Mutfağı Düzenleyen ve Yemek Yapmayı Bir Keyif Haline Getiren 50 TL Altı 15 Harika Ürün

Favorilerime
Ekle

Mutfakta işlerinizi tahmin ettiğinizden bile fazla kolaylaştıracak, üstelik fiyatıyla da bütçenizi çok yormayacak ürünler karşınızda!

Bazıları yemek yapma sürecinizi pratik bir hale getirecek, bazıları mutfağınızın çok daha düzenli olmasını sağlayacak bu ürünlerden ihtiyacınız olanları hemen seçip sepetinize eklemeyi unutmayın.

Etraf kirlenmesin, fazla bulaşık çıkmasın: Salata Kasesi ve Rende Kabı

salata-kasesi-rende-kabi

Rendelemek istediğiniz tüm yiyecekleri etrafı hiç kirletmeden şipşak rendelemenizi sağlayacak, dilerseniz doğrudan salata kasesi olarak kullanabileceğiniz kabıyla sizi fazla bulaşık çıkarmaktan kurtaracak bir ürün karşınızda. Fiyatı da sadece 26,20 TL.

İndirimi kaçırmadan almalı: Kilitli Peynir Kabı

kilitli-peynir-kabi-amazon (1)

Peynirlerinizi hava almayacak şekilde uzun süre güvenle saklamanızı sağlayacak, kilit kapağı sayesinde olabildiğince bayatlamanın, bozulmanın önüne geçebilecek, dilerseniz farklı yiyeceklerinizi de muhafaza edebileceğiniz çok kullanışlı bir kap karşınızda. Şu an indirimde olan ürünün fiyatı 33,80 TL.

Su içmeyi unutmamak için: Tekli Karaf

tekli-karaf-lav-fonte

Özellikle havalar soğumaya başlayınca gün içinde su içmeyi unutanların hep gözünün önünde bulundurması gereken bu ürün hem çok kullanışlı hem de çok şık. Su içmeyi alışkanlık haline getirmek isterseniz bu karafın geniş ağzı sayesinde içine sevdiğiniz meyveleri de ilave edebilir ve mükemmel aromalar elde edebilirsiniz. Temizlemesi de pratik bu tekli karafın fiyatı şu an sadece 9,51 TL.

Tahmin ettiğinizden daha çok işinize yarayacak: Domates ve Kivi Soyacağı

domates-ve-kivi-soyacagi-victorinox

Adı sadece domates ve kivi soyacağı olsa da kendisi mutfakta tahmin ettiğinizden çok daha fazla işinize yarayacak, bıçaktan bile daha çok kullanacağınız bir ürün o. Yemek hazırlarken ne kadar çok zaman ve enerji kazandırdığını görünce yedekte de hep bir tane bulunsun isteyeceksiniz. Fiyatı 47,20 TL.

Lavabolar tıkanmasın: Paslanmaz Çelik Lavabo Süzgeci

paslanmaz-celik-lavabo-suzgeci-yeni

Ufak tefek yiyecekler yıkarken ya da bulaşıkları yıkarken lavabodan kayıp gitmesin, lavabolar sürekli tıkanıp durmasın istiyorsanız şöyle bir lavabo süzgeci tam da ihtiyacınıza göre demektir. Paslanmaz çelik olduğu için uzun süre güvenle kullanabileceğiniz bu süzgecin fiyatı 10,98 TL.

Bardak takımına ihtiyacı olanlar buraya: 6'lı Meşrubat Bardağı

6li-mesrubat-bardagi-lav-galata

Bardaklarınız kırıldıysa ve bardak takımınız bozulduysa ya da daha çok meşrubat bardağına ihtiyaç duyuyorsanız bu ekonomik ve şık takıma mutlaka göz atın. Bu 6'lı meşrubat bardağının fiyatı 23,84 TL.

