İnsanı Doğduğuna Pişman Eden 8 Arsız Pasta

yemek.com
Öznur Doğan
Öznur Doğan
283 takipçi399 içerik

Sıkça Yenen Konular

Zeynep Çetin
Ekim 5, 2018
Duygu Arslan
Aralık 25, 2017
Zeynep Çetin
Ekim 18, 2016
Zeynep Çetin
Temmuz 8

Bazen sevdiğiniz birisine kızdığınızda ona imayla da olsa laf sokmak, iğnelemek istersiniz. Bazen çok tanımadığınız birine çok tatlı şekilde küfretmeyi planlarsınız. Öyle anlar vardır ki size yapılan bir hareketi, yapan kişiye "yedirmek" istersiniz.

Tamam, anlaşabiliriz.

Sarah Brockett, kendisi kadar tatlı sözler etmeyen pastalar hazırlamış. Tipografi ve pasta yapmayı çok sevdiğini düşündüğü sırada Bold Bakery fikri aklına gelmiş. Ardından pastaları kendi elleriyle yapmaya başlamış. Pastaların bazıları arkadaşları tarafından yenmiş, bazıları da sergiye gönderilmiş.

Grafik tasarımı okuyan ve bu pastaları üniversite tezi için hazırlayan Sarah, bizce okulu birincilikle kapamayı hak etmiş.

Pastalar ne kadar güzel görünüyorsa üstündeki yazılar da o kadar acı olmuş. Artık sevmediğiniz kimseye dişlerinizi sıka sıka "Dığım ginin kıtlı ılsın cınım." demek zorunda değilsiniz çünkü Bold Bakery var. Pastaların arkadaşlar arasında gönderilmek üzere de satın alındığını söyleyen Brockett, kendi portfolyosunu sergilediği sitesinde sözlerini şu şekilde bitirmiş:

Bazen biraz saf mizah ve çikolatalı pasta hayatınızı yaşanılabilir kılmak için yeterlidir.

İnsanı doğduğuna pişman eden 8 arsız pasta söverek geliyor. : P

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?