Vakit Kaybetmeden, İndirimi Bitmeden Almanız Gereken 12 Kullanışlı Mutfak Ürünü

Favorilerime
Ekle

Öyle mutfak ürünleri var ki insan sahip olup kullanmaya başlayınca "Şu zamana dek boşuna vakit kaybetmişim, uğraşmışım, kolayı varmış" diye düşünmeden edemiyor, bazıları da var ki en başından itibaren sahip olmak gerekiyor... İşte tüm bu ürünler için şimdi indirim zamanı!

Hazır indirimdeyken alıp gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz, bütçenizi de çok yormadan sahip olabileceğiniz mutfak ürünlerini sizin için bir araya getirdik. Söylediğimiz gibi, tüm bu ürünler şimdi indirimde olduğu için çok vakit kaybetmemenizi öneririz. Her birini incelemek ve ihtiyaçlarınızı belirlemek üzere sizi hemen aşağıya doğru alalım.

Sosları akıtmadan kullanmak için: Yağlık/Sirkelik

yaglik-sirkelik-sprey-sise-eylul-2021

Sıvı yağlarınızı, sirkenizi, hatta sıvı halde kullandığınız her türlü sosunuzu bu özel sprey şişe şeklindeki yağlığa aktararak kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz. Püskürterek kullanacağınızdan hem etraf batmayacak, hem şişenin etrafı yapış yapış olmayacak hem de tam istediğiniz miktarda yağı/sosu, hiç israf yapmadan kullanabileceksiniz. Fiyatı 49,99 TL.

Sunuma önem verenlere: 6'lı Pasta Tabağı

pasta-tabagi-6li-pasabahce

Yemek söz konusu olduğunda lezzet kadar sunuma da önem verenlerdenseniz ve bir pasta tabağı setine ihtiyacınız varsa hazır indirimdeyken kaçırmamanız gereken 6 parçadan oluşan bir set karşınızda! Fiyatı 29,40 TL.

Bardak setine ihtiyacınız varsa: 6'lı Meşrubat Bardağı

6li-mesrubat-bardagi-lav-elegan

Mis gibi ev yapımı içeceklerinizi hazırladıktan sonra ikram edebileceğiniz şöyle şık ve kullanışlı meşrubat bardaklarına ihtiyacınız varsa ya da büyük boy su bardağı olarak kullanabileceğiniz bir set almak istiyorsanız bu bütçe dostu alternatife mutlaka göz atmalısınız. Fiyatı 31,00 TL.

Servis yapmanın kolay yolu onlardan geçiyor: 5 Parça Servis Takımı

servis-takimi-5-parca-eylul

Servis edeceğiniz yiyeceğin dokusuna ve boyutuna uygun olacak şekilde, maşa ya da kaşık kullanabileceğiniz, toplam 5 parçadan oluşan bu servis takımı sunumlarınızı daha pratik bir şekilde hazırlamanızı sağlayacak. Fiyatı 66,26 TL.

Şekil vermek artık çok pratik: 2 Adet Metal Patates Dilimleyici

patates-dilimleyici-eylul-2021-amazon

Patates, kabak, salatalık... Şekil vererek dilimlemek istediğiniz birçok meyve sebzeyi bu bıçaklarla kolayca dilimleyebilirsiniz. Üstelik 2 adet bıçaktan oluşan bu setin fiyatı şu an sadece 49,99 TL.

Yemeğinizi yanınızda götürmek isterseniz: 3 Katlı Saklama Kabı

3-katli-saklama-kabi-eylul-2021

Evde hazırladığınız yemekleri yanınızda işe, okula, kısacası gittiğiniz her yere yanınızda götürmek isterseniz bu üç katlı saklama kabını tercih edebilirsiniz. Mikrodalga fırında da kullanılabilir bu kaplar sayesinde yemeklerinizin tadı da birbirine karışmaz. Mis. Fiyatı 59,99 TL.

Çok şık, çok kullanışlı: Porselen Yemek Tabağı

porselen-yemek-tabagi-seasons-porland

Mutfağınıza renk katacak, sunumlarınızı özelleştirecek, porselen olduğu için de uzun süre sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz bir yemek tabağı o. Şu an indirimde olan ürünün fiyatı 20,51 TL.

Yiyecekler ziyan olmasın: Katlanır Kesme Tahtası

katlanabilir-kesme-tahtasi-eylul

Kesme tahtasında kestiğiniz, dilimlediğiniz yiyecekleri istediğiniz yere kolayca aktarmanızı sağlayacak bu kesme tahtası, ödüllü tasarımıyla mutfakla arası iyi olan herkesin sahip olmak istediklerinden. Şu an indirimde olan ürünün fiyatı 144,61 TL.

Ters yüz etmek artık çok kolay: İkiz Balık Tavası

ikiz-balik-tavasi-cem

Tavada balık pişirirken ters yüz etmekte zorlanıyorsanız bu ikiz tavalar sayesinde çok pratik bir şekilde balık pişirebilirsiniz. Fiyatı 66,08 TL.

Sarımsaklar ezilsin, soslar yapılsın: Mermer Havan

mermer-havan-bambum

Besin değerini ve lezzetini kaybetmeden sarımsaklarınızı ezebileceğiniz, çeşitli sosları kolayca yapabileceğiniz bu mermer havanın fiyatı şu an 62,85 TL. Havan almayı düşünüyorsanız vakit kaybetmeden incelemelisiniz.

Çok amaçlı: 2'li Nihale/Tencere Tutacağı

silikon-nihale-2021

Isıya dayanıklı silikondan yapıldığı için mutfakta çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz, hem nihale, hem tencere tutacağı hem de kavanoz açacağı gibi kullanabileceğiniz bu ikilinin fiyatı şu an sadece 34,99 TL.

Hem şık hem kullanışlı: 6'lı Ahşap Tüp Baharatlık

ahsap-tup-baharatlik-amazon

Yemek yaparken en sık kullandığınız baharatları bu baharat tüplerine yerleştirerek işinizi kolaylaştırabilir, tezgahta da çok şık duracak bu ürünle mutfağınızı da daha şık bir hale getirebilirsiniz. Fiyatı şu an 19,99 TL.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?