Babalar Günü'nde Babanıza Hediye Edebileceğiniz 15 Kullanışlı ve Şık Ürün

Favorilerime
Ekle

Babalar Günü geldi çattı, hazırlıklar tamamlandı mı?

Babalar Günü için babasına hediye almak isteyip de ne alacağını bir türlü bulamayanları da, artık klişeleşen kravat-gömlek ikilisinden birini almak istemeyenler de hemen buraya. Babaları daha görür görmez mutlu edecek, kullanmaya başladıklarında ise çok sevecekleri önerilerimiz aşağıda sizi bekliyor. İçlerinden babanızın zevklerine en uygun olanı seçmek de size düşen oluyor.

Emekleriyle bizi bugünlere getiren elleri öpülesi tüm babaların Babalar Günü kutlu olsun diyor ve hiç vakit kaybetmeden başlıyoruz!

Görseller amazon.com.tr'den alınmıştır.

Mutfağın şefi, mangalın ustası olan babalara özel: Kişiye Özel Chef Erkek Mutfak Önlüğü

babalar-gunune-ozel-urunler-2021-5

Bu Babalar Günü'nde babanıza verebileceğiniz en sevimli hediyelerden biri bu mutfak önlükleri. Kişiye özel olarak hazırlanan önlüğün üzerine babanızın adını ya da aranızda özel bir anlamı olan sözcükleri yazdırabilirsiniz. Fiyatı da sadece 31,20 TL.

Çok kullanışlı, pek şık: Mangal ve Dış Mekan Bahçe Şöminesi

babalar-gunune-ozel-urunler-2021-8

Havaların ısınmaya başlamasıyla birlikte babaların aklına düşmeye başlayan mangal ve bahçe keyfine bir destek de sizden gelsin! Dilerseniz şömine olarak kullanabileceğiniz bu şık ürün, istediğiniz zaman dumanı üzerinde nefis bir mangala da dönüşebiliyor. Bu çok amaçlı ürünün fiyatı 399,45 TL.

Mangal keyfinize gölge düşmesin: Isıya Dayanıklı Izgara Eldivenleri

babalar-gunune-ozel-urunler-2021-9

Mangal ustası babalarınız için alabileceğiniz bir diğer hediye de bu ısıya dayanıklı eldivenler! Ellerine zarar gelmesin, mangal keyfinize gölge düşmesin. Fiyatı 90,99 TL.

Yolu lezzete çıkan bir alet çantası gibi: 16 parça barbekü kılıfı

babalar-gunune-ozel-urunler-2021-7

Mangal yapmaya başlayınca "Yanımızda bıçak getirmiş miydik", "Bana spatula uzatır mısın" demeye başlayan babaların tüm sorularına yanıt olacak bir hediye önerisinde sıra. Bu kılıf, içerdiği toplam 16 parça ile babanızın ihtiyacı olan her şeyi tek seferde karşılayacak, adeta yolu lezzete çıkan bir alet çantası gibi iş görecek. Fiyatı 355,12 TL.

Aman ağzınızın tadı kaçmasın: Alev Önleyici ve Yüksek Isıya Dayanıklı Fiberglas Ateş Battaniyesi

babalar-gunune-ozel-urunler-2021-6

Babaların mangala olan tutkusundan söz ettik ama tedbiri de elden bırakmak olmaz. Belki de daha önce almak aklınıza gelmemişti ama bugün itibariyle babanıza onu ne çok düşündüğünüzü bu ürünle gösterebilirsiniz. Kabul, hediye olarak ilk akla gelenlerden değil ama kullanışlılığına diyecek yok. Babanızı mangal yaparken karşılaşabileceği olası sorunlardan kurtaracak bir ürün o. Fiyatı ise 130,00 TL.

Ağızlarına layık etler pişirmek isteyen babalara: Döküm Yuvarlak Izgara Tava

babalar-gunune-ozel-urunler-2021-1

Mangal tutkunu babalar için mangala gidemediklerinde de en az mangalda pişirdikleri kadar lezzetli etler pişirmelerini sağlayacak bir önerimiz var: Izgara izli bu döküm tava! Yapışmaz ve kolayca temizlenebilen tabanı sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor, bu tavada pişen her yemek ayrı bir lezzetli oluyor. Fiyatı 165,30 TL.

Çay keyfi hiç bitmesin: Odunlu Kömürlü Lüx Semaver

babalar-gunune-ozel-urunler-2

Çaya asla hayır diyemeyen, mangal keyfi ardından "Hadi bir de çay demleyelim" diyen babalar için geliyor. Bu semaverde demlenen çayın tadı bir başka oluyor! Fiyatı 169,90 TL.

