Bugüne Özel İndirimli Fiyatlarıyla Kaçırırsanız Üzüleceğiniz 8 Şahane Mutfak Ürünü

Favorilerime
Ekle

Devir, bütçemizi daha çok düşünmemiz gereken bir devir. Madem öyle, biz de dedik mutfak ihtiyaçlarınızı daha fazla ertelemeyin, bugüne özel indirimli fiyatlarıyla bu ürünleri hemen sipariş edin. Özellikle tava ve tencerelerde olan bu indirimler sizi çok mutlu edecek.

Hem de el dövmesi: Bakır Sahan

tava-sahan

İster yumurta kırın, ister menemen, muhlama, kuymak yapın. Her evde bulunması gereken bu otantik görünümlü bakır sahanın bugüne özel fiyatı 71,05 TL!

Hep taze kalsınlar: Cam Saklama Kabı

cam-saklama-kabi

Akşama ne yemek yaptığınız değil onların besin değerlerini ve kalitelerini nasıl koruduğunuz çok daha önemli. Bu noktada en büyük yardımcınız olacak bu cam saklama kabı bugüne özel %44 indirimle sadece 59 TL!

Soğuk içiniz: Slim Karaf

karaf-indirimli

Yazın soğuk içecekler favorimiz kuşkusuz. Bu karaf sayesinde içecekleriniz saatlerce soğuk kalacak, üstelik her buzdolabı kapağına uygun olduğu için yerden tasarruf sağlayıp kolay saklanabilecek. Bu ürün bugüne özel %30 indirimle 199 TL'den satışta.

Siz nereye o oraya: Sızdırmaz Termos

termos-indirimli

Piknikler, sahil gezintileri başladığına göre içeceklerinizi her daim sıcak ya da soğuk tutan bir termos ihtiyacı olduğunu hissedenler buraya! Zira bu sızdırmaz termosun bugüne özel indirimli fiyatı 199,00 TL!

Sebzeler doğransın: Saklama Kabı(Bebek Bakımı Sertifikalı)

saklama-kabi-indirim

Hava sızdırmadan, boşluk bırakmadan kapanan, böylece bakteri oluşumunu engelleyen bu saklama kapları her eve lazım. Üstelik fiyatı da çok uygun. Sadece 29,27 TL!

Çıtır çıtır kızarsınlar: Balıkmatik Tava

balikmatik

Balık kızartmak için herhangi bir tava olmaz. Balıklarınızın lezzetini kaybetmeden pişmesini istiyor, kızarırken de etrafa yağ sıçratmamasını istiyorsanız bu balıkmatik tava bugüne özel sadece 55,76 TL!

Kahvaltı gibisi yok: Krep Tavası

krep-tava-indirim

Kahvaltıda krep yemeyi sevenleri görebilir miyiz? Kreplerinizin kıvamı tam tutsun, inceliği tam istediğiniz gibi olsun istiyorsanız bu krep tavasını kaçırmayın. Bugüne özel indirimli fiyatı 46,99 TL.

Izgara keyfi bir başka: Grill tava

grill-tava

Evde ızgara keyfi yapmak çok kolay. Mangal tadında nefis yemeklerle sofranızı donatmanız için dayanıklı malzemelerden üretilmiş bu grill tavanın fiyatı da çok uygun. Bugüne özel sadece 49,73 TL!Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?