Sizi "Akşama Ne Yesek" Diye Uzun Uzun Düşünmekten Kurtaracak Nefis ve Kolay Yemek Tarifleri

https://yemek.com/tarif/sis-kofte-2/ | Şiş Köfte Tarifi

Havaların iyiden iyiye ısınmasıyla mutfakta yemek hazırlamak biraz daha zorlu bir hal almaya başladı. Özellikle sıcacık ocağın başında uzun uzun karıştırılarak hazırlanan, içinde bolca yağ kullanıldığı için ağır gelen yemeklerle aramıza mesafe koymaya başladık, doğruya doğru.

Peki ama her gün "Ne pişireceğim?" sorusuna yanıt bulmak bu kadar zorlaşmışken ne yapmalıyız? Tabii ki mevsimin en taze sebzelerinden bol bol destek almalı, olabildiğince kısa sürede şipşak hazır olan mis gibi yemeklere soframızda yer açmalıyız. Hep aynı yemekleri yemek istemeyenler, et yemeden doyamayanlar, baklagillerden uzak kalamayanlar için de enfes alternatifler sunmadan olmaz!

Sözün kısası, biz bu hafta da sizin için her güne özel, her damağa uygun enfes tarifler hazırladık. Size de bu bir haftalık menüyü hemen kaydetmek ve her gün o güne özel olarak hazırladığımız menüden damak tadınıza en uygun olan tarifi seçmek düştü.

Hepimiz için sağlık, lezzet ve güzel haberlerle dolu bir hafta olsun diyor ve sizi hemen menümüze doğru alıyoruz. Buyursunlar...

Günü işaretleyin ve karşınıza çıkacak farklı tarifler içinden size en uygun olanı tek tıkla seçin

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Zeynep Çetin
Yemek yemediğim zamanları, ne yiyeceğimi düşünerek değerlendiririm.
Zeynep Çetin
254127 takipçi2251 içerik
Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?