Ağustos Ayında Takip Edilmesi Gereken 9 Lezzetli Instagram Hesabı

yemek.com
Mert Öndaş
Her şeyi unuturum, dün ne yediğimi asla!
Mert Öndaş
1503 takipçi303 içerik

Sıkça Yenen Konular

Duygu Arslan
Aralık 25, 2017
Yemek.com
Ocak 17, 2018
YENİ
5
Sütaş
Eylül 25
15 dakika
Öznur Doğan
Eylül 17, 2014

Yazın bu sıcak günlerinde soğuk içeceklerin, dondurmalı tatlıların, buzlu içkilerin, dolaptan çıktığı gibi ısıtmadan yenilebilen yemeklerin bol bol yer aldığı 9 lezzetli Instagram hesabını serinleyelim diye bir araya getirdik.

Eğer sizin de takip etmekten keyif aldığınız bir hesap ya da kendi paylaşımlarını gerçekleştirdiğiniz bir hesabınız varsa, muhakkak haberleşelim.

Ufacık bir not: Karnınız açken bakmayın

A photo posted by (@denizinizi) on

Neden takip etmeli: Çünkü her zaman, her durumda tamamı doğal ve evdeki malzemeler ile yiyecek/içecek hazırlayabiliyoruz.

A photo posted by Elif Tekkaya (@eliftkky) on

Neden takip etmeli: Çünkü bazen sadece bir karpuzu ya da bir üzümü bile Chateaubriand (Şatobiryan) gibi havalı bir yiyecekmiş gibi fotoğraflayabiliyor! Şimdi gel de koşup mutfaktan karpuz alma.

A photo posted by @gurmecinayetleri on

Neden takip etmeli: Bakmayın cinayet dediğine, gördüğümüz en eğlenceli içeriklere sahip hesaplardandır kendisi. Üstelik ne yer ve ne içerse en fazla 15 TL ödüyor.

A photo posted by Hilal T. (@patliycannn) on

Neden takip etmeli: Çünkü ne kadar mükemmel fotoğraflar, tarifler, mekanlar paylaşırsa paylaşsın mütevazı kişiliğinden asla ödün vermiyor.

Neden takip etmeli: Çünkü yemek pişirmeye, tatlı hazırlamaya, buz gibi içecekler yapmaya gönül vermiş birisi. Ee bu da doğal olarak hesabına yansıyor.

Neden takip etmeli: Çünkü bizim bile bakarken canımız çekiyor, çünkü en bildiğimiz tatları bile öyle güzel fotoğraflıyor ve yazıyor ki hiç bilmediğiniz bir hikayeyi okuyor gibi oluyorsunuz.

A photo posted by Dilan (@dilanbal_) on

Neden takip etmeli: Çünkü yemek yaparken eğleniyor ve eğlendiriyor. Yeni tatlara her zaman açık olduğu için de hiçbir zaman tekrara düşmüyor.

A photo posted by @foodmood_istanbul on

Neden takip etmeli: Çünkü gezmeyi, görmeyi ve yeni yerler keşfetmeye bayılıyor!

A photo posted by @belmaablaninmutfagi on

Neden takip etmeli: Çünkü tüm yemekleri anne yemekleri gibi. Evdeki malzemeler ile mükemmel yemek yapan, tüm paylaşımlarından da anlaşıldığı gibi çok samimi, çok içten birisi.

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?