Çünkü Çok Lazımdı: Dünyanın İlk ‘Yalanabilir’ Asansörü Yapıldı

yemek.com
Ufuk Utaş
Fırından yeni çıkmış mozzarella peyniri, ızgara bonfilenin üstünde uzanan karame ... Devamını okuyun
Ufuk Utaş
252953 takipçi401 içerik

Sıkça Yenen Konular

YENİ
Zeynep Çetin
Ekim 21
Zeynep Çetin
Ekim 14, 2016
YENİ
4.5
Sütaş
Ekim 22
15 dakika
Yemek.com
Ekim 9

Fırınlanmış gıda ürünleri satan İngiliz şirket McVitie’s, dünyanın ilk ‘yalanabilir’ asansörünü tasarladı. Asansörün duvarlarını bir çeşit İngiliz bisküvisi Jaffa Cakes ile donatan şirket, bu uğurda 1350 adet yalanabilir Jaffa Cakes kullandı.

Şirketin Marka Müdürü Philippa Tilley, ciddi ciddi amaçlarının insanların asansördeyken duvarları yalaması ve indikten sonra gidip Jaffa Cakes alması olduğunu söyledi ve ekledi: “Bizce ofiste çalışma stresini atmanın en iyi yolu bu”

Bu sıralar güzel bir tatile ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz Tilley, ofiste stres atmanın başka yollarını açıklamazken; asansörün 1 ayda tamamlandığını söyledi.

McVitie’s şirketinin bu iyi niyetli projesi hakkında ebediyen susmadan önce ülkemizin asansör yalayan şirket patronlarına, öğle yemeği siparişini asansöre veren çalışanlara ya da “Seni Cansu’yla asansör yalarken gördüm” ile başlayan sevgili kavgalarına hazır olmadığını belirtiyor; gıda sektöründe yer alan güzide şirketlerimizin bu konuda hassasiyetlerini elden bırakmayacaklarına inandığımızı dile getirmek istiyoruz.

Görsel: designtaxi

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?