Eylül Ayında Takip Edilmesi Gereken 7 Lezzetli Instagram Hesabı

yemek.com
Mert Öndaş
Her şeyi unuturum, dün ne yediğimi asla!
Mert Öndaş
1480 takipçi314 içerik

Sıkça Yenen Konular

Cemre Özgüzel
Haziran 28, 2018
Zeynep Çetin
Şubat 18, 2019
YENİ
4.5
Sütaş
Haziran 26
10 dakika
YENİ
5
Sütaş
Haziran 26
30 dakika

Gün geçmiyor ki birbirinden güzel, iştahlı Instagram hesaplarıyla karşılaşmayalım. Hangi birisini like'lasak, hangi birisine yorum atsak şaşırıyoruz.

Yine bu ayda da muhakkak takip etmeniz gereken Instagram hesaplarını bir araya getirdik. Pasta yapan da var, tuzlu yapan da. Sadece gördüğü yemekleri fotoğraflayan da var, yemeklere güzel hikayeler yazan da.

Lafı dolandırmadan beğendiğimiz hesapları şöyle bir sıralayalım.

A photo posted by Sümeyye Tepe (@pastacikiiz) on

Neden takip etmeli: Sorusunun cevabı oldukça kısa. Ama bir o kadar da öz! Pasta ve tatlılarla aranız birazcık iyiyse bir göz atın deriz.

Neden takip etmeli: Çünkü gezdiği her yerde mükemmel yemekler buluyor. Fotoğraflarında kullandığı efektler ise başlı başına şahane!

Neden takip etmeli: Yaşam, gezi, kültür, yeme-içme. Bunlardan en az birisi hayat tarzınız ise bu hesabı takip edebilirsiniz.

Neden takip etmeli: Kim demiş pastalar sağlıksız olur diye! Bu hesabı takip ederek hemen hemen hepsi şekersiz olan pastaları göreceksiniz.

A photo posted by Selin Kapılı (@selfiemutfak) on

Neden takip etmeli: Çünkü mutfağa aşk ile bağlı. Böyle olunca da ortaya çıkan yemekler o kadar leziz, fotoğrafları ise o kadar cici oluyor ki.

  A photo posted by Adana (@yemek_mimari) on

Neden takip etmeli: Kendisi aramıza yeni katılan bir hesap olup son derece anne yemeklerini andırır yaptıkları. Eee böyle bir hesaba bir hoş geldin "like"ı atmaz mıyız?

Neden takip etmeli: Çünkü çok güzel yerleri ziyaret ediyor. Çünkü yediği, içtiği lezzetleri takipçileri ile paylaşıyor. Çünkü kendi güzel yorumlarını da katıyor.

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?