Her Alanın "Keşke Daha Önce Alsaydım" Dediği 12 Kullanışlı Ürün

Favorilerime
Ekle

Bir kez alıp kullanmaya başlayınca "Keşke daha önce alsaymışım" diyeceğiniz mutfak ürünlerinden söz edeceğiz bugün size. İddiası, her alanın memnun kalmasından, her alanın "Mutlaka sen de almalısın" diye önermesinden gelen ürünler bunlar.

İçlerinde pratikliği sayesinde size mutfakta tahmin ettiğinizden bile fazla zaman kazandıracak olanlar da var, her zaman yaptığınız işi çok daha az enerji harcayarak yapmanızı sağlayacak olanlar da... "Benim en büyük sıkıntım mutfağımın, tezgahımın küçük olması" derseniz size de uygun nefis ürünler var, baştan söylemiş olalım diyor ve sizi ihtiyaçlarınızı hemen belirlemek üzere aşağıya alıyoruz. Buyursunlar...

İşlerinizi o kadar kolaylaştıracak ki: İkili Esnek Kesme Tahtası

ikea-ikili-esnek-kesme-tahtasi

Ürünleri üzerinde tık tık kestikten hemen sonra esnekliğinden destek alarak şipşak istediğiniz yere aktarabilir, etraf dağılmadan, yiyecekler bir yerlere düşmeden tariflerinizi kolayca hazırlayabilirsiniz. Üstelik tezgaha koyduğunuz kayma yapmıyor, mutfakta çok yer kaplamıyor. Bu ikilinin fiyatı şu an 29,45 TL.

Sevimli ve şık depolama alanları: Hasır Sepet

hasir-sepet-madame-coco

Mutfağınızda fazladan depolama alanlarına ihtiyaç varsa bu sepetlerden destek alarak dilerseniz saklamak istediğiniz ürünleri kolaylıkla uygun alanlarda saklayabilir, dilerseniz de bu sepetleri tezgah üstü gibi görünür yerlerde kullanarak mutfak dekorasyonunuza katkıda bulunabilirsiniz. Fiyatı 31,49 TL.

Bulaşık çıkmasın, etraf limon suyu olmasın: Döküm Narenciye Sıkacağı

dokum-narenciye-sikacagi

Başta limon olmak üzere suyunu sıkmak istediğiniz narenciyeleri kolayca sıkmanızı sağlayacak bu manuel sıkacak, hem diğer limon sıkacakları gibi birkaç parçadan oluşmadığı için neredeyse hiç bulaşık çıkarmıyor hem de limon suyunun etrafa saçılmasının önüne geçiyor. Döküm olduğu için eli de çok yormadan şipşak sıkma işlemi tamamlanıyor. Fiyatı 29,90 TL.

Değiştirilebilir bıçaklı: Sebze Meyve Dilimleyici

sebze-meyve-dilimleyici

Sürekli yemek pişen her yerin en temel ihtiyaçlarından biri yiyecekleri hızlıca dilimleyebilecek bir aparattır. Tam bu noktada devreye bu dilimleyici giriyor, sebzeleri meyveleri tam da istediğiniz boyut ve şekillerde kesme işlemi sadece saniyeler sürüyor. Fiyatı 350,99 TL.

Elinizi yormadan: Kalın Rende

kalin-rende-victorinox

"Bana öyle çok kapsamlı bir dilimleyici lazım değil ama bir rende olsa çok iyi olur" derseniz bu rende yardıma gelmeye hazır. Ergonomik yapısı sayesinde elinizi hiç yormadan istediğiniz yiyecekleri kolayca rendeleyebileceksiniz. Fiyatı 105,89 TL.

160 gridli: İkili Mini Silikon Kalıplar

mini-yuvarlak-silikon-kaliplar

En dar ağızlı şişelerin dahi içine atabileceğiniz kadar minik buz kalıplarına ihtiyacınız varsa ya da sunumda farklılık yaratmak istiyorsanız bu minik silikon kalıplarla çok sevimli buzlar elde edebilir, dilerseniz içine ev yapımı çikolatalar, jöleler, tek atımlık tatlılar da yapabilirsiniz. Fiyatı 123,39 TL.

Dolma yapmanın en pratik hali ondan geçiyor: Patlıcan ve Kabak Oyacağı

kabak-oyacagi-patlican-oyacagi

Kabak ve patlıcan başta olmak üzere içini oymak, temizlemek ve dolmaya dönüştürmek istediğiniz yiyecekleriniz için bu aparatı kullanabilir, saatlerinizi alacak oyma işini şipşak bitirebilirsiniz. Fiyatı 21,41 TL.

İştah açan sunumlar yapmak isteyenlere: 6'lı Dondurmalık

altili-dondurmalik-5

Dondurmadan çeşit çeşit sütlü tatlıya, sunumunda kup kullanmak istediğiniz her türlü tarifte bu dondurmalıklardan destek alabilirsiniz. 6 adet bir set halinde gelen dondurmalıkların fiyatı da bütçenizi hiç yormayacak üstelik. Sadece 31,90 TL.

Ev yapımı içecekleriniz onlarla güvende: Kapaklı Buzdolabı Şişesi

kapakli-buzdolabi-sisesi-pasabahce

Buzdolabına su koymak ya da yaptığınız ev yapımı mis gibi içecekleri yerleştirmek istiyorsanız buzdolabında kullanmaya uygun bu kapaklı şişeleri güvenle kullanabilirsiniz. Hem şık hem de kullanışlı şişelerin fiyatı 40,00 TL.

Hep elinizin altında olsun: İkili Damlatmaz Cam Yağlık

ikili-damlatmaz-cam-yaglik

Yemek yaparken yağı kolayca kullanmanızı sağlayacak, etrafa damlama, sızma yapmayacak. Üzerindeki ölçüler sayesinde de hangi tarife ne kadar yağ koyduğunuzu kolayca ölçebileceksiniz. Mis. Bu ikilinin fiyatı 49,99 TL.

Kahve de yapılır bitki çayı da: Isıya Dayanıklı Cam French Press

isiya-dayanikli-cam-french-press

İçinde dilerseniz kahve demleyebileceğiniz, dilerseniz bitki çayı yapabileceğiniz, hatta dilerseniz süt ısıtıp köpürtüp kullanabileceğiniz bir French press o. Isıya dayanıklı olduğu için şekildeki gibi doğrudan ocağın üzerine koyarak dahi kullanabilirsiniz üstelik. Fiyatı 51,40 TL.

Pompa derdinden kurtarır: Şarjlı Damacana Pompası

sarjli-damacana-pompasi-siyah-1

Son yıllarda hemen her evde yerini alan, damacana kullanımını çok ama çok kolaylaştıran bu şarjlı damacana pompaları sayesinde eski tip, su gelene dek pompalamak zorunda kaldığınız aparatlardan kurtulabilir, tek bir tuşa basarak tam da istediğiniz miktarda suyu şipşak alabilirsiniz. Kullanan herkesten tam puan alan bu ürünü siz de almak isterseniz hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz. Üstelik fiyatı da sadece 26,90 TL, bizden söylemesi.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?