Tam Şu An İndirimde Olan 30 TL Altı 12 Kullanışlı Mutfak Ürünü

Favorilerime
Ekle

Mutfakta ihtiyacınız olan ürünleri alırken bütçenizi çok yormak istemiyor, aldığınız her ürünün hem kullanışlı hem de ekonomik olmasına özen gösteriyorsanız sizi hemen aşağıdaki ürünlerle tanıştırmak isteriz. Her biri 30 TL'nin altındaki fiyatlarıyla bütçenizi korumanıza destek olacak, çok amaçlı kullanımıyla şaşırtacak.

Ekonomik ve kullanışlı: 6'lı Orta Boy Kase

6li-orta-boy-kase-lav-ekim-2021

Kaseye ihtiyacınız varsa, takımınız bozulduysa ya da yeni mutfak kuruyorsanız bu kaselere mutlaka göz atın. Bulaşık makinesinde de gönül rahatlığıyla yıkayabileceğiniz bu kullanışlı, sade ve şık kase setinin fiyatı 18,27 TL.

Bardak setine ihtiyacınız varsa: 6'lı Meşrubat Bardağı

6li-mesrubat-bardagi-lav-ekim-2021-amazon

Eğer kase değil ama bir bardak setine ihtiyacınız varsa bu şık ve kullanışlı set tam size göre demektir. Bu bütçe dostu ve farklı setin fiyatı 27,81 TL.

Çok amaçlı: 6'lı Meşrubat Bardağı

6li-mesrubat-bardagi-tatli-lav-amazon

Hem bardak hem de tatlılarınızı ikram edebileceğiniz bir kup olarak değerlendirebileceğiniz çok amaçlı bardak setlerinden isterseniz sizi de hemen böyle alabiliriz. Sunumlarınıza şıklık katacak bu setin fiyatı da 21,45 TL.

Bu indirim kaçmaz: 6'lı Pasta Tabağı

pasta-tabagi-6li-pasabahce

Pasta, kek, kurabiye gibi lezzetleri servis ederken kullanabileceğiniz tabaklara ihtiyacınız varsa bu şık ve sade set sofranıza çok yakışır, bizden önermesi. Tam da indirimdeyken kaçırılmaması gereken bu tabakların fiyatı 29,40 TL.

Tezgahın üstü onunla çok daha düzenli: Hasır Sepet

hasir-sepet-natural-renkli-ekim-2021

Çok amaçlı olarak kullanabileceğiniz bu sevimli sepetlere dilerseniz sürekli masanın ya da tezgahın üzerinde duran mutfak malzemelerinizi koyabilir, dilerseniz onu içine şekerlemeler, çikolatalar ya da bitki çayları gibi sık sık kullandığınız yiyecek/içeceklerinizi koymak ve muhafaza etmek için kullanabilirsiniz. Fiyatı 23,09 TL.

Şekil vermek artık çok kolay olacak: 6'lı Paslanmaz Çelik Kornet

celik-kornet-sekil-verici-ekim-2021

Hamur işleri başta olmak üzere birçok lezzete şık ve sevimli şekiller vermenizi sağlayacak, içi dolgulu nefis külahlar hazırlamanıza olanak tanıyacak bu paslanmaz çelik kornetleri uzun süre güvenle kullanabilirsiniz. Fiyatı 9,12 TL.

Elleriniz yorulmasın: Çevirmeli Sarımsak Ezici

cevirmeli-sarimsak-ezici-ekim-2021

Sarımsak rendelemek, ezmek istediğinizde rendeyle ya da klasik olarak elinizle bastırdığınız ezicilerle uğraşmak istemezseniz, elinizi boş yere yormanızın önüne geçecek bu çevirmeli ezicileri tercih edebilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun bu ürünün fiyatı sadece 10,28 TL.

Fazla yağları kolayca süzmek için: Süzgeçli Maşa

suzgecli-masa-ekim-2021-amazon

Bol yağda kızarttığınız yiyecekleri bu süzgeçli maşa ile yağın içinden alarak fazla yağının doğrudan süzülmesini sağlayabilir, eliniz yanmadan, tezgah kirlenmeden yiyeceklerinizdeki fazla yağları süzdürmenin ve tam kıvamında kızartmanın tadını çıkarabilirsiniz. Fiyatı 15,34 TL.

Çayı kulplu bardakta sevenlere: 6'lı Kulplu Çay Bardağı

6li-kulplu-cay-bardagi-lav-amazon-2021

Çayı, salebi, sıcak çikolatayı, kahveyi kulplu bardaklarda rahat rahat içmeyi sevenlerdenseniz bu kulplu bardak setinin sizin için çok kullanışlı olacağı kesin. Fiyatı da sadece 23,84 TL.

Masalar lekelenmesin, çizilmesin: 3'lü Yaprak Model Bardak Altlığı

3lu-yaprak-bardak-altligi-ekim-2021

Sıcak ya da soğuk içeceklerin bardakları başta olmak üzere birçok bardak, kase masalarda lekelenmelerin, hatta çiziklerin oluşmasına sebep olabiliyor, bu soruna çözüm ise bu sevimli bardak altlıklarından geliyor. Bu üçlü setin fiyatı 14,90 TL.

Her mutfağa lazım: İkili Metal Çırpıcı Seti

ikea-ikili-metal-cirpici-set-2021

Uzun ömürlü olduğu için yıllar boyu rahatça kullanabileceğiniz, özellikle sos, hamur işi ve çorba gibi topaklanmasını istemediğiniz her türlü tarifte değerlendirebileceğiniz bir set karşınızda. Fiyatı da sadece 16,48 TL.

En özel sofralarda: 6'lı Kırmızı Keçe Peçete Halkası

kirmizi-kece-pecete-halkasi-amazon

Sofra kurma konusunda çok özenli davranıyor, özellikle kutlamak istediğiniz özel günlerde ya da sizin için özel misafirleriniz geldiğinde sofranıza ayrı bir önem veriyorsanız bu sevimli ve şık peçete halkalarıyla sofranızı bir adım öteye taşıyabilirsiniz. Bu 6'lı setin fiyatı 21,17 TL.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?