Kolay kullanımıyla: 6'lı Kulplu Çay Bardağı

kulplu-cay-bardagi-lav-venus

Eğer meşrubat bardağına değil ama çay bardağına ihtiyacınız varsa, kulplu oluşuyla kolayca elinizde tutabileceğiniz, sıcaktan elinizin yanmasına engel olacak bu sevimli takımı tercih edebilirsiniz. Üstelik bu 6'lı takımın fiyatı şu an sadece 20,52 TL.

Eliniz kokmasın: Sarımsak Ezici

sarimsak-ezici-dokum-govdeli

Sarımsak rendelemeye ihtiyaç duyduğunuzda elleriniz kokmasın istiyorsanız buyurun sizi hemen böyle alalım. Ergonomik yapısı sayesinde eziciyi kullanırken elleriniz de hiç yorulmayacak. Mis. Fiyatı 29,95 TL.

İster şekerlik için kullanın ister sunum için: Tekli Şekerlik

tekli-sekerlik-lav-yeni

Dilerseniz şekerlik olarak kullanabileceğiniz, dilerseniz de işte böyle tatlılarınızın sunumunda tercih edebileceğiniz bu şık ve kullanışlı şekerlik, kapaklı olduğu için yiyeceklerin havayla temasına da engel oluyor. Şu an indirimde olan ürünün fiyatı 9,51 TL.

Yemeklere farklılık geldi: Sebze Doğrayıcı

sebze-dograyici-amazon (1)

Sürekli aynı yemekleri yapmaktan sıkıldıysanız yemeklerinize farklılık katacak, sunumlarınıza bambaşka bir hava katacak bu doğrayıcıdan alabilirsiniz. Sebzeleri spagetti haline getirmek işte bu kadar kolay. Fiyatı 24,90 TL.

Isıya dayanıklı: Silikon Spatula

isiya-dayanikli-spatula-gubbrora

Başta hamur işleri olmak üzere, uygulayacağınız birçok tarifte ihtiyacınız olacak silikon spatulalardan temin etmek istiyorsanız şimdi tam zamanı. Şu an indirimde olan ürünün fiyatı 23,75 TL.

Tezgahta yeterince yeriniz yoksa: Bulaşık Kurutma Örtüsü

bulasik-kurutma-pedi-ortusu-koyu-gri

Tezgahınızda bulaşıklık için yeterince yer yoksa ya da bulaşıklığa çok da ihtiyaç duymuyorsanız ama arada ıslak kalan mutfak ürünlerini koyabileceğiniz bir yer olsun istiyorsanız bu bulaşık kurutma örtülerinden alabilir, işiniz bittikten sonra katlayıp kaldırarak tezgahınızda yer açabilirsiniz. Fiyatı 44,45 TL.

Fazla su süzülüp gitsin: Ayarlanabilir Lavabo Süzgeci

ayarlanabilir-lavabo-suzgeci-amazon

Yıkayıp fazla sularının süzülmesini beklediğiniz her türlü yiyecek, hatta araç-gereç için bu süzgeci kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir yapısıyla her lavaboya tam oturacak bu süzgecin fiyatı 24,49 TL.

Sosların yeri belli: Yağdanlık

yagdanlik-kapakli-amazon

Kolayca sıkıp dilediğiniz miktarda yağı dilediğiniz yere aktarmanızı sağlayacak bu yağdanlıklara dilerseniz nar ekşisinden sirkeye, farklı soslarınızı da aktarabilir ve hiçbir yere yağ, sos akıtmadan kolayca kullanabilirsiniz. Hatta dilerseniz hazırladığınız pancake ve krep harçlarını dahi onun içine aktarıp kreplerinize şekil vererek pişirebilirsiniz. Çok kullanışlı bu ürünün fiyatı sadece 13,98 TL.

Kupalarına yer bulamayanlara: 10 Kancalı Dolap içi Fincan & Kupa Askılığı

kancali-dolap-ici-kupa-askiligi-amazon

Kupalarınız, fincanlarınız dolaplara sığmıyorsa, dolap içlerini farklı bir şekilde değerlendirerek yerden kazanç sağlayabilir ve tüm kupalarınızı, fincanlarınızı sığdırabilirsiniz. Fiyatı 37,82 TL.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?