Küçük Mutfakların Kalabalık ve Dağınık Gözükmesini Engelleyecek 11 Derli Toplu Ürün

Favorilerime
Ekle

Küçük bir mutfağa sahip olan herkes bilir, tezgahın üzerine bırakılan birkaç parça eşya dahi çok kalabalık ve dağınık görünebilir. Dolap içleri deseniz, zaman zaman tek bir yemek takımını sığdırmak bile pek kolay olmayabilir. Buna bir de kupalar, su bardakları, meşrubat bardakları eklenince... Mutfak bir anda çığrından çıkabilir.

Tüm bu sorunlarla siz de sık sık yüzleşmek zorunda kalıyorsanız aşağıdaki ürünler mutfağınızı daha verimli bir şekilde kullanmanızı sağlayabilir, küçük olduğundan yakındığınız alanlar çok daha ferah bir hal alabilir. Hemen aşağıda sizi bekleyen bu ürünlere hemen göz atıp ihtiyacınız olanları belirlemeyi unutmayın diyor ve başlıyoruz!

Hem şık hem de çok kullanışlı: Kavanoz

deco-kavanoz-2021

Klasik kavanozlardan farklı tasarımı ve geniş hacmiyle çok kullanışlı olan bu kavanozların kapakları da düz olduğu için rahatça üst üste dizebilir ve yerden kazanabilirsiniz. Üstelik fırında dahi bu kavanozları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Fiyatı 29,99 TL.

Baharatlar birbirine karışmasın: 6'lı Şeffaf Baharatlık Standı

standli-baharatlik-6li

Mutfakta sıkça kullandığınız baharatlar poşetlerin içinde bekliyor ya da hangi kavanozda hangisi var kolayca bulamıyorsanız bu şeffaf baharatlıklar yardımcınız olmaya hazır. Hem çok yer kaplamayan hem de çok kullanışlı bu standlı baharatlıkların fiyatı 33,49 TL.

Erzaklarınızı sağlıkla depolayın: Vakumlu Hava Almaz Saklama Kabı Seti

vakumlu-hava-almaz-saklama-kabi-erzak-kabi

Dolapların içine kolay kolay sığmayan, poşetlerin içinde öylece kalan erzaklarınızı bu saklama kaplarına aktararak hem çok daha uzun süre sağlıkla saklayabilir hem de saklama kaplarını üst üste koyarak fazla yer kaplamalarının önüne geçebilirsiniz. Fiyatı 149,90 TL.

Böyle çok daha verimli: Buzdolabı Düzenleyici

buzdolabi-duzenleyici-2-adet

Buzdolabının içini daha verimli şekilde kullanmanızı sağlayacak, meyveleri, sebzeleri, şişeleri, sosları ve buzdolabına koyduğunuz diğer her şeyi düzenli bir şekilde sıralamanızı sağlayacak bu düzenleyicileri dilerseniz sadece buzdolabında değil, diğer depolama alanlarınızda da kullanabilirsiniz. Fiyatı 20,49 TL.

Tezgah üstünde de kullanılır: Dolap İçi Raf Düzenleyici

dolap-ici-raf-duzenleyici-beyaz

Dolap içlerini yeterince verimli şekilde kullanamayanların çok işine yarayacak, dileyenlerin tezgahın üzerini düzenlemek için de kullanabileceği çok amaçlı bir düzenleyici o. Neredeyse artık her evde yerini alan bu kullanışlı ürünün fiyatı da sadece 13,99 TL.

Fazladan alana ihtiyacı olanlara: Askılı Organizer

askili-organizer-beyaz

Ne yaparsanız yapın, dolapların içine bir türlü sığamıyor, fazladan alana ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız dolap kapaklarını değerlendirmenizin vakti gelmiş demektir. Bu askılı organizer'ı dolap kapağına asarak dilerseniz içine temizlik ürünlerinizi, dilerseniz mutfak bezlerinizi, dilerseniz kaselerinizin, kavanozlarınızın kapaklarını koyabilirsiniz. Fiyatı 27,99 TL.

3 katlı: Dolap İçi Tabak Düzenleyici

3-katli-dolap-ici-tabak-duzenleyici

Tıpkı diğer dolap içi düzenleyiciler gibi bu düzenleyici de tabaklarınızı, kaselerinizi çok daha düzenli bir şekilde dolaplarınıza yerleştirmenizi sağlayacak, size yerden kazandırırken dolaplarınızın da çok daha derli toplu olmasını sağlayacak. Fiyatı 39,99 TL.

Paslanmaz çelik: Kağıt Rulo Havlu Askılığı/Havluluk

kagit-rulo-havluluk

Üzerine kağıt rulo, havlu ya da el bezlerinizi asabileceğiniz bu pratik aslılık mutfakta yer kaplamayacak, uygun gördüğünüz bir dolabın altına yapıştırmanız yeterli olacak. Fiyatı 119,99 TL.

Çekmecelerin, dolapların üzerine: Çelik Havlu Askısı

celik-havlu-askisi

Mutfakta havlu koyacak yer dahi bulamıyorsanız bu çelik havlu askılığı yardıma gelmeye hazır. Mutfak önlüklerinizi, el bezlerinizi ya da temizlik bezlerinizi asmak için de kullanabileceğiniz bu pratik askının fiyatı da çok uygun ve sadece 24,99 TL.

Kapaklara yer bulmakta zorlananlara: Tencere ve Tava Kapağı Düzenleyici

tencere-tava-kapak-duzenleyici

"Tencereleri, tavaları dolaplara zor sığdırıyorum, bir de kapakları var" diye düşünenler, kapakları gelişigüzel dolaplara sığdırmaya çalışırken düşürüp kıranlar... Küçük mutfağı olan herkese çok tanıdık gelen bu durumlardan sizi kurtaracak bir başka üründe sıra: Bu kullanışlı tencere ve tava kapağı düzenleyici. Fiyatı 123,85 TL.

Tezgahının üzerinde yer açmak isteyenlere: Genişletilebilir Bulaşıklık

genisletebilir-bulasiklik

Tezgahınız çok küçükse ve bulaşıklık tezgahın üzerinde çok yer kaplıyorsa böyle ihtiyacınıza göre genişletip daraltabileceğiniz bir bulaşıklık işinize yarayabilir. Temizliği de çok pratik olan bulaşıklığın üzerinde biriken su da kendiliğinden lavabodan akıp gidiyor üstelik. Mis. Fiyatı 639,00 TL.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?