olmasına sebep olmayın, bu pratik aparat sayesinde süzülen suyun doğrudan lavaboya akmasını sağlayın. Yıkayıp sularının süzülmesini beklediğiniz sebze ve meyveler için bir tepsi olarak da kullanabilirsiniz üstelik. Mis. Fiyatı 27,87 TL.

Her dolaptan çıkan kupalar düzenlensin artık: Dolap içi bardak askılığı

mutfagi-duzenleyecek-urunler-9

Hediye gelen kupalar, ihtiyacımız olduğu için aldığımız kupalar, ihtiyacımız olmasa dahi "Ay bu çok güzelmiş" diye aldığımız kupalar ve çok daha fazlası... Evet, birçoğumuzun evinde durum aynı. Dolaplara sığmayan o kupaları daha düzenli bir şekilde muhafaza etmenin yolu bu bardak askılıklarından geçiyor. Kullanımı pratik ve güvenli bu askılık sayesinde raflara sığmayan kupalar kendilerine yeni bir yer bulmuş oluyor. Fiyatı 30,90 TL.

Yiyecekler taptaze kalsın: 6 parça silikon strech kapak

mutfagi-duzenleyecek-urunler-10

Kolayca şekil alabilen ve esneyebilen bu kapaklar sayesinde üzeri açık kalan meyvelerin, sebzelerin üzerini kapatıp buzdolabına koyabilecek, karpuz gibi yüzeyi geniş yiyecekleri bile taptaze saklayabileceksiniz. Kapakların üst yüzeyi düz olduğu için bu kapakla örtüp dolaba kaldırdığınız kap ve tencerelerin üzerini de başka şeyler koymak için değerlendirebilirsiniz. Fiyatı 29,90 TL.

Dondurucuda yer açılsın, buzlar kalıptan kolayca çıksın: Kapaklı yapışmaz silikon tabanlı buz kalıbı

mutfagi-duzenleyecek-urunler-11

Üzeri açık buz kalıplarını doldurup dondurucuya bırakınca hem üzerine yabancı maddeler değebilir, hem buzlara dondurucu kokusu sinebilir hem de üzerine başka bir şey koyamayacağınız için dondurucudaki yerinizi yeterince verimli kullanmamış olursunuz. İşte bu soruna çare de tabii ki bu kadar basit: Kapaklı buz kalıbı kullanmak! Bu kalıbı önermemizin sebebi ise belli. Kendisi hem kapaklı hem de tabanı silikon olduğu için kalıptan buzları çıkarmak çok kolay! Fiyatı 19,99 TL.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?