Ekim Ayında Takip Edilmesi Gereken 9 Lezzetli Instagram Hesabı

yemek.com
Mert Öndaş
Her şeyi unuturum, dün ne yediğimi asla!
Mert Öndaş
1480 takipçi314 içerik

Sıkça Yenen Konular

Cemre Özgüzel
Haziran 28, 2018
Öznur Doğan
Mart 13, 2015
YENİ
4.5
Sütaş
Haziran 26
10 dakika
YENİ
5
Sütaş
Haziran 26
30 dakika

Instagram, yapılan araştırmalar sonucunda en çok kullanılan sosyal medyaların başında geliyor. Gözümüzü açar açmaz anasayfa akışına şöööyle bir bakıyoruz. Gerisi malumunuz, elimizden düşmez.

İşte Ekim ayında da takip etmeniz için hazırladığımız bu liste sıradan bir liste değil arkadaşlar. Onlar adeta Instagram'a girme sebepleri, adeta çift tık yapmaktan parmakların yorulmasının nedeni.

Sizin de varsa böylesine güzel bir hesabınız burada ya da Facebook'ta paylaştığımız gönderinin altına yorum olarak kullanıcı adınızı yazabilirsiniz. Gözümüz gönlümüz açılsın sayenizde.

Ekim ayında takip edilesi hesaplar.

Neden takip etmeli: Kendi tariflerini öyle güzel anlatıyor, öyle güzel fotoğraflıyor ki. İnsan görür görmez malzemeler evde var mı diye bakmak için mutfağa gidiyor.

Neden takip etmeli: Hani anneanne ya da babaannelerimizin evine gittiğimizde tertemiz, bembeyaz örtüler görürdük ya. El emeği, göz nuru olanlardan bahsediyoruz. Bu hesap öyle işte. Bakınca insan çocukluğuna dönüyor, mutlu oluyor.

A photo posted by Simgeclskn (@simscitys) on

Neden takip etmeli: Çünkü yaptığı yemekler çok güzel. Çünkü bir eleştiri varsa kendisi açık açık belirtiyor. Severiz samimi hesapları.

Neden takip etmeli: Hani yoğunluktan işten güçten bırakın yurt dışını insan şehir dışına bile çıkamıyor ya insan. İşte bu derdimize derman olan bir hesap karşımızda!

Neden takip etmeli: Çünkü yeni bir hesap bir hoş geldin takibini hak ediyor.

Neden takip etmeli: Gezmeyi, görmeyi ve en önemlisi de gördüklerini paylaşmayı çok seviyor. İyi ki de seviyor!

A photo posted by Esra (@birkadiningunlugu) on

Neden takip etmeli: Çünkü Instagram'da paylaşımlarını görünce, durup dururken kek yapabiliyorsunuz. Canınız çekiyor.

A photo posted by @official_healthy on

Neden takip etmeli: Adından da anlaşılacağı gibi sağlıklı öğünler, ana yemekler, ara sıcaklar yapıp paylaşıyor. Bize de malzemeleri hazırlayıp mutfağa girmek düşüyor.

A photo posted by Tuba Yılmaz (@tuubaayilmz) on

Neden takip etmeli: Bildiklerini anlatmaktan, paylaşmaktan çekinmeyen birisi. Baştan sona lezzet dolu diyebiliriz bu hesap için. Yaptığı yemeklerin lezzeti, kokusu neredeyse telefonların ekranlarından burnumuza kadar gelecek!

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?