Eti Tam Kıvamında Pişirmenizi ve Sağlıkla Saklamanızı Sağlayacak 13 Kullanışlı Ürün

Favorilerime
Ekle

Et pişirmeyi ve yemeyi seviyor, pişirdiğiniz tüm yemeklerde etler hep yumuşacık, lokum gibi olsun istiyorsanız ya da buzlukta etlerinizi güvenle ve sağlıkla sağlamak için neler yapmanız gerektiğini öğrenmek istiyorsanız, doğru yere geldiniz, hoş geldiniz.

Hemen aşağıda sizi bekleyen birbirinden faydalı ürünler sayesinde hem etlerinizi uzun süre sağlıkla muhafaza edebilecek hem de et pişirirken işlerinizi tahmin ettiğinizden bile fazla kolaylaştırabileceksiniz. Hazır Kurban Bayramı da kapıdayken bu ürünler içinden ihtiyaç duyduklarınızı hemen belirlemeyi ve temin etmeyi unutmayın.

Küçük bir not: Yazıda yer alan fiyatlar stok durumuna göre değişiklik gösterebilir. İçeriğimizdeki ürünler arasından alışveriş yaparsanız Yemek.com, Amazon Gelir Ortaklığı programı kapsamında burada yer alan bağlantılardan gelir elde edebilir.

Bileme taşı da yanında: 6'lı Mutfak Bıçak Seti

et-pisirirken-ise-yarayan-urunler-2

Her mutfakta yerini alması gereken kaliteli ve keskin bu bıçak seti sayesinde sadece et kesmek değil, doğrama işlemi gereken tüm yemekleri hazırlamak çok daha kolay olacak. Yanında bileme taşıyla birlikte gelen bu setin fiyatı 135,00 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: 6'lı Mutfak Bıçak Seti

"Farklı modellerini de incelemek istiyorum" diyenler buraya: Et Kesme ve Doğrama Setleri

Amazon Prime üyelerine özel, hem ücretsiz hem de hızlı kargo hizmetinden faydalanmak isterseniz üyelik için hemen şuraya tıklayabilirsiniz. Amazon Prime üyeliği sayesinde istediğiniz ürünleri bugün alıp yarın teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Üstelik Prime üyeliği ilk 30 gün ücretsiz!

Sofrada yerini alsın: 4'lü Biftek Bıçağı Seti

et-pisirirken-ise-yarayan-urunler-3

Eti hazırlarken olduğu kadar sofrada eti dilimleyerek yiyebilmek için de keskin et bıçaklarına ihtiyaç var. İşte bu ihtiyacı karşılayacak paslanmaz çelikten hazırlanmış bu özel sofra bıçaklarını değerlendirebilirsiniz. Fiyatı 397,50 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: 4'lü Biftek Bıçağı Seti

"Farklı modellerini de incelemek istiyorum" diyenler buraya: Et Çatal Bıçak Takımları

Sarma severlere: Et Tokmağı

et-pisirirken-ise-yarayan-urunler-5

Eğer eti inceltip sarma yapmayı seviyorsanız ya da kalın etleri döverek daha ince hale getirmek ve o şekilde pişirmek niyetindeyseniz bu et tokmağı tam size göre demektir. Paslanmaz çelikten olduğu için sağlık ve güvenle uzun yıllar kullanabilirsiniz. Fiyatı 306,77 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Et Tokmağı

Sadece etler için bir tane olmalı: Kesme Tahtası

et-pisirirken-ise-yarayan-urunler-6

Kırmızı etleri, tavuğu, sebzeleri, hatta balıkları kesmek, doğramak istediğinizde hep aynı kesme tahtasını kullanıyorsanız sağlığınız için büyük bir risk alıyor, hata ediyorsunuz demektir. Her biri için ayrı bir kesme tahtası edinmelisiniz. Bu şık ve kullanışlı kesme tahtasının fiyatı 59,90 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Kesme Tahtası

"Farklı modellerini de incelemek istiyorum" diyenler buraya: Kesme Tahtaları

Doğru sıcaklığı yakalamak önemli: Dijital Mutfak Termometresi

et-pisirirken-ise-yarayan-urunler-8

Eti tam kıvamında, lokum gibi pişirebilmek için dikkat etmeniz gereken noktalardan biri de doğru sıcaklığı yakalamak olmalı. İşte bunu kolayca yapmanızı sağlayacak bu dijital mutfak termometresini kızartma ya da ızgara yaparken kullanabilir, dilerseniz bu termometre ile süt, çikolata gibi sıcaklığını ölçmeniz gereken diğer yiyeceklerin de sıcaklığını ölçebilirsiniz. Her mutfağa lazım bu ürünün fiyatı sadece 20,90 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Dijital Mutfak Termometresi

