Gündem Yaratmaya Doymayan Kardashian Kardeşlerin 9 Forma Girme Sırrı

Favorilerime
Ekle

Bugün radarımızda tüm dünyanın konuştuğu Kardashian ailesi var. Her şeyi kamera önünde yaşamayı tercih eden Kardashian kardeşler ne yapsa olay oluyor, nereye gitseler, ne giyseler, kiminle görülseler haftalarca, aylarca konuşuluyor.

Kim Kardashian'ın önderliğinde ünlenen kardeşlerin gündeme gelme konularından biri de verdikleri kilolar ve yaptıkları diyetler. Mesela hamileliğinden sonra 27 kilo veren Kim Kardashian da, yine hamileliğinde aldığı 15 kiloyu veren Kourtney Kardashian da, 18 kilo vererek bambaşka bir görünüme bürünen Khloe Kardashian ve fiziğiyle herkesi kıskandıran Kendall Jenner da zayıflama sırlarıyla merak uyandırmaya devam ediyor.

Her ne kadar para içinde yüzüyor ve bu sebeple en iyi spor eğitmenleri ve diyetisyenlerle çalışıyor olsalar da uyguladıkları bazı zayıflama yöntemleri aslında herkesin kolayca uygulayabileceği ve kilo vermesine yardımcı olabilecek ipuçları içeriyor.

Gelin, onlardan ilham alalım.

Güne yüksek proteinli kahvaltılarla başlıyorlar

pinterest

Örneğin Kourtney Kardashian diyet yaptığı dönemde sabah sporunu yaptıktan sonra muz, elma, yağsız yoğurt, süt, badem ve tarçından oluşan bol protein içeren bir içecek tükettiğini söylüyor. Güne besleyici bir başlangıç yapmak ise sizi gün içinde tok tutarak acıkma krizlerini de engellemesiyle kilo verme çabalarınıza destek oluyor.

Yılın yarısı aynı kahvaltı menüsüyle besleniyor, diğer yarısında farklı bir menü beliriyorlar

people

Her gün aynı şeyi yemek duyunca size sıkıcı geliyor olabilir ama uzun vadede kilo vermeye etkisi büyük. Ama eğer bu öğünü az kalorili ve doyurucu olarak belirlediyseniz ve hiç bozmadan aynı şekilde beslenirseniz bu size kilo kaybı olarak dönebilir diyor uzmanlar.

Gün içinde alacakları kalori miktarları belli ve asla bunu aşmıyorlar

instagram

Mesela Kim Kardashian'ın günde en fazla 1800 kalori aldığı biliniyor. Yediklerini takip eden insanların kilo vermede daha başarılı olduğunu da artık öğrendik çünkü bu ne kadar yemeleri gerektiğini, ne zaman durmaları gerektiğini bildiklerini gösteriyor.

Gerçekçi bir kilo verme hedefi koyuyorlar

trueviralnews

Özellikle Kim Kardashian'ı sosyal medyada takip ediyorsanız zaman zaman tartılırken fotoğraflarını koyduğunu ve amacına ne kadar kaldığını paylaştığını fark etmiş olabilirsiniz. Kendine "Şu kiloya inmeliyim, şu kadar kilo vermeliyim" diyen insanların amaçlarına daha hızlı ulaştığını görüyoruz. Çünkü bu kendi süreçlerini takip ettiklerini gösteriyor ve bu da onlara cesaret veriyor. Tabii burada önemli bir nokta da o hedefin gerçekçi olması. Bir ayda 30 kilo vermek çok da mantıklı olmayabilir diğer bir deyişle.

Sıkıntıdan, mutsuzluktan yemek yerine yerine sevdikleri sporları yapıyorlar

workouttrends

Sıkıntıdan, mutsuzluktan yemeğe kendimizi verdiğimiz çoktur. Khloe Kardashian da bir süre bu durumdan muzdarip olduğunu ama bunun ona kilo olarak dönmeye başladığında bir şeyler yapması gerektiğini anladığını söylüyor. Bu noktada kendini spora verdiğini ve kişisel spor eğitmeni sayesinde tüm olumsuz duygularını yaptığı egzersizlere aktardığını anlatan Kardashian böylelikle kendine zarar veren bir şeyi artıya çevirmeyi başarmış durumda.

Detoks çayı içmeden duramıyorlar

instagram

Sürekli Instagram'de detoks çaylarıyla poz veren Kardashian kardeşler zayıflama sırlarından biri olarak bunu gösteriyor. Ödemleri atan, şişkinlikleri indiren, metabolizmayı hızlandıran detoks çayları diyetlerinin de büyük bir parçası.

Her sabah mutlaka koşuyorlar

eatthis

Kardashianlar zengin uykusunu spora feda edenlerden. Sabah erken kalkan ve koşan Kardashian kardeşler böylelikle güne sağlıklı ve fit bir başlangıç yapıyorlar.

Bol bol su içiyor ve herkesi de bunu yapmaya motive ediyorlar

eatthis

Kim Kardashian'ın şu sözlerini hatırlatmak isteriz: "Daha fazla su için. Su içmenin kilo verme hedefinize ve egzersizlerinize ne kadar faydalı olduğunu tahmin bile edemezsiniz." Diyetisyenlerin de sık sık tekrarladığı su tüketiminin faydalarını saymamıza gerek yok sanırız.

Abur cuburlar yerine sağlıklı atıştırmalıklar tüketiyorlar

trueviralnews

Khloe Kardashian, "Acıktığım zamanlar her zaman elimin altında sağlıklı yiyecekler bulundururum. Ben de onlar yerine kurabiye yemeyi tercih ederim ama bahanem yok, biliyorsunuz" diyor. Şekersiz kurutulmuş meyveler, işlenmemiş kuruyemişler, elma, armut gibi meyveleri yemeyi tercih eden Kardashian, böylelikle açlık krizleri geldiğinde nasıl davranılması konusunda da örnek teşkil ediyor.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

Püren Özge27 Nisan 2017 9:35
yalnız kim kardashian başlık önce sonra kısmında hamile
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?