MENÜ

Yemek.com

YAZI GÖNDERMEK İÇİN
/

5-6 Mayıs'ta Türkiye'nin İlk Gece Pikniği Urban Picnic'te Buluşuyoruz!

Urban Picnic manset

Öncelikle Türkiye'nin ilk gece pikniği Urban Picnic'i duymuş olan ve "e hani biletleri nasıl alacağız" diyenlere hızlı bir cevap verelim, Biletix sayfamız yayında: Urban Picnic - Biletix

Urban Picnic'i henüz duymamış olanlar ise birazdan kendilerini kıpır kıpır bir halde etkinlik bileti bakarken bulacaklar.

Pek görülmemiş bir etkinlik olacak Urban Picnic. Onlarca restorandan yüzlerce lezzet, sınırsız yeme-içme, canlı konserler, şovlar... Türkiye'nin ilk gece pikniği...

Ve bu etkinliği alanının en iyisi Hybrid'le birlikte Yemek.com düzenliyor!

Hybrid ve Yemek.com'un düzenlediği, Renault ve Yemeksepeti'nin ana partnerleri arasında olduğu, 24 Kitchen, Golf Dondurma, Gurme CarrefourSa, Hellmann’s, Klein, Tefal, Peyman, Pepsi Co, Hayat Bu Kapağın Altında ve Radyo Eksen'in destekçileri arasında olduğu Urban Picnic'e gelen, bizimle birlikte tıka basa yiyip içen, ağız dolusu gülüp eğlenen ve bizimle bu büyük heyecanı paylaşan herkese çok teşekkür ederiz! Çok güzeldiniz, iyi ki varsınız!

Daha önce hiç böyle bir şey yaşamadınız...

urban-picnic-gorsel-bir

Cuma akşamı işten, okuldan, evden çıktınız.

Hem hafta sonu gelmiş hem de bahar. Hem haftanın hem de kışın yorgunluğunu atacağız üzerimizden. Şehrin en yeni restoranlarından birinde rezervasyon mu yaptırsak acaba? Konser mi kovalasak? Bir şeyler mi içsek ya da?

Urban Picnic'te hepsi bir arada.

Şehrin tam ortasında bir piknik yeri, karnaval havası. Kapılar akşam 18.00'da açılıyor. Hava kararırken sepetleri kolumuza takıyoruz ve...

Onlarca farklı restorandan yüzlerce farklı lezzet ve... Yeme içme sınırsız!

urban-picnic-catal

İçeriye girdiğinizde karnaval havasını solumaya başlıyorsunuz, yeme-içme meraklısı yüzlerce insan var içeride. Gece pikniği deneyimi için gelmiş hepsi de.

Uniq'in müthiş açık hava atmosferinde kır lambaları altında, hamakların arasından restoranların stantlarına geliyoruz...

Şehrin en havalı, en trend, en yeni, en lezzetli restoranlarını bir arada bulduğunuzu düşünün. Onlarca restoran, yüzlerce lezzet ve... Yeme içme sınırsız!

Biraz pizza, biraz burger, et yemiyorsanız vejetaryen, Türk mutfağına düşkünseniz kebaplar, mezeler ve biraz suşi, biraz noodle derken gecenin ilerleyen saatlerinde kokoreci, tantunisi, sokak lezzetleri...

Biraz da tatlı alır mıyız? Kahve de içeriz hem belki? Gece uzun. Yeme-içme sınırsız.

Evet, yanlış duymadınız yeme-içme sınırsız

DJ'ler, konserler, şovlar ve sürprizler...

urban-picnic-kadin-yeni

Sonra ufak ufak sahneye doğru ilerliyoruz. Karnımız tok, yanımızda en sevdiklerimiz, pek mutluyuz.

Elimizde içeceğimiz, tatlı tatlı duyuyoruz müziği arkadan. DJ'ler bizim için çalıyor, ön gruplar bizim için çıkıyor sahneye ve Türkiye'de bu kadar yetenekli müzisyenler var mıymış diye şaşırıyoruz.

Günlerden cumaysa Urban Picnic Orkestrası ile coşuyoruz, cumartesiyse Pinhani'yi dinliyoruz. Her iki gün de sokak çalgıcıları aralarda sizi eğlendiriyor, gece ise Klein'in DJ'leri ile gece 01.00'a kadar eğlenmeye devam ediyoruz.

Yani kapılar 01.00'da kapanana kadar yemeye, içmeye, dans etmeye devam ediyoruz, doyamıyoruz.

Biletler Biletix'te, hemen şimdi tükenmeden...

etkinlikcover

Ve bütün bu deneyimi, bütün bu eğlenceyi geceliği sadece 125 TL'den satın alıyoruz. Bugünün İstanbul'unda onlarca farklı lezzeti tadıp, sınırsız yiyip içip, bir de konser yaşıyoruz ve yüzlerce Türk Lirası yerine cebimizden 125 TL çıkıyor.

Yemek.com'un Hybrid ile birlikte ortak düzenlediği, partnerleri arasında Yemeksepeti'nin bulunduğu "Türkiye'nin ilk gece pikniği" Urban Picnic, 5-6 Mayıs'ta 18.00-01.00 saatleri arasında Uniq Açık Hava'da.

Tükenmezse biletler Biletix'te

Editör

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?