7. Gün İftar Menüsü: Tavuk Soteyle En Pratik İftar Sofrasına Davetlisiniz

tavuk-sote-yemekcom
Yemek.com
İştah açan, ilham veren, ağız sulandıran... Sadece yemek tarifleri değil... Güld ... Devamını okuyun
Yemek.com
628 takipçi555 içerik

Sıkça Yenen Konular

Ramazanın ilk haftasını hep birlikte tamamlıyoruz bugün. Size tam da ihtiyaçlarınızı karşılayacak kişiye özel menüler hazırlamaya 7. günde de tüm hızımızla devam ediyoruz tabii ki!

Çorbasından ana yemeğine, her gün benzer yemekleri hazırlamaktan yorulanların mutfaklarına farklılık katacak, daha da önemlisi uzun saatler boyunca aklınızı meşgul eden o "İftara ne pişirsem?" sorusundan sizi kurtaracak tarifler aşağıda sizi bekliyor.

Bugün menünüzde size neler neler hazırladık, hemen öğrenmek için böyle buyurun...

Baharatlı Patates Çorbası

Gelin menümüzün ilk ismiyle biraz karbonhidrat depolayalım vücudumuza. İçine ona farklı bir aroma verecek baharatları da ekleyip baharatlı patates çorbasını sahneye alalım.
Tarifi görmek için tıklayın:Baharatlı Patates Çorbası

Karnabahar Yoğurtlama

Yağ çekiyor diye karnabahar kızartmasından uzak duruyorsanız size nefis bir önerimiz var. Karnabahar yoğurtlama şu zamanlarda tam da aradığınız tarif.
Tarifi görmek için tıklayın:Karnabahar Yoğurtlama

Tavuk Sote

En sevilen, en kurtarıcı tariflerden biri tavuk sote ramazan sofralarının da aranan yüzü. Gelin bugün sizin mutfakta da o pişsin.
Tarifi görmek için tıklayın:Tavuk Sote

Kakaolu Buzluk Keki

Bu nefis kakaolu keki bir kere hazırlayıp sonra canımız istediğinde hep yiyoruz. Üzerine portakal reçeli de ekledik, siz dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz.
Tarifi görmek için tıklayın:Kakaolu Buzluk Keki