Mükemmel Tasarımını Görünce "Ben de Almalıyım" Diyeceğiniz 12 Pratik ve Ekonomik Ürün

Favorilerime
Ekle

Kullanışlı tasarımlarıyla mutfakta işlerimizi kolaylaştıran, bizi uzun uzun yemek hazırlamaktan ya da mutfak kazalarından kurtaran birçok ürün var aslında. Bugün işte bu ürünleri, yani birbirinden kullanışlı ve pratik tasarım mutfak ürünlerini inceleyeceğiz birlikte!

Bu ürünlerin birçoğu bütçenizi çok yormadan sahip olabileceğiniz kadar da ekonomik, bizden söylemesi.

Süz ve kolayca aktar: Smart-Door Süzgeç

smart-door-suzgec-2021

Süzmeniz gereken tüm yiyecekleri kolayca süzebileceğiniz, sonrasında ise aktarmak istediğiniz her türlü tencere, tava ya da tabağa kolayca aktarabileceğiniz bir süzgeç karşınızda! Fiyatı ise 25,00 TL.

Şekil vermek hiç bu kadar kolay olmamıştı: Paslanmaz Çelik Köfte ve Lokma Kaşığı

paslanmaz-celik-kofte-lokma-kasigi-2021

Köfte ve lokma gibi elinizle tek tek şekil vermek zorunda olduğunuz her türlü yiyecek için bu pratik kaşıktan destek alabilirsiniz. Şekil vermenin bu kadar kolay olabileceğini belki de hiç tahmin etmemiştiniz. Fiyatı sadece 19,97 TL.

Sular her yere akmasın: Lavabo kenarı tezgah üstü süzgeçli bulaşık sepeti

tezgah-ustu-bulasik-sepeti-suzgecli-2021

Güzelce yıkadığınız tabakların, bardakların suları bulaşıklıkta birikmesin, doğrudan lavabodan akıp gitsin istiyorsanız tasarımıyla sizi hiç uğraştırmayacak bu bulaşık sepeti tam size göre demektir. Fiyatı 32,50 TL.

Vaktiniz yoksa o var: Kapaklı Kaşıklı Hazırla Ve Çık Meyveli Yoğurt Kabı

kapakli-kasikli-yogurt-kabi-hazirla-cik-2021

Sabahları kahvaltı edecek vakit bulamıyorsanız ya da yanınızda ara öğün olarak değerlendirebileceğiniz sağlıklı atıştırmalıklar götürmek istiyorsanız bu hazırla ve çık kabı değerlendirebilirsiniz. Özel tasarımlı haznesine taze meyve, kuru yemiş, granola ya da yulaf ezmesi koyabilir, alt kısmına da yoğurt, smoothis gibi lezzetler koyarak hızlıca çantanıza atabilirsiniz. Muazzam menüler oluşturabileceğiniz bu pratik ürünün fiyatı 31,50 TL.

Izgara ve fırın temizlemekten sıkılanlara: Fırın Izgara Matı

firin-izgara-mati-ekim-2021

Malum, ızgarada, fırında ya da mangalda bir şeyler pişirdiğimizde yağları her yere akabiliyor, bu da yemek sonrası uzun bir temizliğin bizi beklediği anlamına geliyor. Oysa ısıya dayanıklı bu fırın matlarından kullanarak temizlik işini en aza indirmek elinizde. Tekrar tekrar kullanabileceğiniz 7 parçadan oluşan bu setin fiyatı 183,71 TL.

Temizliği kolaylaştırmak mümkün: Deterjan Hazneli Pratik Süngerlikli Otomat

deterjan-hazneli-pratik-sungerlik-ekim-2021

Mutfak temizliği yaparken size zamandan kazandıracak pratik ürünlerden biri o. Deterjanı hızlıca süngere aktarmanızı sağlayacak, ıslak süngeri nereye koyacağınızı dert etmekten sizi kurtaracak bu otomatın fiyatı ise 27,90 TL.

Ağır kaldırmayın sakın: Sıvı Yağ Pompası

sivi-yag-pompasi-ekim-2021

Ağır yağ şişelerini ya da tenekelerini kaldırmadan, yağı kolayca yağdanlıklarınıza aktarmanızı sağlayacak bu pratik ürün sayesinde beliniz incinmeyecek, litrelerce yağı kaldırmak, eğmek, şişeye aktarana kadar kucağınızda tutmak zorunda kalmayacaksınız. Fiyatı 41,90 TL.

İyi düşünce: Pratik Raf Altı Kağıt Havlu Askılığı

kagit-havlu-askiligi-ekim-2021

Çok pratik bir düşünceyle ortaya çıkmış bu sade tasarım, mutfağı küçük olanlar için tam bir kurtarıcı. Kağıt havlu, el bezi ya da klasik havlu asacak yer bulamıyorsanız bu aparatı mutfak dolaplarının raflarına asarak yerden kazanabilirsiniz. Fiyatı 25,00 TL.

Pasta severleri böyle alalım: Krema Pompası Seti

krema-pompasi-seti-ekim-2021

Pastacılığa ilgi duyuyor, evde lezzetli ve şık pastalar, tatlılar yapmayı seviyorsanız şöyle pratik bir set alarak her işinizi daha pratik bir hale getirebilirsiniz. Üstelik 7 farklı başlığa sahip bu setin fiyatı sadece 32,99 TL.

Miktarı doğru ayarlayabilin, malzemeler ziyan olmasın: Pratik Un Eleği

pratik-un-elegi-ekim-2021

Tam istediğiniz miktarda un, pudra şekeri ya da kakaoyu kolayca elemenizi sağlayacak bu elek, pratik kullanımıyla hem malzemelerin ziyan olmasının önüne geçecek, hem de tezgah kirlenmesini önleyecek. Fiyatı 32,21 TL.

Demini alsın, tane tane dökülsün: Pilav Demleme Örtüsü

pilav-demleme-ortusu-ekim-2021

Pilavı pişirdikten sonra üzerine kağıt havlular koyup demlenmesini bekliyorsanız sizi kağıt havlu israfından uzak tutacak, çok pratik bir şekilde tencerenizin kapağına takarak kullanabileceğiniz bu demleme örtüleriyle tanışmalısınız. Fiyatı 40,00 TL.

Kolayca şekil alabiliyor: 6 Parça Silikon Strech Kapak

silikon-strech-kapak-sekil-alabilen

Uzun süre tazeliğini muhafaza etmek isteyeceğiniz tüm yiyeceklerin üzerini kolayca örtmenizi sağlayacak bu özel silikon kapaklar, kolayca şekil alabiliyor, küçük kaselerden büyük tabak ve tencerelere, hatta kavun ve karpuza kadar birçok boyuta uygun oluyor. Fiyatı 29,90 TL.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?