5 Yaşındaki Kızını Zayıf Göstermek İçin Fotoğraflarla Oynadığı İddia Edilen Kim Kardashian

Favorilerime
Ekle

Saint West, North West ve Chicago West isimli 3 çocuk annesi Kim Kardashian sık sık anneliğiyle ilgili eleştirilerin hedefi oluyor.

Daha önce çocuklarına yedirdikleriyle çokça eleştirilen Kim Kardashian şimdi ise 5 yaşındaki kızı North'u daha zayıf göstermek için göbeğini fotoğraflarda incelttiği yönünde iddialarla gündemde.

Gelin, detaylara birlikte bakalım.

5 yaşındaki kızını daha zayıf göstermeye mi çalışıyor?

Daha güzel ve fit gözükmek için kendi fotoğraflarını sürekli Photoshop ile değiştirdiği konusunda eleştirilen ünlü isim Kim Kardashian iddialara göre şimdi minik çocuklarını da bu alışkanlığına alet etmiş durumda.

Zira zayıf olmayı kafaya takmış olduğu söylenen ve insanları anoreksiyaya teşvik ettiği konusunda ciddi eleştirilerin hedef olan Kim Kardashian iddialara göre bu zayıflık takıntısını çocuklarına da yansıtıyor.

Öyle ki geçenlerde Kim Kardashian'ın kendi resmi Instagram hesabından paylaştığı yukarıdaki fotoğrafta 5 yaşındaki kızı North'un göbeği ve beli inceltilmiş olduğu ortaya çıkınca kıyamet de koptu.

Kötü bir anne olmakla suçlanıyor

Magazincilerin çektiği bu aile fotoğrafının orijinali ise yukarıdaki gibi. Bu iki fotoğraf ortaya çıktığından beri ise insanlar Kim Kardashian'ı çocuklarını tıpkı kendisi gibi bedenleriyle öne çıkarma ve kötü annelik yapmakla suçluyor. "Çocuklar kiloluyken daha sevimliler. Böyle bir rötüşlemeye gerek yok. Kim Kardashian, senin sorunun ne?" yazanlar olduğu gibi bazıları ise ünlü ismin bunu kasıtsız yaptığını savunuyor.

Kim Kardashian cephesine daha yakın bir kaynaktan alınan bilgiye göre ise Kardashian çoğunlukla fan sayfalarının paylaştığı fotoğrafları alıp kendi hesabından paylaşıyor ve büyük olasılıkla bu fotoğrafı da böyle bir yerden üstünde oynanmış şekilde aldı.

billboard

billboard

Her iki durumda da Kim Kardashian'ın zayıflık takıntısına ve anneliğine yönelik eleştiriler daha uzun süre devam edeceğe benziyor. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?