İddialar Çok Ciddi: Sadece Peynir ve Kahve Tüketerek 38 Kiloya Düşen Angelina Jolie

Favorilerime
Ekle

Angelina Jolie... Başarılı bir oyuncu, yardımsever bir iyilik perisi, altı çocuk annesi, Brad Pitt'in kalbini çalan güzeller güzeli bir kadın...

Angelina Jolie'yi bundan çok daha fazla kelimeyle tanımlayabiliriz. Ama kendisi son zamanlarda Brad Pitt ile olan boşanma süreciyle ve verdiği kilolar yüzünden bir deri bir kemiğe dönüşmesiyle daha çok gündemde.

Şimdi herkesin aklındaki soru şu: Anoreksiyayla mücadele ettiği ve 38 kiloya düştüğü söylenen Angelina Jolie için yoksa tehlike çanları mı çalıyor?

11 yaşındaki kızından bile daha zayıf

Angelina Jolie'yi biz hep fit, hep formda olmasıyla tanıdık. Ancak son çıkan haberler onun bunu bir adım ileri götürdüğünü ve anoreksik olma yolunda ilerlediğini işaret etmeye başladı.

Brad Pitt ile zorlu bir boşanma süreci geçirdiği söylenen Angelina Jolie söylentilere göre 38 kiloya kadar düşmüş durumda. Boyu 1.69 olan biri için bu kilonun gerçekten tehlike sınırında olduğu aşikarken 42 yaşındaki Jolie'nin 11 yaşındaki kızı Shiloh Jolie-Pitt'ten bile zayıf olması gözlerin ona çevrilmesine yol açmış durumda.

Angelina Jolie bir gün içinde ne yiyor, ne içiyor?

Angelina Jolie'ye yakın kaynaklar güzel oyuncunun tehlikeli bir diyet uyguladığını söylüyor. Sadece pahalı peynirler yiyerek ve kahve içerek yaşamını sürdüren Angelina Jolie bunun yanında alkol ve sigara gibi kötü alışkanlıklarını da sürdürüyor.

Gün içinde sadece birkaç yüz kalori alan Jolie bunların dışında sıcak suya limon, üzüm ve çilek ekleyerek bunları içmekle yetiniyor.

Nasıl bu noktaya geldi?

Angelina Jolie'nin bu kilo kaybı hakkında danışılan doktorlar ise genelde aynı şeyi söylüyor. Bir doktor Jolie'nin "kendini açlığa mahkum ettiğini" söylerken bir diğeri ise onun bu aşırı kilo kaybının sağlığına mal olmak üzere olduğunu vurguluyor.

Angelina Jolie peki neden bu kadar kilo verdi? Bu sorunun cevabı ise aileye yakın bir kaynağa göre Brad Pitt ile olan boşanma süreçleri ve altı çocukla ilgilenmenin Jolie'ye çok ağır gelmesi. Jolie'nin Brad Pitt ile ayrılıklarının üzüntüsünü hala atlatamadığı da diğer bir iddia.

Zira bu kaynağın dediğine göre Jolie'nin hayatı o kadar koşturmaca ve kaotik halde geçiyor ki ünlü oyuncu yemek yemeyi bile unutuyor. Diğer bir deyişle kendi beslenmesi artık hayatının ilk sıralarında değil. Çocuklarıyla ilgilenmeyi hayatının amacı olarak belirleyen ünlü annenin böylelikle kendi beslenmesi ve sağlığına özen göstermediği söyleniyor.

Bu sırada Brad Pitt...

inquisitr

inquisitr

Yine aileye yakın kaynaklar Brad Pitt'in Angelina Jolie'nin bu sağlığını tehdit eden kritik kilo verme durumundan haberdar olduğunu ve ona destek olmaya çalıştığını söylüyor. Ancak Jolie'nin onun yardımını kabul etmediğini ve "Ben her şeyi tek başıma yapabilirim" diyerek Pitt'i reddettiğini de eklemekte fayda var.

6 çocuğunun hepsinin sorumluluğunu tek başına almaya çalışan ve bu sırada işinden de vazgeçmeyen Angelina Jolie'nin yeme bozukluğuna sahip olduğu ve anoreksiyayla mücadele ettiği konusunda ünlü oyuncu cephesinden ise bir doğrulama ya da yalanlama yok. O yüzden tüm bunların şu an iddia düzeyinde kaldığını vurgulamadan geçmeyelim.

Ama eğer iddialar doğruysa umarız güzel oyuncu bir an önce kendini toparlar ve sağlığına yeniden kavuşur.

Kaynak: InquisitrDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?