Balkonunuzu Keyfi Bol Yaz Kahvaltılarına Hazırlamak İçin İhtiyacınız Olan 10 Ürün

Favorilerime
Ekle

Kahvaltının her hali makbul ama kabul edelim yazın içimizi ısıtan güneş, hafif hafif esen rüzgarın bize eşlik ettiği o balkonda yapılan yaz kahvaltıları gibisi yok.

Hazır yaz yüzünü göstermişken dedik ki hadi büyük ya da küçük fark etmez evimizin nefes alma alanları olan balkonlarımızı keyfi uzadıkça uzayacak o nefis yaz kahvaltılarına hazırlayalım. İşte tam da bu yüzden bu keyfi doyasıya yaşamanızı sağlayacak ürünleri sizin için bir araya getirdik.

Balkonum ufak diyenlere: Katlanır Bahçe Balkon Masası

balkon-masasi-amazon

Katlanabilir olduğundan fazla yer kaplamayan bu sevimli balkon masası küçük balkonum var diyenlere de nefis kahvaltılar etme imkanı sağlıyor. Pembe rengiyle de balkonunuzu çok sevimli gösterecek üstelik.

Balkona şıklık katsın: Kareli Masa Örtüsü

masa-ortusu-amazon (1)

Masamız hazır, ya masa örtümüz? Üzerinde çeşit çeşit reçeller, demlik demlik çaylar konacak bu şık masa örtüsü balkonunuzda ağırlayacağınız misafirleriniz için de ideal.

Hadi sofraya: Bambu Tepsili 6 Bölmeli Kahvaltılık Seti

kahvaltilik-seti-amazon

Birine domates koy, birine yeşil zeytin... Birine beyaz peynir koy, birine salatalık... Kahvaltı sofralarının olmazsa olmazlarından bu kahvaltılık setinin fiyatı da çok uygun. Sadece 46,10 TL!

Çilek mi olsun vişne mi: Cam Kapaklı Çizgili Reçellik

recellik-amazon (1)

Kahvaltıların renkli yüzü reçeller balkonda yapacağınız uzun kahvaltıları güzelleştirirken onları saklayabileceğiniz bu reçellikler de tam da şu an ihtiyacınız olan şey.

Her zaman lazım: 36 Parça Kahvaltı Takımı

kahvalti-takimi-amazon (1)

İçinde kahvaltı tabaklarından kaselerine, çay bardaklarından çay kaşıklarına tam teşekküllü bir kahvaltı sofrası için ihtiyacınız olan her şey mevcut. Deseniyle yaz kahvaltılarına da çok yakışacak.

Tokuşturmayı sevenlere: Yumurta tutucu

yumurta-tutucu-amazon

6 parçadan oluşan bu yumurta tutucu seti, kahvaltıda yumurta yemeden doymayanlara geliyor. Her zaman ihtiyaç duyacağınız yumurta tutucular sofranızın vazgeçilmezinden olacaklar.

Ekmekler kızartılsın: Ekmek Sepeti Tepsisi

ekmek-tepsisi

Doğal hasırdan yapılmış, oldukça sağlam bu tepsiyi diler ekmeklerinizi koymak için kullanabilir, diler tepsi olarak kahvaltılıkları mutfaktan balkona taşımak için de değerlendirebilirsiniz. Karar sizin.

Yeşillendik: Ahşap Çiçeklik

ciceklik-amazon (1)

Keyifle kahvaltımızı ederken şöyle gözümüz gönlümüz de açılsın, mis gibi kokular da burnumuza gelsin, öyle değil mi? Çiçeksiz balkon hiçbir şeye benzemez diyenler yerden kazandıran bu ürünü sepetlerine eklediler bile.

Ekmek bana bana: Granit Kaplama Sahan

sahan-amazon

Şöyle sabah kahvaltılarında sofranın ortasına gelen menemenler, muhlamalar, kuymaklara ekmek banmak kadar güzel bir şey yok! İşte bu sahan da kahvaltılarınızı tam da böyle güzelleştirecek.

Demli olsun: Çaydanlık ve Fincan seti

caydanlik-fincan-amazon

Kahvaltı çaysız olmaz! Çay keyfinizi katlayacak, özenle hazırladığınız o kahvaltı sofralarına ekstra şıklık katacak bu fincan ve çaydanlık seti sabahlarınızı güzelleştirme garantili.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

Bahar Güzli Çağlıcan5 Şubat 2022 4:17
Muhteşem
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?