Bol cepli ve bardak bölmeli: Katlanabilir Pratik Kamp Sandalyesi

babalar-gunune-ozel-urunler-2021-10

Kampta, piknikte, bahçede ya da şöyle deniz kenarında hava almak istediklerinde kullanabilecekleri bir keyif sandalyesiyle devam ediyoruz. Bol cepli olduğu için çok kullanışlı oluyor, bardak bölmesi sayesinde içeceklerini kolayca yudumlama imkanı da sunuyor. Fiyatı 189,90 TL.

Her an birbirinize ulaşabilin: Taşınabilir Powerbank

babalar-gunune-ozel-urunler-2021-12

Kampta, doğa yürüyüşlerinde, plajda... Babanızın prize ulaşamadığı her yerde kolayca kullanabileceği bu powerbank sayesinde telefonunun şarjı hiç bitmeyecek, o size, siz de ona istediğiniz her an kolayca ulaşabileceksiniz. Amazon Prime üyelerine özel Erken Prime Day İndirimleri kapsamında şu an fiyatı da sadece 119,90 TL.

Konu telefondan açılmışken: Araç İçi Telefon Tutucu

babalar-gunune-ozel-urunler-2021-13

Telefondan söz ederken babalar için uygun olabilecek bir hediye önerimiz daha var: Araç içi telefon tutucu. Araç kullanırken telefon babanız için bir tehlike olmaktan çıksın, bu kullanışlı tutucu sayesinde telefon asla düşmesin. Tek elle kullanım olanağı da sağlayan bu ürün de şu an harika bir indirimde üstelik. Fiyatı 117,69 TL'den Amazon Prime üyelerine özel olarak 44,90 TL'ye düşmüş durumda, bizden söylemesi.

Mutfağının şefi olan babalara: Şef Bıçağı

babalar-gunune-ozel-urunler-2021-14

Mutfağa ilgisi olan, yemek yapmayı seven babaların mutfaktaki işlerini kolaylaştıracak bir şef bıçağı karşınızda! Tutuş kolaylığı sağlayan ergonomik sap yapısıyla kesme ve doğrama işlemleri çok daha pratik bir şekilde yapılıyor, bu bıçak "her eve lazım" listesine adını ilk sıralardan yazdırıyor. Fiyatı 100,72 TL.

Doğada vakit geçirmeyi seven babalara: Klasik Çift Kilitli Seyahat Bardağı

babalar-gunune-ozel-urunler-3

Babanız doğada vakit geçirmeyi seviyor, "Şöyle manzaraya karşı çayımı, kahvemi yudumlamak istiyorum" diye düşünüyorsa ona alabileceğiniz en düşünceli hediyelerden biri bu seyahat bardağı. Uzun süre içeceklerin sıcaklığını koruyan bu seyahat bardağı sıcak içecekleri 4 saate kadar, soğuk içecekleri 5 saat, buzlu içecekleri ise 20 saate kadar muhafaza edebiliyor. Şu an indirimde olan ürünün fiyatı da 233,54 TL.

Piknikte hayat kurtarır: Termal Çanta

babalar-gunune-ozel-urunler-2021-4

Piknikçi babaların en çok ihtiyaç duyduğu ürünlerden biri de ısıyı uzun süre koruyabilen bu termal çantalar aslında. Buz gibi içmek istedikleri içecekler piknik alanına gidene dek ısınmasın, mangalda pişirmek istediği etler hiç bozulmasın, salata malzemeleri taptaze kalsın, yemeğin ardından soğuk soğuk yemek istedikleri meyveler ısınmasın. Tüm bunları sağlayabilen bu çantanın fiyatı ise 139,50 TL.

Bahçe işleriyle ilgilenmeyi seven babalara: Cepli Bahçe Kemeri

babalar-gunune-ozel-urunler-2021-16

Babanız bahçe işleriyle uğraşmayı seviyor, bitki ekmeye, budamaya, çiçeklerin bakımını yapmaya özen gösteriyorsa şöyle kullanışlı bir bahçe kemeri ile tüm işlerini kolaylaştırabilirsiniz. Kaliteli yelken bezinden yapıldığı için ağır bahçe aletlerini bile kolayca taşımaya olanak sağlayan bu kemeri babanız dilerse mangalda dahi kullanabilir. Çok amaçlı bu kullanışlı kemerin fiyatı 136,28 TL.

Yazı yazmayı seven babalara: Krom Tasarımlı Dolma Kalem

babalar-gunune-ozel-urunler-2021-11

Babanız yazı yazmayı seviyorsa ya da mesleği gereği sık sık kalem kullanması gerekiyorsa ona şöyle şık ve tasarım bir dolma kalem hediye edebilirsiniz. Uzun yıllar saklamak isteyeceği kadar özel bir kalem olacağı kesin. Üstelik Amazon Prime üyelerine özel Erken Prime Day İndirimleri kapsamında bu özel tasarım dolma kalemin fiyatı 100,22 TL.

Daha farklı hediye alternatiflerini de keşfetmek isterseniz sizi hemen şöyle alabiliriz: Babalar Günü Hediye Rehberi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?