Doğum Günü Partisine Kimsenin Gelmediği Küçük Teddy'nin Sürpriz Sonlu Hikayesi

Favorilerime
Ekle

Teddy'nin doğum günü için tek bir dileği vardı: 6.yaşını tüm sınıf arkadaşlarını katıldığı bir partiyle kutlamak!

Ancak 32 arkadaşının hiçbiri Teddy'nin bir pizzacıda yapacağı doğum gününe gelmedi ve küçük Teddy en mutlu olması gereken günde, doğum gününde o pizzacıda tek başına oturmak zorunda kaldı.

Üstelik henüz hüzünlü başlayan bu hikayenin mutlu bir sürprizle biteceğini bilmiyordu.

Teddy'nin hüzünlü doğum günü hikayesine davetlisiniz.

6 yaşına giren Teddy doğum günü için bir pizzacıda arkadaşlarıyla birlikte parti vermek istiyor

Teddy'nin 6. yaş günü yaklaşırken annesi Sil Mazzini ona doğum gününü nasıl kutlamak istediğini soruyor. Seçeneklerden biri ailesiyle Disney World veya Legoland'a gitmek ya da arkadaşlarıyla parti vermek. Teddy doğum gününü arkadaşlarıyla birlikte kutlamayı seçiyor ve bunun üzerine annesi Peter Piper Pizza'da 32 sınıf arkadaşı ve aileleri için yer ayırtıp herkese davetiyelerini gönderiyor.

Artık anne-oğul bu harika geçmesini diledikleri doğum günü için 21 Ekim'i beklemeye başlıyor.

Davet ettiği 32 arkadaşının hiçbiri Teddy'nin doğum gününe gelmiyor

Tarihler Teddy'nin doğum günü olan 21 Ekim'i gösterdiğinde ise Teddy, annesi ve babası pizzacıya gidip onlar için hazırlanan masada misafirlerini beklemeye başlıyor. Ancak saatler geçiyor, tek bir kişi gelmiyor. Sadece davetli 32 kişiden birinin annesi arayarak gelemeyeceğini söylüyor, diğerlerinden ses çıkmıyor bile.

Teddy üzülüyor ama babasıyla oyun oynayarak ve pizza yiyerek doğum gününü iyi geçirmeye çalışıyor. Ancak annesi Teddy'nin durumuna daha çok üzülüyor, üstelik 40 kişiye yetecek kadar aldığı pastanın çöpe gitmesine, süslemeler ve davetiyeler için harcadığı para ve zamana da ayrıca dertleniyor. Bunun üzerine bir arkadaşı ona durumu sosyal medyadan paylaşmasını tavsiye ediyor ve Sil Mazzini oğlu Teddy'nin kimsenin gelmediği doğum günü partisinde masada tek başına otururken çektiği fotoğrafını sosyal medya hesaplarına yüklüyor.

Ancak bu fotoğrafın nelere yol açacağından henüz o da haberdar değil.

Ünlü basketbol takımı Phoenix Suns doğum gününü kutlamak için Teddy'yi maça davet ediyor

twitter

twitter

Fotoğraf bir anda viral oluyor ve her yerde paylaşılmaya başlanıyor. Bu fotoğrafı görüp etkilenenlerden biri de NBA'de mücadele eden basketbol takımı Phoenix Suns. Bunun üzerine Phoenix Suns resmi Twitter hesabından şu tweet'i paylaşıyor:

"Bizim yerimizde binlerce kişiyle birlikte kutlamaya ne dersiniz? Çarşamba günkü #SunsVSLakers maçına biletleriniz bizden."

Spora çok düşkün olan Teddy böylelikle doğum gününü geç de olsa hayranı olduğu basketbolcularla birlikte kutlayacak ve belki de arkadaşlarının onu yapayalnız bıraktığı günü böylelikle unutabilecek.

Umarız harika bir gün geçirirsin Teddy!


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?