Mutfakta İşlerinizi Kolaylaştıracak 50 TL'nin Altında 10 Kullanışlı ve Ekonomik Ürün

Favorilerime
Ekle

Hem kullanışlı hem de bütçenizi yormayacak mutfak ürünleri sayesinde yemek yapmaktan tutun yiyecekleri sağlıkla saklamaya, mutfakla ilgili birçok işinizi tahmin ettiğinizden bile kolay bir hale getirebilirsiniz.

Üstelik bu ürünlerin her biri 50 TL ve altındaki fiyatlarıyla bütçenizi de çok yormayacak, size de onların sağladığı kolaylıklardan faydalanmak kalacak. Mis.

Hiç vakit kaybetmeden sizi bu ekonomik ve kullanışlı mutfak ürünleriyle baş başa bırakalım, içlerinden ihtiyaç duyduklarınızı seçmeyi unutmayın.

Hem de ahşap tepsili: 6'lı Büyük Sosluk

ekonomik-mutfak-urunleri-2021-7

En sevdiğiniz sosları, reçelleri, marmelatları ya da peynir-zeytin gibi her sabah kahvaltı sofranıza çıkardığınız kahvaltılıkları bu ahşap tepsili sosluklarda muhafaza edebilir, onu buzdolabından çıkararak adeta bir anda kallavi bir kahvaltı sofrası kurabilirsiniz. Üstelik fiyatı da şu an sadece 37,90 TL.

Yaptığınız her şey tam kıvamında olacak: Mutfak Termometresi

ekonomik-mutfak-urunleri-2021-5

Ev yapımı yoğurtlar, peynirler, doğru ısıda pişmesi beklenen özel tatlılar ya da et yemekleri... Tüm bu tariflerin tam kıvamında olmasını sağlamanın yolu mutfak termometresi kullanmaktan geçiyor, bu termometre paslanmaz çelikten ucuyla gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Fiyatı da sadece 19,90 TL.

Tek dokunuşla aç-kapa: Şarjlı Damacana Pompası

ekonomik-mutfak-urunleri-2021-1

Hem cam hem de plastik damacanalara uygun bu pompa tek tuşla açma-kapama özelliği sayesinde kolayca su almanızı sağlıyor, yaşlıların ve çocukların da suya erişimini kolaylaştırıyor. Taşırma ve damlama da yapmayan bu şarjlı damacana pompasını şu an indirimde ve sadece 27,90 TL.

Hava almıyor, mikrodalda da kullanılabiliyor: 3'lü Cam Saklama Kabı Seti

cam-mutfak-urunleri-1

Hava geçirmez kilitli kapağı sayesinde yiyeceklerinizi uzun süre sağlıkla saklamanızı sağlayacak bu set, bir saklama kabından çok daha fazlası. Zira kendisini dilerseniz mikrodalga fırında bile güvenle kullanabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanabilen bu 3'lü saklama kabı setinin fiyatı şu an sadece 39,90 TL, kaçırmayın.

Gram ile verilen tüm tarifler ondan sorulur: Hassas Mutfak Tartısı

ekonomik-mutfak-urunleri-2021-6

Malumunuz, başta tatlı tarifleri olmak üzere bazı tariflerde gramla ölçüleri uygulamak çok önemli oluyor, arada oynayan birkaç gram bile yaptığınız tarifin dokusunu-kıvamını bozabiliyor. İşte tüm bu durumlarda desteğe gelmeye hazır bir ürün var karşınızda! Bu hassas mutfak tartısı şu an indirimde olduğu için fiyatı da sadece 34,99 TL, bizden söylemesi.

Sunum severlere: 6'lı Cam Dondurmalık

ekonomik-mutfak-urunleri-2021-8

Tariflerde lezzet kadar sunum da sizin için önemliyse şu şık dondurmalık setiyle mükemmel sunumlara imza atabilirsiniz. Bakmayın adının dondurmalık olduğunda, onunla sadece dondurma ikram etmekle kalmayıp çeşit çeşit tatlıyı süsleyerek sunabilirsiniz. Nefis. Bu 6'lı setin fiyatı 44,45 TL.

Yok böyle bir kolaylık: İçli Köfte Kalıbı

ekonomik-mutfak-urunleri-2021-9

Evet, bu da düşünülmüş! Hep dediğimiz gibi mutfak söz konusu olduğunda imkansız diye bir şey yoktur! İşte bu da onun en güzel kanıtlarından biri. Evde içli köfte yapmaktan çekiniyor, şekil verememekten korkuyorsanız bu kalıp sayesinde her gün içli köfte yapmak isteyeceksiniz. Kolaylıkta sınır tanımayan bu kalıbın fiyatı 38,50 TL.

Bu ne sevimlilik: 4'lü Espresso Bardağı

ekonomik-mutfak-urunleri-2021-2

Kahve severleri, evde elleriyle espresso hazırlayıp afiyetle içenleri hemen böyle alalım. Dört parçadan oluşan bu renkli ve mini mini espresso bardaklar hem çok kullanışlı hem de çok sevimli. Fiyatı ise sadece 36,60 TL.

Klasiklerden vazgeçemeyenlere: 2'li Kahve Fincan Seti

ekonomik-mutfak-urunleri-2021-3

Çayınızı, kahvenizi şöyle porselen fincan setleriyle afiyetle yudumlamayı sevenlerdenseniz bu ikili set ile keyfinizi katlayabilirsiniz. Şu an indirimde olan setin fiyatı 22,77 TL.

Kullanmayı bilmeyen kalmayacak: Yıkanabilir Bambu Chopstick

ekonomik-mutfak-urunleri-2021-4

Uzak Doğu mutfağını sevenler ve evde sık sık Uzak Doğu yemekleri yapanlar başta olmak üzere chopstick kullanmayı seven ya da nasıl kullanıldığını öğrenmek isteyen herkes bu bambu chopstick'lerden edinmeli. Yıkayıp tekrar tekrar kullanabileceğiniz bu yemek çubuklarının fiyatı 26,15 TL.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?