Aklında Sürekli "Akşama Ne Pişirsem?" Sorusu Olanlara Her Güne Özel Tarif Önerileri

https://yemek.com/tarif/sebzeli-et-kavurma/ | Sebzeli Et Kavurma Tarifi

Bayram telaşıydı, tatildi, sıcaklardı derken koskoca bir yazı geride bırakacağımız bir haftaya giriş yaptık. Eylül ayını karşılayacağımız bu haftanın içinde de sizi akşam yemeklerinizde tabii ki yine yalnız bırakmayacağız.

Hem yaz aylarıyla birlikte hayatımıza giren o misler gibi sebzelerin tadını çıkarmaya devam edeceğiz hem de sonbaharla birlikte tezgahlarda görmeye başlayacağımız taptaze lezzetleri sofralara taşıyacağız. Bitti sanıyorsanız yanılıyorsunuz çünkü daha et yemeklerinden ya da kuracağınız balık sofralarından söz etmedik, dört mevsim afiyetle yediğimiz baklagilleri bu hafta da bol bol değerlendireceğinizden bahsetmedik.

E haydi o zaman her güne özel olarak hazırladığımız sebzelisinden etlisine, en pratiğinden en doyurucu ve ekonomik olanına, birbirinden farklı tariflerimizle tanışın.

Her gün "Bugün ne pişirsem?" diye kara kara düşünmek yerine bu listeyi bir köşeye not ederek bir hafta boyunca rahat edin. İşte bu kadar!

Günü işaretle ve o güne özel olarak hazırladığımız birbirinden pratik, ekonomik ya da doyurucu tariflerimizden dilediğini seç.

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

Zeynep Çetin
Yemek yemediğim zamanları, ne yiyeceğimi düşünerek değerlendiririm.
Zeynep Çetin
254131 takipçi2285 içerik
Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?