"Akşama Hangi Yemeği Yapsam?" Diyenlere En Az Bir Hafta Yetecek Pratik ve Nefis Tarifler

Anket

Her hafta olduğu gibi bu hafta da henüz ilk günden bit hafta boyunca ne pişireceğimize birlikte karar verelim, "Akşama ne pişirsem?", "Bugün ne yesek?" gibi uzun uzun cevap aradığımız o sorudan bir çırpıda kurtulalım diyoruz, ne dersiniz?

Koskoca bir hafta bu, bazı günler kendinizde enerji bulamayacak, şöyle pratik bir yemek hazırlamak isteyeceksiniz, bazı günler "Ne zamandır yemiyorum, bugün balık yemeliyim" diye düşüneceksiniz, bazı günler bütçenizi hiç yormak istemeyecek en ekonomiğinden sofrayı donatmak isteyeceksiniz, hatta belki bazı günler akşam yemeğine misafiriniz olacak, her zamankinden daha özenli, daha şık bir sofra kurmak isteyeceksiniz, kim bilir...

Tam da bu ihtiyaçlarınıza uygun olarak size birbirinden kolay, ekonomik, farklı, doyurucu ve şık tariflerimizle geldik! Balığından tavuğuna, baklagilinden mevsim sebzesine, en az biri mutlaka damağınıza hitap edecek yemeklerden oluşan bu haftalık menümüzü bir köşeye not ederek kendinizi "Bugün ne pişirsem?" derdinden şipşak kurtarabilirsiniz.

O zaman ne diyoruz, şimdiden hepimiz için lezzet dolu bir hafta olsun!

Buyursunlar, başlayalım.

Günü işaretleyin ve karşınıza çıkacak birbirinden farklı, pratik, nefis tariflerden damak tadınıza en uygun olanı seçin.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

Zeynep Çetin
Yemek yemediğim zamanları, ne yiyeceğimi düşünerek değerlendiririm.
Zeynep Çetin
254133 takipçi2287 içerik
Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?