"Farklı modellerini de incelemek istiyorum" diyenler buraya: Et Termometreleri

İster mangalda ister ızgarada: Et Şişi

et-pisirirken-ise-yarayan-urunler-9

Mangalda, ızgarada, fırında ya da kampta doğrudan ateşin üzerinde kullanabileceğiniz bu et şişleri sayesinde yemek keyfiniz en az iki katına çıkacak. Nefis sunumlar, her yeri tam kıvamında pişen etler için bu et şişlerinden mutlaka edinmeli: Fiyatı 71,97 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Et Şişi

Izgara izli etler için: Döküm Yuvarlak Izgara Tava

et-pisirirken-ise-yarayan-urunler-10

Isıyı her yere eşit olarak dağıttığı için etin mükemmel pişmesini sağlayan, kolayca eti mühürlemenizi sağlayacak bir döküm tava karşınızda! Izgara izli mis gibi etler pişirmek için destek olmaya hazır bu döküm tava şu an indirimde ve fiyatı 129,00 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Döküm Yuvarlak Izgara Tava

Soslu severleri böyle alalım: 5'li Silikon Sos Fırçası

et-pisirirken-ise-yarayan-urunler-13

Eti pişirmeden önce marine etmek, pişirirken ya da pişirdikten sonra soslamak veya yağlamak isterseniz bu sos fırçaları sayesinde işleriniz çok kolaylaşabilir. Mangalda, tavada ya da ızgarada pişirdiğiniz etleri soslamanın en pratik yolu onlardan geçiyor. Bu 5'li setin fiyatı 92,79 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: 5'li Silikon Sos Fırçası

Pratik kullanımıyla: Ev Tipi Vakum Makinesi

et-pisirirken-ise-yarayan-urunler-1

Yiyeceklerinizi vakumlayarak havayla temasını kolayca kesmenizi, dolayısıyla da çok daha uzun süre bozulmadan kalmasını sağlayan bu vakum makinesi hem çok pratik şekilde kullanılıyor hem de dahili kesme bıçağı sayesinde vakum poşetleri kolayca porsiyonlanabiliyor. Onu sadece et ve et ürünlerini korurken değil diğer tüm yiyeceklerinizde de kullanabilirsiniz. Fiyatı 419,90 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Ev Tipi Vakum Makinesi

"Farklı modellerini de incelemek istiyorum" diyenler buraya: Vakumlama Makineleri ve Poşetleri

Kendi kıymasını kendi hazırlamak isteyenlere: Kıyma Makinesi

et-pisirirken-ise-yarayan-urunler-7

Evde kendi kıymanızı kendi ellerinizle çekmek, dilediğiniz boyuta getirmek isterseniz buyurun sizi de hemen böyle alabiliriz. Kolayca monte edip kullanmaya başlayabileceğiniz, daha da önemlisi kolayca temizleyebileceğiniz bu pratik ürünün fiyatı 230,00 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Kıyma Makinesi

"Farklı modellerini de incelemek istiyorum" diyenler buraya: Kıyma Makineleri

Ev yapımı burgerlerin sırrı: Köfte Kalıbı

et-pisirirken-ise-yarayan-urunler-11

Kıyma makinesi alıp evde kendi kıymamızı kendimiz hazırlarız da mis gibi ev yapımı burgerler yapmaz mıyız hiç? Dışarıda yediklerinizi unutturacak, boyutu burger ekmeğine uyacak, en önemlisi ise içi sulu sulu kalacak tam kıvamında burger köfteleri hazırlamanızı sağlayacak. Mis. Fiyatı 159,50 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Köfte Kalıbı

Elleriniz kirlenmesin, işler kısa sürede bitsin: Köfte Şekillendirici

et-pisirirken-ise-yarayan-urunler-12

Sadece burger köftesi hazırlamak olmaz, klasikleri sevenler için şöyle köfteye kolayca şekil vermenizi sağlayacak şekillendiriciler karşınızda şimdi de. Elleriniz kirlenmesin, köfteleri yuvarlamak tahmin ettiğinizden çok daha kısa sürsün. Fiyatı 96,69 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: Köfte Şekillendirici

Kolayca taşınabilir: Soğutucu

su-an-indirimde-olan-mutfak-urunleri-7

Özellikle Kurban Bayramı gibi etleri bir yerden bir yere taşımanız gereken durumlarla karşılaştığınızda ya da pikniğe giderken, mangalda pişireceğiniz etleri sağlıkla götürmek istediğinizde işinize yarayacak bir ürün var sırada: İçine koyduğunuz her ürünün uzun süre soğuk kalmasını, dolayısıyla sıcaktan bozulmamasını sağlayacak bu taşınabilir soğutucu! Fiyatı 979,00 TL.

Hemen incelemek ve satın almak isteyenler buraya: SoğutucuDoyamayanlar için bir önerimiz daha var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?