"Akşama Farklı Olarak Ne Yapabilirim" Diye Düşünenlere 1 Haftalık Enfes Yemek Tarifleri

Anket

Sürekli aynı yemekleri yapıp yiyor gibi hissediyor, artık menünüze farklı tatlar da katmak istiyorsanız hiç de yalnız sayılmazsınız aslında. Birçoğumuzun aklını her gün kurcalayan o "Bugün ne pişirsem?" sorusuna kolayca cevap bulabilmeniz için nefis tariflerle dolu bu haftalık menü, tam da bunun için geldi!

Yine evinizdeki malzemelerle yapabileceğiniz ama bu kez farklı tatlar keşfedebileceğiniz bu nefis, kolay ve doyurucu lezzetleri herkesin damağına uygun olabilecek şekilde seçmeye özen gösterdik. "O nasıl oluyor?" derseniz bu dolu dolu toplam 49 tariften oluşan menüde et ve tavuk yemeklerinden mevsim sebzeleriyle hazırlayabileceğiniz nefis sebze yemeklerine, baklagillerden balık tariflerine, hemen her şey bir arada sizi bekliyor.

"Ben hafif beslenmeye çalışıyorum" diyenler için birbirinden hafif ve yine doyurucu enfes önerilerimiz de var, baştan söylemiş olalım.

O zaman hepimiz için lezzet ve sağlık dolu bir hafta olsun diyelim ve hemen başlayalım. Siz de bu listeyi şimdiden bir köşeye kaydedip her gün, o gün için neler yapabileceğinize hızlıca bakmayı unutmayın.

Günü işaretleyin ve karşınıza çıkacak birbirinden farklı tariflerden en beğendiklerinize tek tıkla hemen ulaşın

Pazartesi
Salı
Çarşamba
Perşembe
Cuma
Cumartesi
Pazar
Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

Zeynep Çetin
Yemek yemediğim zamanları, ne yiyeceğimi düşünerek değerlendiririm.
Zeynep Çetin
254128 takipçi2219 içerik
Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?